środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
remont !!!

Poszukuję dobrej i solidnej firmy budowlanej w Łomży. Planuję remont całego mieszkania. Może ktoś zna taką ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

od tego sa ogloszenia a nie forum!!!!!!!!!!!!!K.urwa!!!!!!!!!!!!

Módlta sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

ja osobiście polecam firmę Marcdecor napisz do mnie na e-maila adriano19892008@wp.pl a się odezwę do Ciebie

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Jahwe a forum na dodatek ogólne jest po to żebyś sobie mógł poprzeklinać ??? pomyśl nad sobą ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=172334&t=172334

po raz kolejny polecam pana Darka, nie moge zlego slowa powiedziec na temat jego pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Witam i szczerze odradzam Markdecor to chyba najgorszy paprak w łomży!!!
Przejdz się do sklepu obok prymy tam ci kogos polecą połowa fachowców sie tam zaopatruje!

jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

jojo jakoś u połowy moich znajomych robił i dalej robi i jeszcze nikt nie nażekał powiec że sam masz firmę i akurat tam Cię polecą

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

507774349
Osobiście dopilnuję.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

hahaha a ja znam takich co on ostatnio ich odwiedzał z brygadą , i nie są zadowoleli! jak go znasz to sie spytaj jak tam było w okolicach Stawisk ? a moze to ty tam pracujesz i robotę mu naganiasz!Partak i tyle!!!!!

jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

jak chcesz solidną firme polecam zadzwon 661848600 ale niewiem jak z terminami u nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

słuchaj ja osobiście nie znam gościa... jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził... a jak ktoś chce się do czegoś przyczepić i wytknąć komuś błędy to zawsze coś znajdzie... nie ma idealnych fachowców... może ty jesteś takim ideałem haha....

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

517 049626
odezwij sie pod ten numer
dobrze i niedrogo polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

jak tak za niego ręczysz ,to nadstaw głowę i aby nie spadła!hahaha powodzenia szkoda pisać! u mojego wujka się nie popisał!i to nie były niedopatrzenia i małe szczegóły !

jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

wiesz to jest proste że jeden fachowiec na drugiego dobrego słowa nie powie... każdy oczernia innych a daje swojego na pierwsze miejsce... tak było i nadal będzie... i jestem pewny że obok prymy akurat Ciebie polecą...

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy Markdecor, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie, czego nie można powiedzieć o ortografii pismaka jojo:(:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

no i rodzinka działa ! reklama idzie! ja wprzeciwieństwie do ciebie żadnej nazwy innej firmy nie podałem ,ani inni uczestnicy a ty tylko się afiszujesz!tą firą.a to już reklama zdaje nie sie!hahaha!a ja jedynie jestem tylko gospodarzem z pod Obrytk i słuszałem to i owo a iwidziałem !!!! a famy nie oszukasz:)!

jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Jojo chłopie "z pod Obrytk" popracuj nad sobą, naprawdę nie można tego czytać, chyba jesteś bez żadnej szkoły, a innych oceniasz fe nie ładnie..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Markdecor - zdecydowanie odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

szkoda nerwow i kasy na markdecor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Przed remontem trzeba zadbać w głównej mierze o instalację elektryczną. Mało kto o tym wie, albo wogóle nie myśli o czymś takim. klejenie kabli przez tzw budowlańców wcześniej czy później kończy się awarią. Mogę pomóc.

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Polecam tanią ,solidną,firmę.Wykonują prace sumiennie i widać że to fachowcy,jeszcze jeden wielki plus;nie piją.oto ich telefon 516700723

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Zmiana nazwy jojo nic nie pomoże i tak wiadomo że to ty te brednie wypisujesz pod nazwą roler i pool, dam ci jedna radę jak NIE MASZ KASY to nie podejmuj się ani budowy ani remontu, bo nikt za darmo ci nie będzie robił......... A JAK TROCHĘ MASZ TO LEPIEJ ZAINWESTUJ W SWOJĄ NAUKĘ BO NAPRAWDĘ MASZ STRASZNE BRAKI..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

WITAM.

