czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Posiadam samochód o poj. silnika 2,5.
Wiec jak w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Jeśli OC to MTU, ale jak chcesz razem z AC to tę firmę odradzam bo mało płacą i robią problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

a ile masz lat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Zależy od wieku Twojego i auta, od "stażu" za kółkiem, od pojemności silnika, od tego czy miałeś jakieś wypadki, czy ktoś oprócz Ciebie będzie korzystał z auta, od miejsca zamieszkania i.. pewnie jeszcze o czymś zapomniałem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

sprawdz w PTU, ale ogolnie polecam AXA i LibertyDirect. Mi tam najtaniej wyszlo - tez mam 2.5 litrowy silnik i 60% zniżki.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Ja mam przez sporo już lat ubezpieczone auto w Warcie, ale ostatnio narobiło się wiele innych instytucji, i nie powiem że nie, bo też się interesuję co do konkurencji firmy, na szczęście mam wszystkie zniżki i nie miałem jeszcze okazji brać odszkodowania to nie wiem jakby to było, lecz co do samego ubezpieczenia, to poza filiami istniejącymi w Łomży i od składki którą płacę w Warcie, w LibertyDirect wyszłoby mi około 150zł jeszcze taniej. Lecz cóż jak chce się jeździć to jednak kosztuje,, a najtańszego mięsa nawet psy nie chcą", więc dla takiej sumy gra niewarta świeczki i zostaję przy swoim. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

mozesz dryndnac na 501 591 127. gosc ma kilka firm i mi zawsze znajduje najtaniej

pozdrowki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

możesz sprobować na 602-405-678 kilka firm a i konretny gościu jest w braqn zy od kilku lat.polecam

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Interesuje mnie ubezpieczenie OC, silnik jak pisałem poj. 2,5, bez wypadku i długi staż za kółkiem :) Ubezpieczenia w Łomży najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

napisz jaki auto który rocznik a najlepiej dzwoń 602 405 678

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

BMW 1988

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

a mi wyszło najtaniej w HESTI na Dmowskiego u milej ładnej Pani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Uważam iż - wszystko tylko nie HDI !

Krzysztof.P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

OC kupuj gdzie najtaniej. Tanio jest w MTU, a cenę ubezpieczenia w firmach typu direct możesz sobie wyliczyć online na stronie prawie każdego ubezpieczyciela. Po aucie rozumiem że nie będziesz wykupował AC. Także problemów z wypłatą nie będziesz miał w przypadku OC, bo jest dla poszkodowanego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

LIBERTY DIRECT



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

A gdzie w Łomży jest firma MTU?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Bożena Dębek, licencja nr 343455
Adres: Łomża
Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe (MTU) SA, OFE Pocztylion
tel. (86) 218 04 53, godz. 8.00-21.00
tel. kom. 0512 34-18-14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

pzu

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Możesz sprobować na 604-133-667
Ma kilka firm a i konretny gościu jest.
W branży od 19 lat. Szczerze polecam.

Sąsiad wznowił u niego OC na omegę 2,5 litra z max zniżkami za 363,- !!!
W Link4 za to samo chcieli od niego 564,-
W PTU za to samo chcieli 483,-
a w MTU za to samo chcieli 511,-

Za nim zdecydujecie się ubezpieczyć dobrze poszukajcie!
A najważniejsze - nie ufajcie żadnym reklamom w TV. Takie reklamy kosztują ogromne pieniądze i za te reklamy płacą oczywiście klienci!

POZDRO wszystkim automaniakom

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

te 363 zł robi wrażenie... :)
Dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

To może i prawda, że w MTU najtaniej, ale nie ma w pakiecie oc nawet holowania.
Moim zdaniem lepiej troszkę dołożyć i mieć szerszy pakiet u pewnego ubezpieczyciela np. PZU lub Compensa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Ma ktoś jeszcze namiary na tanie ubezpieczenie OC?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

a jesli chodzi o moje autko ?mam 700 rocz98 niemam zadnych znizek a prawko tez mam od 2 miesiecy poprosze o odp gdzie najtaniej ubezpieczyc go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

nic więcej na temat OC?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Proszę bardzo ;D

Porównanie składek OC na rok 2010 , Łomża

firmy ubezpieczeniowe z siedzibą na terenie Łomży:
(takie ceny usłyszałem przez telefon):
883 zł - Uniqa
780 zł - Ergo ( Hestia )
640 zł – PTU w promocji, gdy ubezpieczamy jednocześnie mieszkanie
549 zł – HDI
670 zł - Compensa
635 zł – MTU
890 zł – TUV
+ kilka droższych

firmy ubezpieczeniowe przez internet, tzw. firmy ubezpieczeniowe typu „Direct”
663 zł - Axa
770 zł – Aviva ( Commercial Union )
370 zł – znana firma ubezpieczeniowa - patrz poniżej.


370 zł – znana firma ubezpieczeniowa – sprawdzone.
wszystkie dane (te z dowodu rejestracyjnego) wpisujemy przez internet, od razu oblicza nam cenę ubezpieczenia. Płacimy przelewem i w ciągu 5 dni przychodzi polisa z pieczątką i podpisem pracownika (u mnie przyszło po 3 dniach), podpisujemy się na tym i mamy ubezpieczenie OC za pół ceny.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to adres firmy mogę podać za cenę 100zł (na tyle wyceniam swoją pracę - kosztowało mnie to kilka dni poszukiwań).
Możemy umówić się gdzieś pod Stokrotką. Kontakt do mnie: 790 460 125. (gdybym nie odbierał to pisać sms, bo mój telefon czasem nie dzwoni gdy powinien).
Kto liczy pieniądze zanim wyda ten łatwo zorientuje się, że 370zł + 100zł to dużo mniej niż gdzieś indziej.

Dla wszystkich bojaźliwych piszę, że jak najbardziej solidnie i uczciwie podchodzę do sprawy. Łomża to małe miasto. Ubezpieczenia z tej firmy sam używam, więc sprawa jest pewna i sprawdzona. Nigdy nie miałem żadnej szkody, więc nie wiem jak wywiązują się w takim przypadku. NW kosztuje tam kilkanaście zł , a AC zdaje się że mają tez tanio ale nie liczyłem stawki bo nie używam AC.

W poprzednim ubezpieczeniu miałem 10 % zniżki i tak było liczone w podanych powyżej firmach ubezpieczeniowych, prawo jazdy od kilku lat, bezszkodowa jazda itp.
Konkretne składki dla każdej mogą być trochę wyższe lub niższe (np. wiele osób ma 60%znizki), ale i tak najtańsza firma zawsze wyjdzie najtaniej.
UWAGA: przed zmianą firmy ubezp. Należy wypowiedzieć umowę ze starą (i wziąć od niej potwierdzenie - dla swojego spokoju)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJTANIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD

Ja korzystałem ostatnio przy swoim ubezpieczeniu ze strony https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/- wygodne zestawienie, gdzie porównane są rożne ceny ubezpieczeń więc myślę, że to wygodna opcja. W jednym miejscu będzie można sprawdzić wiele rożnych firm więc na pewno warto skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org