sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łks a Browar Łomża

Proponuję powszechny bojkot piwa Browaru Łomża za przestanioe sponsorowania Łks`u. Ludzie pijcie Żubra może to czegoś nauczy tył uni brwewów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Ja już od dawna Łomży nie pije przerzuciłem się na Lecha i Tyskie . Czekam tylko na nowego głównego sponsora jeżeli to będzie Żubr to będę tylko go pił .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Ale jak 6 lat kasę dawali to nie bojkotowałeś. Chyba każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze (czyt. sponsorować) w jaki sposób mu się podoba.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

ja słyszałem że to wina kuratora, który zażądał od unibrewu potrójnej transzy i przedstawił ultimatum, że jak nie zapłacą to on znajdzie innego sponsora.
unibrew wielokrotnie zwracał się do zarządu łks żeby wykazali na co wydają pieniądze, jakie mają plany, czy szukają dodatkowego sponsora itp...
a bojkot browaru nic nie da, tylko ludzie stracą pracę i zwiększy się liczba bezrobotnych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Tak to nie było bojkotu ,ale teraz nie dają i jest . Jeszcze jakieś pytania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

ludzie... jaki bojkot... browar nie straci na 200 puszkach, czy butelkach... a zyska na nie dawaniu kasy na ten syf...

niech przedstawia papiery na co poszla ta kasa... kto jest winien? browar, ze dawal pieniadze, czy lks, ze bral i niewiadomo co sie z nimi stalo.... takie grozby mozecie sobie w buty wsadzic...

browar chcial dobrze, a lks jeszcze lepiej,..ale tylko dla siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Lomzy nie pije od wielu juz lat bo mi nie smakuje. A pomysl bojkotu uwazam za pozbawiony sensu i mocy sprawczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

proponuje bojkot zamiast chodzic na Zjazd chodzcie na Lomzynski Stadion Giuseppe Meazzy(gimnazium nr 3).dajcie na luz niema w regionie chetnego wkladac kase na lks i zaden protest nie pomorze.A morze by tak jakis kosciul przejol klub oni potrafia robic kase w lomzy a tego potrzeba najbardziej

L3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Ja tez pije LECHA !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Wtorek popieram, i napisze to jeszcze raz zlikwidowac ten przykry klub ta studnie bez dna w ktora browar wlozyl nie male pieniadze smiech na sali jak dzieci wymyslaja jakis bojkot ze nie beda pic piwa z lomzynskiego browaru heh smac mi sie chce chcesz to nie pij kogo to obchodzi bo napewno nie royal unibrew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Ludzie zlikwidowac nasz klub to tak jakby rozebrac katedre lub czesc jakiejs lomzynskiej histori !!! czy wy zastanawiacie sie co wy wypisujecie czy jestescie pijani ?????????????? a moze pracujecie w ratuszu i nazywacie sie brzezinski lub sroczynski ????? albo jestescie jakies ich chlopcami do tanca ??? to co tu czytam to jest paranoja bo jezeli ktos jest winien tych dlugow to chyba prezydent lub jego zastepca poniewaz nie potrafili przypilnowac wydawania kasy klubowej !!!!!!!!!!jak przyjda wybory to te jelopy beda na kazdym meczu i nawet kasa sie znajdzie - zegnam i pozdrawiam prawdziwych lomzyniakow ktorzy dbaja o to co nasi starsi koledzy budowali od 1926 roku !!!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

tradycje w tych czasach upadają z tą też musicie sie pogodzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

nie pijmy łomży kibice ŁKS popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

ale żubra też nie pije bo śledziowy he moze lech jednak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Pomysł jest dziecinny i wskazuje na niezrozumienie faktycznego stanu rzeczy.
Za przedłużoną agonią stowarzyszenia zwanego ŁKS, główną odpowiedzialność ponoszą nasi domorośli łomżyńscy politycy, którzy swymi konsekwentnymi wieloletnimi działaniami, uparli się z tego miasta zrobić skansen z rozszerzoną funkcją opieki paliatywnej i geriatrycznej.
Jak powszechnie wiadomo, ludziom w pewnym wieku sport już tylko przeszkadza, a poza tym ileż to kłopotu z tym ciągłym udawaniem "kibica sportowego".
Wszelkie pomysły dyskredytujące wsparcie jakichkolwiek "nie politycznych" sponsorów działalności ŁKS są pomysłami poronionymi i wodą na młyn nieudaczników, odpowiadających za rozgrywającą się na oczach Polski tragedię łomżyńskiego klubu.
Wszystkim sponsorom, którzy w jakikolwiek sposób wspierali i wspierają ŁKS należa się tylko WIELKIE PODZIĘKOWANIA, natomiast wszystkim
"pływakom' i "karierowiczom", którzy w swoim czasie uczepili się ŁKS jak "gówno kajaka" należą się słowa ZAGŁOBY - "NA POHYBEL".
Jeśli w tym mieście są prawdziwi kibice ŁKS-u, to proponuję przy najbliższych wyborach samorządowych zadać każdemu "niezatapialnemu" kandydatowi do władzy samorządowej proste pytanie "A CO TY ZROBIŁEŚ DLA ŁKS", proponuję także, by stowarzyszenie kibiców ŁKS skierowało do każdego radnego imienny wniosek o rozliczenie swojej działalności jako reprezentanta "ludu" w zakresie niedopuszczenia do kompromitacji ŁOMZYŃSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ na polskiej arenie sportowej.
Dobrym początkiem byłoby przeniesienie obrad Rady Miasta na godziny popołudniowe i przekazanie przynajmniej 50% swoich diet na ręce obecnego kuratora klubu.
PS
logic86, lepiej zmień swój nick na nologic0, bo poziom twojej ignorancji rażąco odbiega od jego znaczenia semantycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Myslę że pan i władca , ma rację dobrze że już tych pseudokibiców-polityków lokalnych nie ma przy Klubie i jak wczoraj było widac a raczej nie było ich widac paradujacych w szalikach. I mam nadzieję że nie przyjdą "po głosy " przed wyborami - tak jak to było w 2006r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łks a Browar Łomża

Już im nic , to nie da . Za co ludzie mają głosować na dzisiaj rządzących radnych i pseudo prezydentów ????? Bo chyba nie za to ,że rujnują nam miasto ? Jakby ich rządy trwały dłużej niż 2 lata to by nam prawa miejskie odebrano . Wybory za 2 lata i wybierzmy ludzi normalnych ,żeby Łomża przestała się staczać i zaczęła w końcu piąć się do góry .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org