czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
solarium

czy byliśćie w solarium sahara,czekam na opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Nie bylście i nie będziemy.Dziękujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

tylko SUDAN SAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

polecam mega sun na sikorskiego luzka pierwsza klasa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

ja tez tylko na sikorskiego mega sum miła obsługa i czysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sudan San

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sudan Sun tylko na Bema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

sudan sun i jeszcze sunschine koło K1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sudan SUn Polowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

sudan sun :) na polowej, tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Polecam Strefe Gazy tam można sie opalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

sudan sun- bema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Polecam SOLARIUM SUDAN SUN-korzystam z ich usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.Bardzo miła obsługa i bardzo czysto.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

zgadzam sie z rybka22:) rowniez polecam SUDAN SUN ze wzgledu na czystosc i obsluge. No i maja regularnie wymieniane lampy a to tez sie liczy.
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

suda sun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sudan San ul. Polowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

bema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Z tym Sudanem to chyba przesada. Za każdym razem jak tam jestem (na ul.Polowej) to szanowne pracownice zapominają włączyć co trzeba, przyciskam guziki i nic! Ubieram się, wychodzę i pytam "Co jest?", a w odpowiedzi słyszę ''Ojej zapomniałam ustawić". O muchach wlatujących do kabin nie wspomnę. A i żebym jakoś specjalnie widziała efekty to też nie.
Za to u Shaq'a na Kazańskiej efekty widać, ojjjjjjjj i to bardzo czerwone, poparzenie I stopnia. No nie wiem, może tylko ja tak trafiam...
Miłego opalania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

A ja polecam solarium u Szaq'a na Kazańskiej, miła obsługa i porządek. I Rybka ><> czerwona skóra to może efekt twojej karnacji i za długiego czasu opalania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

trzeba dostosowac czas opalania do swojej karnacji i nie bedzie> czerwonej skorki< ja opalam sie i u szaq'a i na bema w sudan sun i jedno i drugie miejsce polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Zgadzam się z kryśką ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Plaża miejska GORĄCO POLECAM !! toples najlepiej ;-)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Opalałam się 4 min., bo byłam akurat tam pierwszy raz, a karnację mam ciemną, więc raczej wiem co robiłam ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

4 min to ja tylko pięty opalam hehe i owszem polecam sudan sun na polowej :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

SUDAN SAN na Dmowskiego

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

"wiktoria" na broniewskiego :)
Polecam !!!

ostatnio widzialem ze jakies promocje na karnety )

a co jak reklama to reklama he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a ja chodze od wielu lat na 3-go maja i zawsze jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a o co chodzi z tym solarium, bo powiem szczerze ze mialam sie wybrac,a teraz to juz nie wiem.

MAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a co jest nie tak z sahara

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

chyba nic bo temat sie urwał

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

nie ma lepszego niż sudan na polowej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a gdzie jest te solarium shaq?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

co do higieny w solarium SUDAN SUN: wystarczy podnieść do góry nagłówek:) i wszystko jasne... polecam przed każdym położeniem się na łóżku do opalania samemu je zdezynfekować płynem, który zawsze stoi gdzieś obok solarium.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a na 3 maja to uwazajcie, juz wiele osob tam grzybice zalapalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Te koło Nowego Mostu . Bezpłatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sun Rise na ks. anny naprawde polecam

&&&

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

ktoś może mi wyjasnic dlaczego na pewnym solarium "x"opalam sie na czerwono a na drugim solarium "y" odrazu na brazowo? o co kaman?
<zawsze chodze na 10 min i tylko od czasu do czasu czyli systematycznosc nie ma na to zadnego wplywu>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Landriness dlatego, że niektóre lampy są opalające i na nich się na czerwono opalasz, a niektóre brązujące i po nich skóra brązowieje. Też wszystko zależy od tego, czy są one nowe im nowsze tym mocniejsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a co myslicie o solarium Larysa,na P,Łagody?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Teraz to słoneczko a nie solara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

