czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Chciałabym sie dowiedziec cos na temat tej sali . Czy warto robic tam wesele i czy dobre jest jedzenie ?i czy bogato jest na stołach . Z góry dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

ponoc jest ok polecam tez zajazd rys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

dziefczynka nie wierz w obietnice dzialajacej klimatyzacji w Pasjonacie

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" - F. Dzierżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Tzn ze jest slaba klimatyzacja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

od 1 do 10:
jedzenie - 3 (bo po prostu podają)
klimatyzacja - 1 (bo na ścianie wisi)
obsługa - 5 (może być)
wystrój - 3 (dawno ta sala nie widziała remontu)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Nie slaba, po prostu nie dzialajaca

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" - F. Dzierżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Ja nie nażekam. Miałem tam wesele w zeszłym roku i było udane. Każdy z naszych gości chwalił, że wesele było super i jedzenie dobre. Co prawda to prawda że sala się nie zmieniła od kilku lat, ale to akurat nie jest najważniejsze. Po weselu będziesz mogła zabrać resztę jedzenia do domu. Świadczy to o tym,że na Twoim weselu nie będzie niczego odgrzewanego, co po kimś zostało. Ja miałem wesele latem i jednym z dań gorących było jedzenie z grilla na dworzu przy wielkim ognisku. Były kiełbaski, kaszanka, saszłyki, babka ziemniaczana i jeszcze coś? Na pewno goście głodni chodzić nie będą. Abyś miała conajmniej dobry zespół, to nie pożałujesz, bo dobry zespół to podstawa dobrej zabawy. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

A ciuchy galowe od tego ogniska Wam nie śmierdziały? Chyba , że w szatni trampki i dresy dawali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Dziekuje wszystkim za komentarze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

serdecznie polecam. jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, obsługa super, jedzenie bardzo dobre i wszystko dobrze zorganizowane, kelnerki same dogadywały sie z zespołem co i kiedy. my po prostu sie wspaniale bawiliśmy nie martwiąc sie czy nie będzie jakiegoś niedociągnięcia. w razie pytań poproszę o kontakt mailowy chętnie odpowiem na pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Dzieki Soul za komentarz :) A czy bogato jest na stołach i jakie atrakcje mieliscie na podworku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Jak w pasjonacie obsługa jest super to wysiadam hehe.Jedyne co ciekawe w tym domu weselnym to na zewnątrz ta altanka.Właściciel najebany na każdym weselu chodzi po stołach i je z półmisków.Cena w miarę ale zamiast dobrych napojów masz same tanie typu Fruti i Caprio.Jedzenie nie jest złe,ale nie jest to coś wyjątkowego,raczej zasadnicze rzeczy jak na większości wiejskich wesel.Byłem tam na 4 weselach i ani razu mi się nie podobało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

Jak najbardziej polecam. Sala odmalowana, jedzenie pycha. Wszystkim zajmuje się synowa właściciela, bardzo miła kobieta i łatwo się z nią dogadać. A takiej atrakcji jak ognisko i grill w lato jeszcze nigdzie nie spotkałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala Pasjonata w Nowogrodzie

A ja nie polecam. Pierwszy danie- zepsute i śmierdzące. Przystawki jako tako, reszta ok. Ale te pierwsze danie.... fuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org