sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyroby z laminatu

Szukam osoby albo firmy w łomży która wykonuje rożne cześci z laminatu (plastik) jest cos takiego w łomży bo potrzebne mi takie wyroby do motocykla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

w Łomży ciężko będzie raczej... tu masz dobrą firmę ale niestety i drogą..
http://www.owiewki.pl/ szukaj na allegro ewentualnie w usa na ebayu komplet chińszczyzny można se zakupić w całkiem przystępnych cenach

ewentualnie już po ściągnięciu do polski z allegro na przykład coś takiego
http://www.allegro.pl/item566924776_suzuki_gsxr1000_zolty_czar_k7_k8_komplet_owiewek.html

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

w Rutkach koles sie bawil w te klocki ale czy nadal to robi, nie wiem.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

Zajmuję się lakierowaniem wszelkiego rodzaju wyrobów z Pcv,plastiku itp.
Nowych nie robię-tylko lakierowanie powierzonego materiału.
Kontakt-
lak-meb@wp.pl

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

nie chodziło mi o gotowce tylko zeby dac swoj projekt taki ogólny i zeby ktos to odlał ale dzieki za odp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

tzn. czy ktos odlewa takie owiewki pod indywidualny projekt nie musi byc firma moze byc jakis znajomy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

tzn. czy ktos odlewa takie owiewki pod indywidualny projekt nie musi byc firma moze byc jakis znajomy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

tzn. czy ktos odlewa takie owiewki pod indywidualny projekt nie musi byc firma moze byc jakis znajomy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

dowiedz się tam gdzie robią łodzie , takie rzeczy też kiedyś robili tylko że to się za bardzo nie opłaca bo gotowce wychodzą taniej. w łomży są takie dwie firmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyroby z laminatu

Laminat to chyba cos innego niz "plastik". Laminatem sie okleja a nie odlewa z niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org