czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orange czy Play?

Witam mam pytanie w jakiej sieci zawrzec umowe najlepiej ? Miałem Orange i jest ok . A jak Play ? Patrzyłem na ich stronie całkiem nieźle, miał ktoś doczynienia z nimi???

Z góry dzięki :)))

jejejejeje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Kolega miał to coś mu niebardzo a z jakiego powodu to niewiem

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

potwierdzam firma "kant&oszust" ( na szczęście nie miałem okazji przekonać się na własnej skórze) osobiście posiadam abonament w sieci ERA i jetem bardziej niż zadowolony
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Ja mam abonament 30 w Play i zawsze doladuwuja 40zł (dyszka gratis) tanie sms-y i rozmowy też. Jak ktoś dzwoni do ciebie i gadasz z nim 2 min to masz 1 min gratis;] i tak pokolei
Osobiście nienarzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Ja mam 2 telefony jeden w PLAY a drugi w ERZE i polecam play. Play nie oszukuje nawet dodaje minut a w erze nawet na głupich punktach premium kantują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Jest umowa pomiędzy trzema wielkimi Erą, Orange i Plus przeciwko Play. Wystarczy popatrzeć na cennik. Patrz, gdzie osoby do których dzwonisz mają swe fony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

a chodzi o telefon czy internet w pley bądź orange. Bo jeżeli internet to orange jest wielkim głębokim dnem a pley prawie tak dobry jak iplus i znacznie od niego tańszy i więcej gb Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Jak niechcesz miec sms po groszu To w PLAY sa swietne telefony za 1 zł...do tego tak jak PONIO pisal za 2 min przychodzace masz 1 minute do wszytskich itp;P ja mam i nie narzekam :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

jak masz kase na telefon wez na karte:) sam po kilku latach umowy z plusem pozniej z orange od paru dni mam popa:) fakt sam kupilem telefon ale rozmowy (glownie do orange dzwonie) sa naprawde za smieszne pieniadze no i smsy po groszu a nie za 20grosiakow i wieczne doliczanie do rachunku a to tego a to tamtego-bez umowy masz wolne rece naprawde warto

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

O to chodzi ze telefony na karte są drogie jutro przejde sie do orange zobacze a playa to na necie bedzie chyba trzeba sprawdzic. Zobaczymy co mi zaproponują

jejejejeje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

co do telefonu nie wypowiem sie, ale net w play jest wporzo. sam urzywam wienc wiem

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

polecam play, wczesniej przez pare lat siedzialem w orange i czulem sie okradany przez ta firme zadnych ciekawych telefonow badz promocji na minuty, a sms za grosz mnie nie interesuja bo wole zadzwonic niz pisac, obecnie jestem uzytkownikiem play i jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Próbujesz porównać dwie zupełnie różne sieci. Orange stawia głownie na połączenia w sieci i z numerami stacjonarnymi i takie też usługi u nich znajdziesz. Play dla ludzi, którzy nie zwracają uwagi do jakiej sieci dzwonią, płaska niska stawka za minutę do każdej sieci. Sam przeanalizuj jak dzwonisz i podejmij decyzję.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Chyba jednak Orange.
Oczywiście to bardzo spersonalizowany wybór i trudno ocenić, zwłaszcza, że nie jest tak łatwo ocenić po numerze kto do jakiej sieci przynależy. Warto byłoby jednak przejrzeć swoją książkę adresową i porównać gdzie sie dużo i długo dzwoni. Jeśli jedna do Orange czy na stacjonarne to zdecydowanie Orange. Jeśli nie, to możesz zdecydować się na Play.
No i warto wczytac się w oferty na stronach operatorów i to co nam oferują.
nie wiem jak jest w Play, jakie kanały sprzedaży preferują, ale w Pomarańczy przy zamawianiu umowy/telefonu ze strony są jakies bonusy: minutowe, czy pakietowe. A i słuchawki tańsze niż przy zakupach w salonie.
Ale zrobisz jak uznasz za słuszne i bardziej opłacalne dla kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

dodaja minuty smieszne mam telefon 4 miesiace i juz nie moge sie doczekac kiedy zerwe z nimi umowe to jest banda oszustow ja mialam miec 40 zł abonamentu a teraz musze płacic po 150-200 za rachunek co uwierzcie mi nie dzwonie duzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

kobi a skąd brałaś Orange/Play? ja miałem Orange i wiem co to ale nie wiem co to Play i głównie o to mi chodzi , byłem dzis sie dowiedziec i jest niezła opcja nawet za 50 zł tylko czy to prawda czy bede czekał z utęsknieniem az skończy sie umowa? do jutra musze podjac decyzje i jeszcze sie z tym przespie

jejejejeje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

miałam tez w orange i byłam bardzo zadowolona a póżniej nie wiem co mnie podkusiło zebym wziela w play to nie zastanawiaj sie nawet i wez w orange przez 3miesiace mialam tylko promocje ze placilam polowe abonamentu i na tym koniec minuty drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

ale mi mowili ze za min 38 czy 39 gr do wszystkich sieci ? To drogo ? Chyba ze masz inna taryfie http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/oferta/index.html ten za 65 zł jest teraz na cała umowe za 50 żł taka promocja

jejejejeje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

to po co sie pytasz??zrob jak uwazasz ja wzielam i zaluje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

