sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

czy ci ludzie nie myślą, przecież przeniesienie szpitala zakażnego i to w samo centrum oddziałów szpitalnych to zagrożenie. na dole noworodki, kobiety rodzące ,a na górze wylęgarnia zakażnych wirusów i bakterii, czy chociaż choroby płuc grużlica itpto się izoluje .,a nie wprowadza na normalne oddziały. Wystarczy nieszczelna wentylacja, niedopilnowanie w 100% czystości i zagrożenie gotowe.Bakterii czy grożnych wirusów nie da sie utrzymać w szczelnej izolacji mimo ograniczeń . To niebezpieczeństwo dla wszystkich w szpitalu ,a w szczególności dla noworodków piętro niżej, jak planuje dyrekcja.Pieniądze ważniejsze od ludzi!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

to tylko Polska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

Gracja . A Ty jesteś epidemiologiem chyba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

SA . Tu nie trzeba byc epidemilogiem ale miec wyobraźnie i rosądek .!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

Tak może być tylko w Polsce myślą tylko o swoich kieszeniach .Po jaką cholere remontowali zakażniak jak mieli go przenieść w inne miejsce.Leżałam w zakażniaku z córką i jestem bardzo zadowolona z opieki i wogóle, są bardzo ładne czyste sale i łazienki, a teraz szukają oszczędności,to jakiś człowiek niespełna rozumu wymyślił.

ewa19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

jestem obiema rękoma za tym,żeby zakaźniak został na swoim miejscu.

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

noworodki i grużlica jeśli sanepid zgodzi się na taki przenosiny
to w przyszłości prokurator będzie miał dużo pracy
za błedy winni powinni być ukarani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

ale ty Ewa głupia jesteś.remontowali go po to żeby ktoś, kto go kupi /ciekawe za jaki procent jego autentycznej wartości/ mógł od razu otworzyć tam prywatną klinikę.mogę się założyć że kupiec już czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeniesienie zakażniaka do szpitala głównego

Jacy "menagerowie" zarzadzaja szpitalem takie i decyzje:) ze swoimi zdolnosciami powinni krowy pasc!!! Oczywiscie panowie J i B.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org