poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami otwieranymi do gory . chce zrobic sobie cos takiego samego i potrzebuje informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

lambodoors? to chyba chodzi o peugeota 406coupe zrobionego na...???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

taki same ma srebrna honda prelude ktora stoi w poblizu zlotej rybki jak napisal Ja jak Ja system taki nazywa sie lambodoors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

Chyba chodzi mu bardziej o tego fiata bravo co od niedawna jeździ po Łomży z lambodoors, często widywana na farmalu i na osiedlu Prusa, Staffa

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

No lima609 albo masz kasę do wyrzucenia albo ciebie kręci jak jest wszystko odwrotnie. Moim zdaniem jeśli coś takiego mi się podoba i jest to wyposażenie seryjne jak w Lamborghini to ok, lecz żadna przeróbka nie jest doskonała, a że kosztuje to swoją drogą.


A propo tematu może zna ktoś warsztat gdzie mi auto przerobią na amfibię, silniki zaburtowe mam, dostęp do żagli też, chodzi o to by to się utrzymało na wodzie, to bym już nie kupywał jachtu bo w aucie miejsca mam dość dużo. Za oferty też dzięki.
Pozdro wszystkim w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwia

A nie wiecie czy mozna to zrobic w URSUSIE c330?! :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwia

ale wiocha z tej łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

w Ursusie mozna zrobic lambodorsy ale najpierw trzeba zdjac kabine <lol2>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

na jeziorko w sam raz dla tunera tez ze dwa lata temu hahahah

"Kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

futrobiale, mowisz wiocha z Łomży to jedz np. do Poznania i wtedy zobaczysz co to jest wiocha jezeli chodzi o body kit aut.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siemka wiecie może coś na temat samochodu co jedyny po lomzy jezdzi z drzwiami

eee tam Poznań to jeszcze nic...

jakie wieśniackie auta jeżdżą po Paryżu!!!! autentyk....
przy Francuzach i Hiszpanach nasi tunerzy są naprawdę słabi ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org