sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sztuki walki w Łomży

Mam prośbe.Czy ktoś mógł by mi doradzic jakie sekcje sztuk walki znajdują sie w Łomży i ewentualnie gdzie się znajdują i dlaczego je polecacie.Dzięki za odpowiedzi jeśli jakięś będą.Pozdra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

czapka na oczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

Polecam boks super sprawa w srode na 19 w szkole nr.5 zapraszam

fitch77

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

a jak wyglądają treningi Boksu? i czy jest jakis podziała na grupy ? np: początkową? bo zawsze jak dochodzi do grupy nowy to nic nie umie i ciężko się trenuje z kims kto juz wczesniej trenował :d

viva la feta,viva la grass,viva tableta,viva la kwas :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

w boksie nie ma grup, bija sie po gebach, ale jest ich dwoch!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

Jest jedna grupa nie ma podzialu ,ale spokojnie dasz rade wciaz dochodzą nowe osoby i cwiczą.

fitch77

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

aha a ile to kosztuje i w jakie dni sią treningi? i czy te treningi są skutechne? chodzi o to czy można się na nich tego w jngi? i czy te treningi są skutechne? chodzi o to czy można się na nich tego wakimś stopniu nauczyć?

viva la feta,viva la grass,viva tableta,viva la kwas :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

jutro 19 godz. szkola nr.5 przyjdz zobaczysz ocenisz .

fitch77

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

jutro to niedam rady ale napewno sie tam niedługo pojawie ... pozdro

viva la feta,viva la grass,viva tableta,viva la kwas :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

kyokushin i brazylijskie jui-jitsu jest jeszcze

gumoooowiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

Polecam Taekwondo WTF, kiedy odbywają się treningi to nie wiem, ale mogę się dowiedzieć ;p

W Łomży działają dwa klubu taekwondo - MKS Medyk Łomża i klub p. Richtera (nie mogę sobie przypomnieć nazwy...) ;p

Medyk to klub dużo większy, bogatszy, z wielkimi tradycjami, który wychował wielu mistrzów Polski, jednak obecnie większy zapał do pracy ma trener Richter. A sukcesy wiążą się z zapałem...

Sam trenowałem przez ok 9 lat w MKS-ie u p. Millera, a za moich czasów treningi odbywały się 2 (gr. początkująca) i 3 (zaawansowana) w tygodniu, a składka miesięczna wynosiła 50zł (za zasługi dla klubu dostawało się różne zniżki ;p) i myślę że tak zostało ;]

Jednak na chwilę obecną polecam Ci bardziej klub p. Richtera. Jeśli jesteś zainteresowany, mogę dowiedzieć się więcej szczegółów o tej sekcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

Karate Kyokoschin. Dawna Mazowiecka wejście do piwnic, szczyt od Al. Piłsudskiego. Treningi wtorek, czwartek, opłata 50 zł na miesiąc.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

Polecam Karate Kyokushin Kai....ciekawe treningi,wykwalifikowani instruktorzy,przyjazny klimat i nie drogo!

emikarwik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

a słyszalem że jak sie zapisuje na boks i jest się początkującym to przez dłuzszy czas trenuje sie tylko kondyche i te sprawy i dopiero potem zaczyna sie trenować technike ? Prawdę piszę?? Jak to z tym jest??

viva la feta,viva la grass,viva tableta,viva la kwas :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sztuki walki w Łomży

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org