hehe,no dzis akurat skorzystalam z naturalnych promieni ;))ale ogolnie sie pytam,bo wszedzie juz bylam i zawsze wychodze nie zadowolona;((( troche daleko ta Larysa,ale jak dobra,to mozna sie poswiecic ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Żałuj, że nie byłeś. Nowe lampy, nie sprowadzane z Niemiec za 5 euro tylko kupione nowe w renomowanych polskich firmach za 10 euro jedna. Miła przyjemna obsługa. Chcesz się poparzyć to chodź tam gdzie chodziłeś. SAHARA IS THE BEST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Byłem polecam,czysto, miła obsługa,darmowe kosmetyki,kawa herbata cukiereczki.Łóżka dezynfekowane po każdym kliencie.Naprawdę polecam byłem,pełne zadowolenie piękna opalenizna.Profesionalizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Temat się nie urwał jest nowy właściciel,miła profesinalna obsługa,nowe lampy,czysto przyjemnie.Zaje fajnie,polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Opalam się od kilku lat czerwona skóra to wina starych nie wymienianych lamp.Stare lampy pażą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sahara jest ok,chodze dwa razy w tygodniu,nie słuchaj tych wypocin z sudan san,to chyba sam właściciel pisze te opinie,chodziłem tam i nigdy więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

zgadzam się z Twoją wypowiedzią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Tak tylko laski obsługujące robią problem z dezynfekcją łóżek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

karnety są w każdym solarium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

JEST OK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Kwestia lamp,na czerwono opalasz się przy lampach zurzytych(starych)na brązowo lampy nowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Polecam Ci Saharę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sprubuj Sahary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

chyba 10 kosztuje ogłoszenie w bezcennej czy się mylę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

to jaka to jest obsługa jak sam musisz dezynfekowac łóżko?w Saharze jest to nie do pomyślenia,obsługa napiera i czyści sama ty się nie dotykasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Mareczek byłem w Saharze z całego serca polecam,nowy właściciel super klimat,nowe lampy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Cialdini-byłeś w Saharze? nie byłeś nie pleć głupot moim zdaniem naj w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

fionix
błąd, tylko Sahara żadne inne,naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

tomasz i zadowolona sprubujcie innego solarium,zobaczycie gdzie naprawde jest czysto i fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Filczy PAsór
Tylko Sahara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

bajki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

fionix
zajrzyj do Sahary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

truskawkowa
Polecam inne solaria np.Sahara na ks.Janusza 11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Kola
również polecam,tam naprawdę smali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

rybka
tylko laski leniwe i nie zawsze łóżka wycieraja chodziłem podziękowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Rybka
zgadzam się,totalna olewka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

No.... tylko jestem ciekawa , jak panie tam pracujące to robią....
gdyż byłam raz świadkiem i widziałam przypadki ,
gdzie panie... zamiast zmyć wypociny z łóżka ,
po prostu jest rozmazywały po gorącym łóżku....obleśne bleeee , to jak tu nie umyć osobiście swojego łóżka mi wytłumacz?!?!



"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

azaxx z Saharą jest jak najbardziej OK,SUPER zmiana właściciela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

krysia obsługa solarium powinna wytłumaczyć jak się opalać,opalanie to nie tylko leżenie plackiem,w Saharze koleś proponuje czas do karnacji i instruuje jak należy zachowywać się podczas opalania,chyba coś na ten temat wie,w Saharze się nie poparzysz,chodzę wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

tylko ks.Janusza 11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sahara ks.Janusza 11(tylko)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do MAJECZKI uwież mi tylko Sahara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Urząd Skarbowy widziałeś-aś reklamy Sahary?karnety też mają,żadne solarium w łomży nie ma takich reklam jak Sahara na Ks.Janusza.Są nawet na telebimach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

azaxx,chyba temat się nie urwał chodzę da razy w tygodniu maja się dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

evela 22,uwież są lepsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Porwana dla okupu bo taka jest obsługa w Saharze czekaja aż łóżko całkowicie się wyłączy i czyszczą aż pot im po tyłkach leci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

gdzie jest ta sahara?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

KS.JANUSZA 11 po lewj stronie za Stokrotką za marketem Just

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Na pewno nie pójde wole koklurencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Konkurencję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

w życiu wszystkiego trzeba spróbować,umżesz i nie zobaczysz ,że może być gdzies fajniej,ale to Twoja sprawa i wzupełności to szanuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

pewnie ze trzeba spróbować i ja owszem na solarium już byłam nie koniecznie u ciebie.
Nie rozumiem tylko tylu twoich postów, na co to potrzebne, daj reklame na 4lomza i wsio ........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

ja nie mam solarium,mam sklep odziezowy,a sa leprze metody dawania reklamy niz na 4 łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

czemu widzę tylko posty pochlebne o saharze? Same posty księciunia i tego drugiego w dodatku jakby z kimś dyskutowali... To jakaś cenzura? Właściciel sahary ma wtyki w 4lomza?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Tylko Sudan Sun na Bema no ewentualnie Naomi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Zgodzę się z tym , co napisała drzewko_szczescia ...
Sahara ,robi karierę na forum :]] ,
ale to bardzo tanim i tandetnym kosztem...