JESTEM KONSULTATNTEM DO SPRAW SPRZEDAŻY I REKLAMY DANEJ FIRMY WYKOŃCZENIOWEJ W ŁOMŻY- KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. REMONTY. NASZA FIRMA POSIADA ALBUM I PŁYTKI CD Z WYKONANYCH PRAC. A TAK W SKRÓCIE O NASZEJ FIRMIE: FIRMA ZAJMUJE SIE KOMPLEKSOWYM WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ. POSIADAMY SPRZĘT WYSOKIEJ KLASY. PRZEPROWADZAMY KAPITALNE REMONTY MIESZKAN, M.IN. SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, UKŁADANIE PANELI, PODWIESZANE SUFITY, UKŁADANIE GLAZURY, TERAKOTY, DROBNE PRZERÓBKI HUDRAULICZNE, ELEKTRYCZNE ITP. MOŻEMY WYSLAĆ PANI NA MAILA ZDJĘCIA NASZYCH WYKONANYCH PRAC. SERDECZNIE ZAPRASZAM!
Tel. kontaktowy - 609 885 660 ; 512 665 318
POSIADAMY KONKURENCYJNE CENY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

no i witam ponownie, może jestem ze wsi ale to chyba nie wstyd !nie znam ludzi którzy się do mnie dołączyli , ku przestrodze innym,ale klijent to PAN
i może mieć jakieś wymagania w końcu płaci i się na coś godzi biorąc fachowca! i odwrotnie!
a ci ;Adriano i kAMILA2011 jakoś nerwowo do sprawy podchodzą ,czy aby to nie jedna osoba! Sami ocencie! POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

jojo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Autor: kAMILA2011 (---.elomza.pl)
Data: 25-03-09 08:06

Zmiana nazwy jojo nic nie pomoże i tak wiadomo że to ty te brednie wypisujesz pod nazwą roler i pool, dam ci jedna radę jak NIE MASZ KASY to nie podejmuj się ani budowy ani remontu, bo nikt za darmo ci nie będzie robił......... A JAK TROCHĘ MASZ TO LEPIEJ ZAINWESTUJ W SWOJĄ NAUKĘ BO NAPRAWDĘ MASZ STRASZNE BRAKI..........

KAMILA nie podniecaj się . Dla Ciebie każdy kto podda pod wątpliwość umiejętności tych psedo speców z Markdecorto jedna i ta sama osoba ale przykro mi tak nie jest i obrażanie tego nie zmieni. Każdy wyrabia sobie własne zdanie, a zła opinia ciągnie sie jak smród za takimi i Twoje superlatywy tu nic nie zmienią.
Nie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

markdecor - niestety ja rówież nie mam o nich najlepszego zdania , są lepsi ale nie będę tu podawać żadnych telefonów by nie być posądzonym o reklamę . I proszę mnie nie atakować za stronniczość .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Lepiej się sami zabierzcie za robotę lenie patentowane, a nie sobie opinie wyrabiacie.....śmiechu warte......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

To jak z tym MARC DECOR ? właśnie dziś się spotkałem z tym Panem, mówił rzeczowo ale czy robi rzeczowo ? mam 62 metry do wykończenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Szukam solidnej ekipy nie pijącej, z pmysłami na wykończenie i dokładnej

Wszelkie info proszę na maila: henrykpiasecki@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

henryk Cie na tym forum tak wysterują że będziesz miał wyremontowaną chałupe.... jak sobie sam wyremontujesz hehe nie masz znajomych co robili remont? idź zobacz robotę bierz majstra i rób bo na forum to wiesz... co tydzień majstrów będziesz nowych przyjmował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont !!!

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://fototapety24.net.pl/fototapeta-z-nadmorskim-widokiem-i-zachodzacym-sloncem , gdzie znajdziecie liczne informacje na temat stworzenia unikalnej fototapety. Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org