sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projekt z komunikcji społecznej w jańskim

Witam!!
Mam prośbe do tych, którzy pisali, lub też będą teraz pisać (bo wiedzą jak) projekt z przedmiotu EDUKACJA POPRZEZ PROJEKTY. Zajęcia mam z prof. Halicką a gotowy projekt mam oddać na połowę kwietnia. problem w tym, że nie wiem nawet od czego zacząć....Jeśli ktoś wie coś na tyen temat to proszę pisać... Pomóżcie!!!Błagam!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt z komunikcji społecznej w jańskim

hahahahahahahahahahahahahahahahaha

wystawiasz właśnie opinie swojej "uczelni" pod kątem poziomu studentów.
tzn. he nie ma poziomu jak widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt z komunikcji społecznej w jańskim

kobieto same hasło projekt g.... da. Co nam to mówi? Niewiele. Halicka jest wporządku poprostu ją zapytaj. Jeszcze do połowy kwietnia masz trochę czasu. Potrzebne są ankiety? Jak tak to się pośpiesz. Musisz opracować cele, założenia, hipotezy, trzeba poprostu się wziąść. Oby zacząć...
urząd skarbowy ciekawe na jakiej Ty renomowanej uczelni studiujesz czy studiowałeś, każda uczelnia prywatna ma podobny poziom, a nie zorientowany student i na uniwerku czy na polibudzie też się nie jeden znajdzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt z komunikcji społecznej w jańskim

domyslam sie ze jestes na socjologii komunikacji spolecznej i nie masz pojecia jak zaliczyc ten dosc latwy przedmiot, z powodu nie chodzenia na zajcia:) pomoc zawsze mozna, tylko ze za free poprostu sie nie chce ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projekt z komunikcji społecznej w jańskim

Do veekee: nie mogłem nie chodzić na zajęcia bo mamy tylko 2, pierwszy juz byl na ktorym byla mowa o pracy a drugi to zaliczenie- w kwietniu... Nie osądzaj ludzi zbyt pochopnie.
Musze napisać projekt do jakiejs instytucji o dofinansowanie projektu związanym ściśle z komunikacją społeczna, np o powołanie gazety lokalnej, radia. Projekt ma zawierać realny kosztorys itp.
Pisze do dobrych ludzi, którzy już to pisali i mogli by udostepnić swoją pracę tylko do wglądu, nie zerznać wszystko słowo w słowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org