"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Porwana dla okupu zobacz w mieście jakim tanim kosztem robi reklamę.Znam właścicielkę nigdy na tandete by nie poszła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

hahahah


do : księciunio :]]
Ja nie mówię o pani właścicielce ,
a o Tobie i o tym co tu wypisujesz na forum....
jakbyś nie zrozumiał tego co napisałam...... ;]]]
Powodzenia ;D



"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Telebimy,bilbordy,reklamy na samochodach to jest tandeta?Forum jest poto by rozmawiać nie reklamować.Znam solarium i poprostu podoba mi się obsługa i wszystko.Więcej pochwał chyba było na temat saund san niż na temat sahary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do porwanej dla okupu zrozumiałem dobrze co napisałaś,tylko nie lubię jak się komuś ublirza mówiąc że reklamuje się tandetnym i tanim kosztem,dziewczyna naprawde włożyła dużo pracy w te solarium.Ni byłas nie wiesz.Ja osobiście obskoczyłem wszystkie solarki w Łomży i mogę cos na ten temat powiedzieć.Jest miło i przyjemnie,ty sobie chodź gdzie chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do fszystkich,ludzie poco ta dyskusja każdy chodzi tam gdzie chce,załużcie swoje firmy i wtedy dyskutujcie zobaczycie jaki to jest słodki kawałek chlebka.Ja w zupełności popieram księciunia naprawdę sahara jest oko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

księciunio pozdrów Funię... Może to Twoja kobieta co?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Powiedziałam co myślę na temat
Twoich 10 wiadomości z rzędu - o tym co tam jest i jak tam jest....
Sorry ,ale jak dla mnie to nie widzę ,żebym w swoich wypowiedziach Tobie
w jakikolwiek sposób "ubliżyła" jak to określiłeś...
I nadal będę upierać się przy tym ,gdyż nie powiedziałam nic
na temat pracy właścicielki lub też tego jak ta pani się reklamuje ,
za to pisanie co chwila wiadomości przez Ciebie
jedna po drugiej jest dla mnie dziecinne i tandetne.
..bo skoro tyle pracy ta kobieta włożyła w swój interes , to czy Ty przypadkiem nie robisz jej taki sposób wiochy?!
Zastanów się.

"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Własnie - robi jej woiche i wstyd.
Bo ja już napewno tam nie zajże, własnie dlatego co tu wypisuje księciunio i ten drugi DouglasRaptor .. A w Łomży mamy dośc duży wybór sdolarium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Sudan San ul Dmowskiego :)
POLECAM!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

gdzie w cywilizowanych terenach polski solarium jest szczytem tandety i obciachu to tu na tych ziemiach milanowskich szczytem piękności jest pomarańczowa opalenizna z mozabiku!!!!!!!!!!!!! hokus pokus czary mary twoja stara to twój stary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

"gorąca Papa". Rybaki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do wszystkich na forum.Sorki kochani ale wy wszyscy jesteście wiocha,żeby oceniać trzeba być i sprawdzić,księciunio i ten drugi może troszeczkę przesadzili,ale z tego co pisali znają właścicielkę i chcieli zrobić dziewczynie dobrze,nie jest to wina sahary,ocenianie kogoś lub czegoś to brzydka cecha,słabi ludzie widzą cudze błędy by ukryć swoje.Ja osobiście chodzę do Sahary podoba mi się.A tak na marginesie fajny jest ten VW Golf Cabrio z tą reklama na aucie,fajny pomysł
Pozdrawiam
Miłego opalanie gdzie byście nie chodzili
Ps
Nie plotkujcie może czytajac te forum zrobić sie komuś przykro

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

chyba wszyscy nie zrozumieli tematu tego forum... pyta sie co sądzicie na temat solarium sahara a nie jakie jest waszym zdaniem najlepsze ;///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Andzia911 -napisała - "księciunio i ten drugi może troszeczkę przesadzili,ale z tego co pisali znają właścicielkę i chcieli zrobić dziewczynie dobrze"



Ojej nie wiedziałam że robią jej dobrze hhehehe.... ale to tak we dwóch???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do pocoi naco.D=GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Drzewko szczęścia.Ty pozdrów Kazika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

drzewko szczęścia jak bierzesz środki depresyjne to chyba napewno jesteś szczęśliwy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

gorąco polecam SAHARĘ lle prawdziwą w afryce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Andzia911 wręcz przeciwnie moja droga !
Ty za to naucz się poprawnie budować zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do porwanej dla okupu.Zabierz mi życie .....................Twoim zdaniem co to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Księciunio..... czy Ty przypadkiem nie masz gorączki :]]] ??? Bo coś nie wyraźnie piszesz ;]]] heheh...
Bez ciśnień , Proszę ja Ciebie....życie stanie się dla Ciebie piękniejsze.
Uwierz mi :]




