piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzień kobiet

Dzień kobiet dniem bez kobiet :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Jasiu...najszczersze wyrazy współczucia:((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

a czego mi wspulczujesz?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

MIśka ma rację--biedny Jasio!!! nie dość , że powstał dzięki in vitro to jeszcze czeka go starokawalerstwo albo .....hmmm..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

wszystkim kobietom zycze zdrowia, szczescia, pogody ducha i wszystkiego najlepszego...rowniez tego czego same sobie zyczycie i chcialybyscie miec :) :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

krystyno mamo, czemu poddalas sie in vitro, chociaz z listonoszem poglas to zrobic jak zwykle, jak tata nie mugl. czemu mi to zrobilas

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Popier*olone jak walentynki. Kobiety codziennie powinno się szanować a nie tylko 8 marca

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Wiadomo że Co dzień ale są takie dni kiedy trzeba to zrobić w bardzo wyjątkowy sposób taki nie codzienny wiadomo co dzień można dać kobiecie różę zabrać gdzieś na kolację ale w ten dzień trzeba to zrobić w wyjątkowy sposób nie jedną różę a bukiet nie na jakąś tam kolację ale na porządną,romantyczną w porządnej restauracji(w Łomży brak) przy świecach itp lub samemu zrobić taką w domu ;)) Wszystkiego naj naj naj lepszego wszystkim kobietom i kobietkom :D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Czyli na pokaz:) Ehh ... Codziennie trzeba być wyjątkowym:)

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

P@wci, a czy w dniu mezczyzny ona Cie gdzies zabrala? 95% kobiet nie wie nawet kiedy on jest ;) cos ze szkoly pamientajo o dniu chlopaka, ale nie o tym dniu muwie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

D****Z18 bleblanie, powtarzane co roku przez wszystkich leniwców, nieśmiałych i bez fantazji. Na codzień nie myślicie o "wyjątkowości" chwili, bez względu na miejsce i czas, wyjątki potwierdzają regułę. Intymne kolacje przy świecach w domu-na pokaz? Heh?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

jasiu ale ty jakis nie do jeb jestes, jak ten nasz binladen z cb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Wszystkiego najlepszego xD

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Kobieto za kółkiem nie zrozumiałaś mnie chyba do końca:) A co do lenistwa i braku fantazji to uwierz mi nie w moim kierunku;]

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

Autor: jasiu_smietana (94.254.240.---)
Data: 08-03-09 12:04

P@wci, a czy w dniu mezczyzny ona Cie gdzies zabrala? 95% kobiet nie wie nawet kiedy on jest ;) cos ze szkoly pamientajo o dniu chlopaka, ale nie o tym dniu muwie


To, że ktoś o Tobie zapomni (nie dziwię się zresztą czytając Twoje posty) nie oznacza jednak, że masz postępować identycznie.
Generalnie dzień jak każdy inny zaś miłe słowo powiedziane kobiecie nic nie kosztuje a tyle znaczy......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

2 dni temu byl dzien mezczyzn, pamientaly o was kobiety?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień kobiet

poddaj je eutanazji albo uspij bo o Tobie nie pamietaly i nie miales z nich korzysci w tym dniu...

a poza tym..zazwyczaj nie zwracam uwagi na ortografie i dziwilam sie ludziom ,ktorzy namolnie zwracali na to uwge..ale w twoim przypadku to juz patologia:p...misiuu

break trough with łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieą kobiet

ja nie mowie o sobie. moja o mnie pamietala. was o zdanie pytam

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org