niedziela, 09 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry żłobek w Łomzy

Jak w temacie. Czy ktos zna jakis dobry żlobek w Łomży, warty polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy


chyba sie troche spozniłas...juz teraz to po ptakach- nikt ci dziecka do żłobka nie przyjmie...

kiedys byl dobry złobek na spóldzielczej- przedszkole nr 4 .... ale teraz to nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy

ja moge dobrze zaopiekowac sie dzieckiem

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy

no wiem , ze juz pozno na złobek.... ale czy ten na społdzielczej to jedyny niepubliczny zlobek w naszym miescie? szczerze mowiac nie orientuję sie w ogole w temacie....jestem tu od niedawna
a moze ktos wie czy w Łomzy ktoś organizuje jakies ciekawe zajecia dla takich 1,5 rocznych - 2 letnich maluchów? zeby mogly pobawic sie pod opieką wykwalifikowanej kadry z innymi dziecmi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy

na woj polskiego moj synus chodzi juz 2 tyg zlobek nosi nazwe ;maly artysta; przyjmuja caly czas dzieci opiekunki bardzo fajne moj kacperekl ma 2 latka chodzi do grupy zlobkowej chociaz teraz jest chory mam nadzieje ze do poniedzialku wyzdrowieje i juz pojdzie do dzieci chociaz sie boje bo strasznie placze za mna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy

Moja córeczka chodzi do żłobka na Spółdzielczej. Fakt w tym roku były już zapisy ale nie wiem czy tylko w grupach czy ogólne też. Ja w tamtym roku zapisywałam małą w marcu i nie było za późno. Musisz się przejść i dowiedzieć. A co do samego żłobka. Jestem bardzo zadowolona. Dzieci bardzo aktywnie spędzają czas, dużo malują śpiewają uczą się wierszyków, piosenek. Może wyda się to dziwna ale na prawde te maluszki potrafią się szybko uczyć. Panie są na prawdę fantastyczne. Przedszkole rygorystycznie przestrzega diet ( jeśli jest to konieczne np. alergia na mleko czy gluten). Polecam bardzo to przedszkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry żłobek w Łomzy

Moje dzieciaki chodzą do jedyneczki na Wyzwolenia. Jest tam grupa żłobkowa. Moje maluchy sie bardzo szybko przystosowały i bywa że tak są zaaferowane że nie chcą iść do domu ;>

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org