"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Porwana dla okupu proszę Cię oto samo,Ty się do mnie przyczepiłas,nie ja do Ciebie,odpuść.Jeżeli ja Cię czymś obraziłem to przepraszam,ale to ty piszesz że jestem tandetny.
Pozdrawiam
Miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Pocoi9 naco właśnie!!!! poco i na co,POLONISTA SIE ZNALAZŁ

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Kochani jestem w Łomży tylko na ferie zaprowadziła mnie do sahary siostra,jest fajnie.Ale jaki tam siedzi koleś!!!!!sniady,piękna opalenizna a jak ktos lubi tatuaże to ten facet ma cudeńka,jest też ładnie zbudowany,ta pani właścicielka wiedziała kogo zatrudnic

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Porwawana dla okupu.Skarbie to Ty chyba masz jakis problem czego czepiasz się księciunia,niedopieszczona jestes?

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

hehehhe Andzia911 kochaniutka to jest tylko mój nick więc nie musi być składniowo doskonały....... tak jak twój. Andzi--- 911 może powinnaś tu przerwe zrobic hehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

pocoinaco,hehe,ale Ty żartowniś jesteś poco i naco Ci to?

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

pocoinaco prerwę zrób sobie w oddychaniu

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

przerwę

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Czytając pocoinaco i porwną dla okupu żal mi was sie robi.Pogolić i do przedszkola.A może tata udostępnił komutera,a wy w przedszkolu jestescie.Jeżeli w taki sposób wypowiada się opinję na jakiś temat jak wy to robicie to sorki.Zrobiliście reklamę solariom do których chodzicie taką , że w życiu tam nie zajdę pomimo że miałem chęć sprawdzić,ale jeżeli tam się opala taki poziom intelektualny jak wy to łóżka mogą być odkarzane nawet kwasem siarkowym,dzięki.Zrobiliście z tego forum jedną wielką popelinę,a pytanie było co sądzicie o solarium sahara?.Proste mało skomplikowane pytanie.Żenada.
Bawcie sie dalej w te słowne przepychanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Andzia911 nie rób z siebie jeszcze wiekszej idiotki niż jesteś widzisz już zaczynasz gubić literki , jeśli brak ci powietrza to załóż sobie aparat tlenowy dziewczynko

DouglasRaptor widać ze nie przeczytałeś wszystkich postów od początku i nawet nie wiesz o czym pisze tu wiekszośc i jaki jest sens wypowiedzi.
Po pierwsze ja nie reklamuje tego solarim wrecz przeciwnie nie jestem wielbicielką sztucznej opalenizny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Ty dżentelmen z Ciebie żaden literki ty tez zjadałes,widzę że harakterek masz czepliwy lupisz ludziom dokuczac,wiesz co myślę masz straszne kompleksy.Do kobiet się tak prostaku nie mówi "dziewczynko"dziewczynki sa na łąkowej i daruj sobie te durnowate uwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

aaaaa ...to się wypowiedziałaś kochaniutka ;]] ...jak to Ty tam Andzia911 , nie dopieszczona to chyba sama jesteś, bo ja nie mam z tym problemu i nie popisuj się ,bo nikt z Tobą debatować nie zamierza KOCHANIUTKA :]]
A jak nie umiecie czytać to Proszę wróćcie do początku i przeczytajcie uważnie czy ja robię anty-reklamę dla owego solarium sahara??
Niestety przykro mi to stwierdzić ,ale co po nie którzy powinni nauczyć się uważnie czytać ,gdyż napisałam tylko ,że byłam świadkiem tego jak panie ,które pracowały w solarium X , nie myły dokładnie łóżka ,a rozmazywały wypociny po rozgrzanym łóżku i to był konkret nawiązując do wypowiedzi jednej z osób się wypowiadających na temat dezynfekcji łóżek w solariach ;]]
I dodam ,że to nie ja robię z owego tematu popeliny ,
a tacy ludzie jak jedna z pań ,która próbuje tu zabłysnąć swoim "dowcipem"
i przypuszczam.......... że chyba nikt jej nie dopieszcza ;]]] ,bo jakaś podenerwowana jest :P
Księciunio , słowo jeszcze do Ciebie kochanieńki ,
ja również Ciebie przepraszam , nie odbieraj tego tak osobiście , wielki plus dla takich klientów jak Ty ;]]


