piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ASG in Łomża City

Czy w naszym kochanym mieście znalazłby sie ktoś, kto chciałby dołączyć do naszej ekipy...? A jeśli nie wiesz wogóle co to ASG zajrzyj tu -> www.wmasg.pl

Wymagania...? Na początek starczy co najmniej 13 lat i trochę oleju w głowie. Więcej informacji? Pisz na pietrzaki@poczta.onet.pl lub pod nr gg: 2773951

pozdrawiam, PieTrzaK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

a coto wogóle jest ?????????

<...> ALbo rade damy , albo jak tynk odpadamy <...>
Peja-kolejny stracony dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Przeczytaj sobie -> http://wmasg.pl/text.php?dzial=airsoftgun&text=airsoftgun



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Dużo o tym czytałem, ale... nie za zimno? :) Wydaje mi się, że sezon właśnie się kończy. Może na wiosnę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

E tam, sezon jest cąły rok :) Jeśli ktoś chciałby zacząć, to to jest właśnie dobry moment. Jeszzce trochę nie minusowych dni na pokazówki, a potem cała zima, na zbieranie sprzętu :)

tak więc... Jak ktoś byłby chętny, to niech wali do mnei :)

Pozdrawiam, PieTrzaK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Ja byl bym chetny , mam powyzej 13 lat i szukam druzyny do ktorej moge dolaczyc , mam elektryka glocka 18 i planuje zakup steyra , omundurowania itp . Jak ktos chce pisac to utorak@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Ja chetnie dołącze na wiosne. Mój sprzęt to m4a1 mp40 jakies uzi i usp. kominiara gogle mundur itd tez.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

asg w łomży było już 2lata temu zaczynali strzelcy potem zhp ale najśmieszniejsze jest to że jest ekipa SPAT ŁOMŻA i cicho sza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

jeszcze jedno do łomży na sztrzelanki asg ludzie zjeżdżają z polski ostatnio był szczecin i łódż dlaczego?bo trzeba wiedziec jak zachęcić ludzi do przyjazdu do naszego grodu a w łomży jest od metra takiego sprzętu w dobrych rękach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Fajna zabawa, nigdy sie w to nie bawilem, bawilem sie w paintballa, a warto sprobowac czegos nowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

paintbal też jest dobry zwłaszcza jak sie jedzie ze swoim szefem jako przeciwnikiem :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Tęż posiadam sprzęt,kompletną mundurówkę BDM,US oraz WP.że o szpeju nie wspomnę.Ale z tego co wiem to w szanującym się ASG 13 lat to za mało aby się strzelać . Na szanujących się imprezach nie macie co startować.Ja strzelam na imprezach mazowieckich ale chętnie dla treningu powalczyłbym i tutaj.Wiem że na Czerwonym Boże strzela się co jakiś czas jakaś grupa ale z tego co słyszałem to jest w niej sporo małoletnich i traktują ten sport rozrywkowo.Szkoda że nie ma w Łomży poważnego teamu który pozbierałby wszystkich pasjonatów i pokierował tą młodzieżą 13 letnią,mają już na pewno jakieś doświadczenie i kiedyś zaczęli by strzelać profesjonalnie. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

A ja nie mam nic przeciwko maloletnim, niech sie wyzyja w taki sposob niz mieliby chodzic z nozami po miescie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

I ja nic nie mam jest to tylko kłopot natury formalnej jeśli nie daj Boże nie pełnoletniego postrzelisz w ząbek np. to jego starzy na bank zażyczą sobie odszkodowania stomatolog kosztuje.Wiem co piszę bo kolega z Rembertowa miał taki wypadek,nic nie dało że młody miał niby zezwolenie od rodziców po prostu wyparli się.A pomyśl co by się stało jakby mimo wymogu noszenia okularów ochronnych stracił oko? Dopowiedz sobie sam . Mój AEG ma 450 fps,
to jest sporo ,a ludzie strzelają jeszcze z mocniejszych.Młodzież bagatelizuje niektóre zagrożenia nie piszę oczywiście o wszystkich Doświadczenia i rozsądku nabiera się latami.

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

W tym miejscu kusy masz racje, ja sie nigdy w to nie bawilem dlatego mam nikle pojecie o tym, ale tobie przyznaje racje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

O.ki żyjemy w czasach gdy młodzież pozostawiona jest sama sobie,nie ma za wiele do zaproponowania jej z braku jak zwykle kasy.ASG to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale jak napisałem wcześniej w sposób kontrolowany oraz pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. ASG jest sportem wymagającym od gracza zachowywania pewnych zasad zdrowego rozsądku no i grania uczciwie wobec innych graczy.W paintballu widać efekt trafienia przeciwnika w ASG czasami trzeba uwierzyć na słowo. Polecam bardzo to świetny sport. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów ASG.

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

prawda w paintbalu jak strzelisz z odległości poniżej 3m to jest kłopot a z asg to już jest problem a młodziez ma fantazje ułańską i wszystko wie lepiej był taki jeden w poznaniu co za broń boczną miał wiatrówkę na co2 jak się okazało elektryka zmienił juz po kontroli sprzętu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

O tym właśnie piszę niektórych zachowań ludzkich nie da się przewidzieć.

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Zapraszam do rozmowy ze mną. GG:2773951.

Postaram się naprostować wasze poglądy na Airsoft, bo widzę że o paru sprawach macie mylne pojęcie.

W Czerwonym Borze strzelamy się między innymi my+chłopaki z Zambrowa. Minimalna granica wieku to 16 lat - tak jak mówi ogólnopolskie prawo ASG.

