piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Witajcie!
Chciałabym znać waszą opinie na temat- SKLEPU Z DROBIAZGAMI DO ROBIENIA KOLCZYKÓW, BRANSOLETEK, ITP.
Nie wiem czy słyszeliście już o takich sklepach. Z tego co się orientuje w Łomży nie ma takiego sklepu. (Głównie post skierowany jest do kobiet)
Można tam było by kupić wykonane już bransoletki, korale, kolczyki za symboliczną kwotę ( np. od 1 do 6 zł ), jak i również kupić artykuły potrzebne do zrobienia ich w domowym zaciszu, również za symboliczną kwotę, jak i zasięgnąć porady jak zrobić takie cuda samemu.
Czy taki sklep cieszył by się waszym zainteresowaniem ? Proszę o opinie.
Z góry dziękuje! PAULINA

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Witaj Paulino, wybrałaś tani sposób na zbadanie opinii publicznej :)Szukasz pomysłu na biznes?

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Witaj!
Pomysłów mam kilka, ale wydaje Mi się, że na to było by zapotrzebowanie. Byłam w kilku dużych miastach i naprawdę takie sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem. Dopiero zaczynam, więc ten sposób na zbadanie opinii wydaje Mi się najkorzystniejszy.
Pozdrawiam!


CZEKAM NA WASZE OPINIE!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

oczywiście pomysł fajny młodzież na pewno i nie tylko będzie zainteresowana , oprócz tego moim zdaniem przydałóby się więcej dodatków guziki, paski, torebki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

jestem za!!1 bede stala klientka!!

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Cieszą Mnie wasze opinie, ale mam nadzieje, że jeszcze więcej osób wypowie się na ten temat. Jeżeli macie możliwość zapytajcie koleżanki, mamę, ciotki, czy byłby zainteresowane takim rozwiązaniem. Wydaje Mi się, że z czasem asortyment się powiększy, a naszym wspólnym celem będzie to aby każdy był zadowolony z zakupów. POZDRAWIAM!
Paulina!





CZEKAM NA OPINIE !

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Witam,
Rzeczywiście sklepu takiego w Łomży nie ma. Robię biżuterię na użytek własny,dla znajomych, rodziny. Zaopatruję się przez internet. jeżeli sklep miałby ciekawę ofertę - czemu nie. Ale na pewno z samych koralików się nie utrzyma, Łomża to jednak małe miasto, rynek zbytu byłby niewielki.
Trzeba wziąć pod uwagę, że sklepy internetowe bardzo się liczą ze swoją klientelą oferując dostawę nawet na drugi dzień, to dla tych biżuteryjek, które muszą zrobić coś "natychmiast". Wiem, że dużo dziewczyn prowadzących takie sklepy zaopatruje się za granicą, gdzie jest bardzo ciekawa oferta. Jeżeli ten sklep miałby to wszystko sądze że zostałabym wierną i stałą klientką :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Ja również jestem za:) jeśli te rzeczy będą w takiej cenie jak było napisane to oczywiście że tak:) ja mam bzika na punkcie kolczyków więc jedną klientkę masz na bank:D

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

hmmm... myślałam, że będzie to się cieszyć większym powodzeniem, ale niestety jak widzę jednak NIE.

Mam nadzieje, że wypowie się więcej ludzi!

CZEKAM NA WASZE OPINIE!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

no ja mysle ze to dobry pomysł. napewno bede kupowac jak coś:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPINIE - Sklep z rzeczami do robienia kolczyków itp

Myślę, że forum nie jest reprezentatywnym miejscem do zasięgania tego typu opinii, na podstawie których moż na decydować o czymkolwiek. Zbyt mało osób jest zainteresowanych tematem to raz, dwa nie każdy korzysta z internetu, na forum wypowiada się tylko mała grupka tych samych kilku aktywnych (wytrwałych hehe) osób. Oczkujesz więc zbyt wiele prosząc o opinię, mam nadzieję, że na podstawie wypowiedzi z forum nie będziesz decydowac o otwarciu bądż nie swojego sklepu. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org