"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

O dżentelmen Się znalazł . Jak ty sie odzywasz do mnie? , jestem kobietą, szkoda że nie zauważyłeś. Wiec raz jeszcze powtarzam. czytaj ze zrozumieniem pajacu.Nie zaczynałam dyskusji z tobą wiec nie zamierzam dalej jej kontynuować. Nie wiem czego sie naćpałeś ale lepiej odstaw te używki bo ci już sie oczęta szwankują.Za cienki bolek jesteś żeby do mnie startować, więc odpuśc sobie . A to własnie ty ubliżasz mnie.
Czytasz jakieś zdania i posty wyrwane z kontekstu i stwarzasz jakieś przedziwne problemy. Więc wara ode mnie !!!
Moja dyskusja z tobą dobiegła końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Widzę ,że nie tylko ja zauważyłam ,że pewne osoby tu zabierające głos mają problem z "uważnym czytaniem" ;]]]
I kto tu robi popelinę ;]] ??!?!



"Mogą zabrać Ci życie i zniknie po Tobie ślad ...od tak"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Poco i naco a kto by Cie chciał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Porwana dla okupu-dziękuję(może dasz się namówić na kawe?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Do wszystkich na forum.Wiecie co ludzie zrobiliśmy bazar z tematu solarium,my mieszkańcy łomży zachowujemy się jak najgorsze wieśniaki,czemu?nie potrafimy rozmawiać w cywilizowany sposób,nikt w polsce nas z łomży nie lubi,a czemu?mamy przykład naszego forum,kolega zadał jedno proste pytanie i co?gdybyśmy sie spotkali twarzą w twarz i dali by nam splówy byśmy się pozabijali,pytam się oco?,poco ten spór,czy sprawia nam przyjemność ublirzanie jeden drugiemu?.Wytykamy sobie ,że tamta zjadła literkę a tamten robi błędy,ten niedopieszczony,tamta "spocona".Darujmy sobie.Wszystkie solaria w Łomży są najleprze w całej polsce,nigdzie takich dobrych jak u nas nie ma.
Pozdawiam Was wszystkich jak chcecie debatujcie dalej,napewno już bezemnie,ostatni raz jestem na forum 4 Lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Zgadzam się z księciuniem.SORKI

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Masz rację chłopaku po jaką cholerę wojować o jakieś g.......
Szacunek dla fszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

ok. to kończymy temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

I ja ;]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Jednak nie jest z nami tak źle,jestem z was dumny.Umiemy dojć do porozumienia
Pozdrowionka
Buziaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

I jescze jedno słowo do Mareczka SAHARA jest OK!
Przepraszam wszystkich miał być koniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

tak tak Naomi jest super...bylam tam i odpowiada mi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Potwierdzam wszystko co było napisane wyżej lampy nowe super obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

to fakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

witam:)
wie ktoś może czy istnieje jeszcze solarium na ulicy Bema?
nie mówię o SudanSun, tylko o tym drugim, które miało wspólne wejście z fryzjerem. Te bliżej apteki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

balcerowicz musi odejść !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

po co?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

to się nogi nocą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Chyba nie ma postu na tym forum, żeby nie zakończył się jakąś awanturą. Zawsze coś zawsze coś. Zawsze jakaś kłótnia.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

riki tiki tiki ramaja riki tiki tiki ramaja awanturaaaa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

Solarium Sahara jest ok:) Tylko, że za kazdym razem o 1 min za krótko jest włączane i takim to sposobem Pan, którym tak się zachwycacie dorabia sobie na tą swoją piękną opaleniznę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

WITAM,
NO OSTATNIO WYBRALEM SIE DO SAHARY I UWAZAM ZE JEST TO DOBRE SOLARIUM ALE WSZYSTKO DLATEGO ZE ZMIENIŁ SIE WŁASCICIEL
POPRZEDNIA WŁAŚCICIELKA PANI SYLWIA WG MNIE BARDZO SIE PANOSIŁA I CZASAMI WZROKIEM ZABIJAŁA JAK SPOJRZAŁA NA KLIENTA..I DLATEGO POLEGŁA..... W TYM BIZNESIE
ALE TO JEST MOJA OPINIA A JAKIE SĄ WASZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

a co myślicie o tym nowym solarium na kazańskiej 28?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

ja korzystam z tego solarium i na prawdę bardzo polecam! nie wysusza skóry, opalenizna ma ładny kolor i trzyma się dosyć długo

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: solarium

no i nie ma co ukrywać karnety są opłacalne

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org