@kobi
jak nie doczytałes umowy to nie miej pretensji do Orange że rachunki sa wysokie. dlatego wole przed pojsciem do salonu wole dziesięc razu przeczytać regulaminy niż pozniej załować. Właśnei przy zakupach przez net to jest plus: nieskonczenie wiele czasu na zastanowienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Nie czytałem tego całego tematu, ale wiem jedno:

omijaj PLAYA !!! Mam go już prawie 2 lata i muszę cierpieć do lipca, potem wracam do orange, nie polecam, zwłaszcza narzekają ludzie jak do Ciebie mają napisać czy zadzwonić, wszędzie drogo do Playa, nie ma żadnych bonusów itp. Play to jedyne czego nie radzę brać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Ja nie znam oferty play więc jedyne co moge powiedziec to to ze mam dosyć drogo do tej sieci. Obecnie mam telefon w nowe orange go i jestem mega zadowolony(mam większość znajomych w orange). powiem tak. przy podpisaniu umowy zetafon na 3 lata dostajemy jakis przeciętny tel(bez szału) za 1zł(Można wybrać taryfę nowe orange go bez umowy zetafon...) pozniej przez ten okres musimy doładowywać konto tak jak w normalnym systemie na karte czyli 25zl na miesiac 50 na 3miesiace i 100 na 5 miesiecy. nowe OG cechuje sie tym ze im wyzsza kwota doladowania tym tansze połączenia. przykładowo jak doladujemy za 5zl i w ciagu 20 kilku dni za 100 to mamy na koncie 115zł + 4 godziny za darmo do orange i stacjonarne + ok 20 godzin z 1 wybranym nr w orange. a standardowo bez pakietów połączenia 20gr do orange/60gr do pozostałych + play chyba 78gr. smsy 1gr do orange/20 gr do pozostałych.... i okresowo sporo innych bonusów typu podwajanie doładowania itp.
ps. w grudniu jak doładowałem za 5 a pozniej 100 zł to na koncie miałem 315zł z czego 200 zł było do orange + te wszystkie bonusy wymienione powyżej tak więc serdecznie polecam...wybór należy do Was.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

ja juz mam 5 lat w orange.. mam mixa i jestem zadowolona ;p dostaje minuty smsy za 1gr. nie mam co narzekac.. co prawda za telefon musialam zaplacic 100zl ale to juz grosze przy wartosci tel

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Jestem w Orange od paru lat, półtora roku temu przedłużyłem umowę, i w ramach tego dostałem:
- 100% więcej abonamentu do wykorzystania przez całą umowę
- darmowe wieczory i weekendy przez cały okres umowy
- darmowy internet przez połowę czasu umowy
Wiec nie najgorzej, zważywszy, że większość znajomych mam w Orange, teraz patrzę na obecne promocje i wątpię, że za pół roku zaproponują mi coś równie ciekawego... Pożyjemy zobaczymy, w sumie też zaczynam myśleć o Play-u...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Taka mała ciekawostka :)

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14164

Czyżby rewolucja w prepaid?

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

przeczytalam dokladnie tego w umowie nie bylo!!!!!nie wiesz to nie komentuj poprostu moim zdaniem lepszy jest orange bo w play oszukuja..zapytales i ja odpowiedzialam a jak wolisz w play to prosze bardzo przeciez to Twoja decyzja....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

kobi

Napisz konkretnie o co chodzi. Argument, "bo w Play oszukują" jest hmm, na miarę przedszkolaka. Kto Cię oszukał? Co się nie zgadza?

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

play jest dobry dzwonisz pod *500 i gadasz na serio z babo i pytasz sie jej czy poda pani kod na darmowe sms-y ona ci poda zobaczycie ja juz tak robiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Mam i tu i tu. Play dużo lepsze. Orange jest wkvrwiające - chociażby w tym że zbliza ci się termin doładowania to już cię straszą że jak nie doładujesz to umowa zostanie przedłużona o miesiąc a w play doładowuję kiedy chcę, mało tego, brat ma na abonament i zawsze się spóźnia z opłatą (czego nie pochwalam oczywiście )) ale w play nie straszą, nie blokują połączeń.. Pełen luz :) Także jak w orange mi się umowa skończy to niech idą w *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Widać moda na Play...
Ale po co odświeżać wątek sprzed 5 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

może żeby nie zakładać piętnastego tematu....?skoro jest
No niby moda na play ale w sumie dobrze że pojawiają się konkurencyjni operatorzy bo z orange to już od jakiegoś czasu było przegięcie.
Ciekawe jak jest w tej sieci co w reklamie mówią o człowieku-puszczy :) to nju mobile chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange czy Play?

Autor: greenc ty piszesz za bzdury kada siec cyka bez narzekania tylko tym co reklam sie naogladaja i za darmo daja to placza pamietaj tania kielbase to i psy nie zjedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org