sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vectra.net

Witam, mam pytanie do osób które posiadają internet z vectry u was również od wczoraj są braki w połączeniach internetu ? np. u mnie rano tak co godzine na 15min nie było internetu dzisiaj również dopiero co znikł i powstał modem raz się świeci raz nie . Jeśli tylko ja mam taki problem to musze zadzwonić do nich bo to podejrzane .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

ja tesz od wczoraj mam problemy, w innej sieci, w innym miescie. dziwne

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

kryzys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

u mnie jest oki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

jasiu_smietana pisze zawsze tak: "w rzyció so lepsze i gorszę dni :)".
U mnie jest i było ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

Nie zauważyłem przerw u siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

U mnie sa i to dosyc czesto a nie tylko od wczoraj. Kiedys zglaszalem do nich ale twierdza ze wszystko jest ok (bo i co maja powiedziec).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra.net

Ja od dawna się śmieję że mam "tętniący internet". Tzn. Wszystko chodzi normalnie ale co jakiś czas transfery spadają do zera by po paru minutach skoczyć ponad wykupioną prędkość.
Ponieważ jestem laikiem w tej dziedzinie to uknułem sobie teorie że mają za dużo klientów i wydzielają im "po trochu" interneta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org