sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabojstwo matki !!!

Moze ktos wie o bochaterze tego dramatu

http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=41361

kiedy bedzie rozprawa w sadzie ?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

Rzeczywiście bohater... nieprawdopodobne co to się teraz wyprawia!!! syn matkę, brat siostrę... wszystkim się we łbach poprzewracało.......!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

kiciulek

Nie uwazam go za bochatera !!!! wrecz przeciwnie moje zdanie jest identyczne jak twoje ...
jest to szok szkoda kobietki ... chcialbym zobaczyc mine tego gada na rozprawie dlatego jestem ciekawy daty ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

A myślisz, że dożywocie go coś ruszy??? Nie wydaje mi się, tacy zwyrodnialcy mają na wszystko wylane. Skoro zdecydował się na taki krok to na pewno miał świadomość,że prędzej czy później dosięgnie go sprawiedliwość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

Przeciez juz dawno byl artykul o znalezionych zwlokach na spokojnej, cos fakt sie spoznil, a tak odnosnie tragedii to faktycznie na swiecie dzieje sie coraz gorzej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

Wiem ze juz dawno byl artykul , chcialbym tylko dowiedziec sie ile ten zwyrodnialec dostal dlatego puscilem to na forum moze ktos bedzie wiedzial ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

ja słyszałam od ludzi, którzy niedaleko nich mieszkają, że ta stara wcale nie była święta, potrafiła zaleźć za skórę rodzinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

pewnie mocher byl

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

Może i święta nie była, ale zabójstwa nic nie usprawiedliwia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

hehe jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a jeszcze ten kryzys idzie, będzie co raz to więcej takich akcji, materializm to nasza zaraza ludzkości, koniec świata będzie :O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabojstwo matki !!!

A o to święty był ;-), znam klienta pare razy lakierował mi samochód. Fenol i tyle, generalnie poszło o kase. Miał jeden z najlepszych zakładów lakierniczych . Później zabrnął w alkohol i go powieźli na kasę . Jak zwykle chodziło o kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org