wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa komputera!

Witam! Mam problem z komputerem (często się wyłącza, resetuje się i już ponownie nie można go uruchomić, monitor jest w stanie czuwania). Zanosiłem go kilka razy do serwisu ale nic mi to nie dało. Zna ktoś może dobry serwis gdzie się znają na tym? Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

wymien zasilacz komputerowy (moze byc nie sprawny - pewnie ma spuchniete kondziorki) ewentualnie sprawdz tem na procesorze i czy wszystkie elementy sa dobrze zamocowane

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

Ja proponuje serwis (mam nadzieje, ze jeszcze tam jest) miesci sie na al.legionów dawna mazowiecka. Pan Marcin, kiedys miałam podobną sytuację- On sobie z tym poradził !!! Poza tym zawsze naprawiał mi komputer. Jest OK!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

pan Marcin w tej chwili ma swój serwis na Mazowieckiej w sklepie Xeromax i zna się na rzeczy. Ale oczywiście każdy poleca swojego sprawdzonego serwisanta na którym jeszcze się nie zawiódł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

macie racje, jeszcze sie na sobie nie zawiodlem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

Ja se sam naprawiam kompa i nie wydaje kase na serwisanta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

Rbn z tego co mi wiadomo to nic się nie zmieniło nadal pan Marcin ma serwis na al legionów koło asaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

Niestety nie polecam Pana Marcina. Jeśli miałbym gdzieś oddać komputer do serwisu to do Speed'a na Dwornej.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

@Tommek widocznie nie o tym samym panie Marcinie mówimy;)
@godles1992 niestety nie każdy umie sam naprawić komputer
@Prowokator może masz tam blisko bo w sumie komu będzie się chciało targać komputer przez pół miasta do serwisu, chodzi się tam gdzie blisko i najlepiej. Bez odbioru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

Niestety, drogi kolego, czasy są takie, że chodzi się tam, gdzie blisko i TANIO. Mnie Pan Marcin zawsze kasował jak za zboże. W Speedzie było taniej i szybciej.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

oblesnybambo zasilacz był wymieniany. Na procesor była nakładana maść ale nic to nie dało. Były sprawdzane wszystkie pod zespoły. Dzięki za pomoc:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

plyta glowna. pewnie najtansza. skladak z biedronki

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

@Prowokator " że chodzi się tam, gdzie blisko i TANIO"

I skutecznie przedewszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

u p.Marcina bylem kilka razy i naprawde moge polecic mimo tego ze tylko mi pomagal przy kilku drobnostkach, zazwyczaj jak cos robie to sam Wiec jak kolego masz jakis problem to do p.Marcina badz zapraszam do mnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

No fajnie tylko, ze wszyscy pisza "Pan Marcin", tylko nie wiadomo o ktorego chodzi ^^ Przez co niektorzy moga niechcacy komus dupe obsmarowac, ale co tam...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa komputera!

zapraszam do siebie na legionuw

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org