Pozdrawiam, Pietrzak (Airsoft Łomża)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

BTW - kusy - jesteś z Łomży? Jak możesz to się odezwij na moje gg, chętnie zamieniłbym z Tobą pare słów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Obecnie mnie nie ma i zjadę do Łomży na wiosnę chyba, ale mam tam dobrego kolegę który strzela u nas rekreacyjnie jak chcesz to przekażę mu namiar na Ciebie twoje gg oczywiście jeśli chcesz może uda wam się coś razem zmontować.Ja chętnie w miarę wolnego czasu przyjadę. A jeśli zaczełeś temat od werbunku 13 -latków do teamu to wybacz że tak to skomentowałem .Po prostu opisałem swoje wątpliwości oraz doświadczenia z których potrafię wyciągać odpowiednie wnioski.Oszczędza mi to w życiu wielu kłopotów. Dla mnie trzynastolatek to jeszcze dziecko o nieukształtowanej osobowości i jest nieprzewidywalny . A w tym sporcie jak sam zapewne wiesz odpowiedzialność i bezpieczeństwo innych jest najważniejsze a dopiero potem dobra zabawa.Pozdrawiam Kusy Na gg nie mogę za bardzo gadać bo mam problem z dostępem do kompa <grzecznościowy>

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

a mogłby ktos powiedziec ile taka zabawa kosztuje jesli nie posiadam sprzetu a chcialbym zaczac

odrazu mówie ze nie lubie gó**na i chodzi mi o pistolet zeby nie byl jakis najtanszy tylko w miare dobry ale tez bez przesady! jakby ktos mógł napisac był bym wdzieczny

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Wszystko zależy od indywidualnych upodobań gracza,rodzaju scenariuszy w jakie ma zamiar grać czarna taktyka tak zwana miejska lub zielona czyli np w terenie zalesionym ,oraz od zasobności portfela oczywiście.Cena replik zależy od producenta,jakości wykonania i materiału np.metal lub tworzywo, no i chyba zasady działania sprężynowy ,gazowy lub elektryczny.Zależności i upodobań jest masa radziłbym wpisać w w wyszukiwarkę ASG no i przed zakupem najpierw trochę poczytać.Skracając dobry pistolet do około 500 zł,karabin od 1000 w górę,repliki ostro tuningowane nawet ok.5000.Odradzam zakupywanie tanich replik szkoda kasy Pozdro

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

a ja sie z toba kusy nie zgodze ze trzynastolatek to jeszcze dziecko o nieukształtowanej osobowości i jest nieprzewidywalny , sam mam 13 lat , czytalem troche o AirSofcie . Wiem ze nie trudno znalesc osoby w wieku 16 - 18 lat nieraz glupsze od tych co maja 13 lat . Czyli ja , majac 13 lat , mam sobie czekac jeszcze 3 lata zeby sie tym zainteresowac? "Nie oceniaj ksiazki po okładce" , prawda? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Piszesz cytuję< czytałem trochę o AirSofcie> zakładam że jeszcze nie byłeś na dorosłej strzelance,mam syna w twoim wieku i nigdy powtarzam nigdy pomijając wewnętrzne treningi nawet jeśli ktoś dopuścił by go do gry. Nie zezwoliłbym mu na wzięcie udziału a uważam go za rozsądnego chłopaka.Masz rację i wśród dorosłych jest sporo przypałów ale taki typek jeśli schlapie to na naszych imprezach już nie postrzela.Nie zamykam nikomu drogi do ASG z racji wieku ale jeśli zadałbyś sobię odrobinę trudu aby uważnie i od początku przeczytać cały temat to na pewno znalazłbyś tam to co napisałem o wprowadzaniu do ASG młodych ludzi przez starszych kolegów.Nie zmienia to faktu że na poważnej imprezie strzelać nie możesz bo legalnie będziesz mógł za trzy lata.Oceniłeś sam po okładce ten temat,poddałeś się emocjom o czym świadczy treść twej wypowiedzi.Pozdrawiam i życzę Ci abyś trafił na dobrych nauczycieli i kolegów w ASG.

Świat jest iluzją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

Ciekawie się zaczyna robić w tym zacofanym mieście. GRH, Pintball, ASG. Szkoda tylko, że człowiek czasu nie ma.... :(
Pozdrawiam wszystkich fanów militariów z Łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

A kiedy ja ten temat zacząłem? :P Ładnych pare lat minęło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

na wybijanie zabkow polecam kominarke z jednym otworem/ dwoma tylko na oczy, zapobiega takze przypadkowemu polknieciu qlki, nie jeden jak sie zasapie biegajac to ziape otwiera a tu problem z glowy :) praktyka czyni cuda ale lepiej uczyc sie na cudzych bledach:D szkoda ze czasu juz sie nie ma tyle co wczesniej, sprzet potanial i nie mowie o chinskiej tandecie, elektryki w cenie sprezyn- tak sie zaczynalo kiedys, byle glock lub beretta sprezynowa kosztowala 200-250 zlotych, mp5 jakies 450-sprezynowe, teraz te ceny elektykow dotycza i to z gornej polki. zycze wszystkim dobrej zabawy a kto niezdecydowany to polecam, jak juz sie zbierzecie to wyskoczcie na jakis zlot, nie ma to jak 200 chlopa (i dziewczyn tez), biegajacych po lesie, robi wrazenie, zamieszcajcie jakies fotki ze strzelanek lub slijcie na emiala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ASG in Łomża City

www.asglomza.czo.pl Zapraszam! Forum Łomżyńskiej Społeczności Airsoft!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org