piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
starzy ludzie

Widać czasem na ulicy starszych ludzi jak idą powoli, przygarbieni. Co noszą ze sobą, jakie wspomnienia? Czasem za późno się tym interesujemy... Odchodzi pokolenie CZASU HONORU !!! CO O TYM SĄDZICIE?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

3/4 z nich to kapusie z SB
Bohaterowie już zgineli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

IV RP wyprała ci mózg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

ssij

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Ja nic nie sądze :D:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

wszystkich ludzi trzeba szanowac a napewno starszych ..................pod wieloma wzgledami dla mnie osobiscie ich zasady moralne bardziej mi sie podobaja od tych przyjetych w owczesnych czasach ............................................wiecej przezyli od nas napewno i nie wszyscy byli kapusiami sb,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, tak jak ktos tu tak napisal teraz tez niebrakuje kapusi ale nie sb tylko policji i jest ich jeszcze wiecej niz kiedys tych sb i teraz niema takiej namowy do wspolpracy jak byla kiedys ........... ale niekazdy to rozumie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

SB-ki skurwysyny i tyle !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

"Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się wszystko stanie." (Łk 21,32)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Tak to są efekty wyprania mózgu przez styropianowcyh ideologów IV RP. Więc padalcu P@wcio twój ojciec i matka to skurwysyny Sb-ki ? Wynika z tego ,że tak , więc kim ty jestes? Zepsutym nasieniem.?

Nigdy w życiu nie staniecie na takim poziomie jak mijające pokolenie. Po prostu nie potraficie. Od faktu mierności pod względem rozwoju fizycznego do wielkiej zapaści intelektualnej. I na koniec nie macie pojęcia o życiu w społeczeństwie z szacunkiem dla innych ludzi. Na koniec niestety powiem to co jest nieuchronne. Za parę lat wy będziecie starzy i nic i nikt tego faktu nie zmieni i mam nadzieje ,że pojawi sie taki drugi P@wcio i powie skurwysyny styropiany.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Nasza bis Skurwysynu mój tata nie jest z tych lat więc **** pierdolono po co się sapiesz jak nie wiesz nie zapomnij że twoi starzy skurwysyny mogą nimi być !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Skoro Nasza bis tak to ruszyło to napewno nimi są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Obrażać innych - to ja
Obrażać mnie - to nie

Brawo Nasza bis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

wniosek z tych wypowiedzi wypranych bezmózgowców styropianowych ,ze są z jaja samicy i plemnika samca skurwionego przez SB ha ha ha

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

P@wcio to sierściuch i bezmózgowiec.
A może sam jest agentem?

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

***** do mnie się za SB-ków przepruliście ale za poprzednika ''urząd skarbowy'' który też tak twierdzi to nic.Lamusy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Gadacie głupoty , temat jest o czym innym. Teraz tylko kur... jakieś ścierwo dzieci słuchają jakieś slumy i jarają gówno i widać efekty a o ludziach honoru którzy walczyli o nasz kraj o nasz honor i wolność to nikt nie pamięta ale jeden z drugim pamiętaj chociaż na chwile to że teraz możesz spokojnie se żyć słuchać swojego shitu na telefonie i robić żarty drugiemu bliźniemu pamiętaj że oni walczyli o to żebyś tu i teraz był i żył w kraju co się nazywa POLSKA a powiedzieć że jesteś POLAKIEM białym czystym i stalowym sercu które nie poda się i będzie pamiętać .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

brawo KGB czujesz puls tej polskiej ziemi.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

KGB brawo, ale mam nadzieję, że Twój nick jest tylko "dla jaj" :D

Bo chyba wiesz co on oznacza ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

Wiem co oznacza ;=) nick to nick ,internet to internet a każdy w rzeczywistości jest inny to są tylko litery które nic nie znaczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

i proste masz racje kolego teraz siedza ***** i sie madrza przed komputerem i pierdola bzdury bo maja mozg wyzarty od pigul i od palenia zielska ................taka to ***** nasza terazniejsza rzeczywistosc . ze mlody *** ktory nic w zyciu nieosiagnal po za zrzutka na polowke bucha wyraza opinie o wszystkich ludziach , spojrz w lustro zanim osadzisz kogos.....................teraz to i ja sie ********* a staram sie panowac nad emocjami..................ale tu na tym forum przezwaznie tak jest ze jak jest jakis normalny temat to pojawi sie jakas fajka i sie pruje ciekawe czy na ulicy jest taki mocny albo czy sam by konfitura niezostal w tamtych czasach albo nie jest w dzisiejszych i tak go to boli ze szuka kogos gorszego dobra spadam .............................szacunek dla normalnych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: starzy ludzie

super4, respekt.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org