sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Witam serdecznie.....

Zauważyłem już pierwszy temacik motocyklowy, - zapytanie o Rozpoczęcie Sezonu 2009. Oświadczam niniejszym iż ....

Sezon rozpoczynamy 25 Kwietnia /sobota/

Więcej informacji postaram sie wrzucić w najblizszych dniach a po konkrety wpadajcie do Max-bike'a.........a jeśli ktoś ma jakies ciekawe pomysły lub chcialby w jakiś sposób pomóc przy organizacji zapraszam,
......a i jeszcze jedno Sponsorzy oczywiście bardzo mile widziani.

Pozdrawiam
Krzychu

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

I znów te kosiarki się zaczną na drogach.... To sezon motocyklowy czy motocyklowo-kosiarkowy??

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

mam nadzieję że tą wypowiedzią nie chcialeś obrazic ani motocyklistow ani działkowców - włascicieli prawdziwych kosiarek...;-)

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

po czesci sie zgadzam... skuter to podgatunek i powinno sie to gowno z fabryki na zlom prowadzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Motocyklistów w życiu, lubię motory. Ale dzieci na "kosiarach" nie cierpię... O ile dobrze wiem to ma to jeździć z prędkością 45 km/h a jak debile po ulicach jeżdżą? Kupują 125 ccm rejestrują na 50 i cieszą michę że wyrwą pustą koleżankę z klasy... O właśnie za takich by się "władza" wzięła a nie za porządnych ludzi. Stop Skuterom!!! Nie wiem gdzie są rodzice... Skutery powinny być dla dorosłych z większym silnikiem żeby nie miały tego wkurzającego dźwięku i powinny służyć do jazdy w godzinach szczytu do sklepu do pracy a nie do lansu na placu przy Kauflandzie albo wstawianiu na fotka.pl. Nie ogarniam tego w ogóle i się ogólnie zdenerwowałem.

PS. Prawdziwi motocykliści bez obrazy.

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Witam

A czy ktoś może wybiera się na Moto Bazar do Warszawy w dniu 14.03 na zakupy :). Jeżeli tak to proszę o info. Chodzi o ewentualny wspólny wyjazd.

Pozdrawiam
MoTek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Witam

Czy może ktoś z Łomży wybiera się na zakupy na Moto Bazar do Warszawy w dniu 15.03. Jeżeli tak to proszę o kontakt. Chodzi o ewentualny wspólny wyjazd.

Pozdrawiam
MoTek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ropoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Max-bike może nie odnośnie samej imprezy ale rzuciłem kiedyś już pomysł SPEEDowi abyście podpięli pod Waszą stronę sklepu jakieś łomżyńskie forum z tematyką motocyklową: motocykle, zloty, imprezy, mechanika motocyklowa, nauka jazdy, giełda, serwis etc.

Wydaje mi się że przyciągnęłoby to sporo miłośników motorów przy okazji istniałaby szybka wymiana poglądów, informacji że już o promocji nie wspominam ;) ...ot taki mój pomysł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Termin jest oki i nawet mi pasuje :) Miejmy nadzieje że pogoda dopisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Pogoda musi dopisać nie ma innej opcji :D , a co do forum to fakt by się przydało...

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

A mi niestety nie pasuje:(Jestem w szkole.No,ale cóż...Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

mozecie podpiac forum do motone.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

witam wszystkich motocyklistów ,mam takie pytanko czym moze się skączyc zlapania przez policje motocyklisty który jest nie peŁnoletni i nie posiada prawajazdy i w dodatku zostal zlapany przy ucieczce ?

dzieki:)

Pozdrawiam

Mam nadzieje, że będzie więcej dziewczyn za kierownicą ciężarówek , nie nudzi sie na pauzach :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Mariuszek
Art. 94. § 1. Kto prowadzi na drodze publicznej pojazd, nie mając do tego uprawnienia, podlega karze grzywny.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto prowadzi na drodze publicznej pojazd pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Art. 96. § 1. Właściciel, posiadacz, użytkownik lub prowadzący pojazd, który:
1) (110) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania osobę nie mającą sprawności fizycznej lub psychicznej w stopniu umożliwiającym należyte prowadzenie pojazdu;

2) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej osobę nie mającą wymaganych uprawnień;

3) (111) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania osobę znajdującą się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka;

4) dopuszcza pojazd do jazdy na drodze publicznej pomimo braku wymaganych dokumentów stwierdzających dopuszczenie pojazdu do ruchu;

5) dopuszcza pojazd do jazdy na drodze publicznej, pomimo że pojazd nie jest należycie zaopatrzony w wymagane urządzenia i przyrządy albo pomimo że nie nadają się one do spełnienia swego przeznaczenia;

6) dopuszcza do korzystania z pojazdu samochodowego w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem, podlega karze grzywny.

§ 2. Tej samej karze za czyny określone w § 1 pkt 1, 3-6 oraz za nieumyślne dopuszczenie do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej przez osobę nie mającą wymaganych uprawnień podlega dyspozytor pojazdu lub osoba, do której obowiązków należą jego czynności, a jeżeli takiej osoby nie wyznaczono - kierownik jednostki dysponującej pojazdem.

W szybkim skrócie: około 500 zł mandatu + odholowanie pojazdu na koszt kierowcy + może ale nie musi być: odroczenie możliwości zrobienia prawa jazdy + odroczkę do 21 roku życia (za ucieczkę bądź spowodowanie wypadku)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

starzy beda bulic i tyle a wpierdol dostaniesz to tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

pamiętaj Łomża to małe miasto jeśli nawet Ci się uda uciec... to i tak Cię dorwą :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Witam
wowo termin wcale nie jest ok mi akurat nie pasuje jadę wtedy na inna imprezę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

MY BEDZIEMY:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Oj Bodzio, to jest tak, ze niestety wszystkim nie dogodzi. mi akurat data wstrzeliła sie w luke, także jestem zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

a myśli ktoś o wyjeździe do Białego ? bo chyba też mają akurat rozpoczęcie tam może być trochę ciekawiej ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

taaa, po co w takim razie robic cos na miejscu? to sie nazywa lokalny patriotyzm! ktos chce cos dla was zrobic, to wam terminy nie pasuja, to moze w inne miejsce jechac bo bedzie ciekawiej. Sezon sie dopiero zacznie i na bank bedzie duzo wiecej ciekawszych imprez, co nie zmienia jednak faktu ze na rozpoczeciu warto byc u siebie, ze swoimi............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

zgadzam sie z toba JA jak Ja tylko ja akurat jeszcze zacząłem starty w rajdach przeprawowych i juz mam opłacony raj na ten termin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

nie no ja wybieram Łomżę :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009

Bodzio, to akurat rozumiem.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org