piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SALE WESELNE

Wymienie sale weselne. Kazdy niech wystawi note, zeby bylo latwiej to noty wystawcie od 1 do 5 oraz jedne zdanie (krotkie, zwiezle i na temat) odnosnie sali. Bo widze ze jest z 20 dzialow do roznych sal.

Zaczne pierwszy.


1. Dom Weselny KORONA.
Nota: 2. Nie byłem
www.korona.lomza.pl

2. Hotel GROMADA "Polonez".
Nota: 2. Takie sobie jedzenie
www.gromada.pl

3. Motel ZACISZE
Nota: 2. Nie podobałam mi sie sala bardziej na komunie, chrzciny lub stype.
www.motel-zacisze.com

4. W JĘDRUSIOWEJ ZAGRODZIE
Nota 5. Super obsluga, jedzenie przepyszne, jeden minus trzeba zaprosic sporo gosci minimum 230 by sala nie byla pusta :)
www.wjedrusiowejzagrodzie.com

5. Hotel BARANOWSKI
Nota: 3. Spoko obsluga takie sobie jedzenie.
www.baranowski.pl

6. Sala Bankietowa Amadeus
Nota: 4. Wszystko ladnie wyglada tylko cena bombowa i nie ma gdzie wyjsc na papieroska (znaczy sie jest gdzie ale dla 2-3 osob nie wiecej)
www.amadeus-restauracja.pl

7. Hotel ZBYSZKO
Nota: 4. Jedzenie super i obsluga.
www.zbyszko.com

8. Dom Weselny FADOM
Nota: 1. Ze ktos tam robi bez urazy

9. Dom Weselny WENECJA
Nota: Nie wiem. Nie bylem to sie nie wypowiem.
www.wenecja.lomza.pl

10. "NA ROZDROŻU" Giełczyn
Nota: Nie wiem. Nie bylem to sie nie wypowiem.
www.narozdrozu.com

11. Karczma Pod Topolami.
Nota: 5. SUPER jedzenie, obsluga lux.
www.topole.pl

12. Labirynt Kompleks Gastronomiczno-Hotelowy
Nota: 3. Jedzenie smakowalo tylko ja bym samykal restauracje i kregle na czas wesela.
www.labirynt-lomza.pl

13. Restauracja POD ŁOSIEM
Nota: 2. Dobre jedzonko szczegolnie jak poszedlem zjesc telepizze

14. Sala Weselna w Janowie
Nota 3. Szkoda ze z sali gdzie sie siedzi trzeba przejsc na sale gdzie sie tanczy.

15. Dom Weselny Chaberek
Nota: 4. Wszystko bylo ok, fajnie wygladala sala. Szkoda ze malo miejsca do tanczenia.

16. Restauracja Pasjonata w Nowogrodzie
Nota: 3. W miare mi sie podobalo.

17. Sala Weselna "Kameralna" w Morgownikach
Nota: Nie wiem. Nie bylem to sie nie wypowiem.

18. Restauracja Panorama w Nowogrodzie
Nota: Nie wiem. Nie bylem to sie nie wypowiem.

19.Zajazd Kasztelan Wiski
Nota: 5. Jedzenie super, obsluga super, sala przepiekna w srodku i na zewnatrz.
www.kasztelanwiski.pl

Moze dacie lepsze komentarze.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Pensjonat i restauracja RETRO
nota 5. Jedzenie super, obsługa 1 klasa, sala super klimatyczna.

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Polecam nie wymienioną salę w Zajeździe leśnym w Wygodzie. Wspaniała sala, klimatyzacja, wspaniałe jedzenie, jest gdzie wyjść na papieroska a i na spacer. Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

A mnie interesowałyby opinie innych na temat domu weselnego Pasjonata w Nowogrodzie. Brat planuje tam wesele, warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Jacek_R mala podpowiedz dla ciebie wiadomo ze na weselu w wiekszosci dobra zabawa zalezy od zespolu ostatnio bylem na weselu w jedrusiowej zagrodzie :( nic szczegolnego kasztelan wiski podobnie w pasjonacie dwa wesela super naprawde jest co wspominac ale to oczywiscie tylko moja opinnia:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Z opinni wielu osob wynika ze kasztelan w wiznie jest swietna sala. Biorac pod uwage jesli ma byc 200 osob to ta sala tylko tyle moze pomiescic.
Obsluga OK, maja fajne sale do zrobienia fotek,noclegi i parking



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Jacek_R ja pasjonaty nie polecam.fakt ze dobre wesele zależy od zespołu i jedzenia(moje zdanie)to pierwsze możesz sobie sam wybrac czyli zespół,ja mam porównanie z tr-zech lat i uważam że kuchnia im się popsuła.a najgorsze są przystawki fu

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Kisielnica "BAS". Wszystko super, wiem to jako gość weselny oraz główna osoba weselna. Szczególnie polecam wiosną lub latem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

O Wenecji moge cos napisac,bo bylam tam na weselu.Sala ladnie udekorowana,jedzenie super,obsluga mila.cena przystepna.Trzeba tylko szampana samemu kupic i wybrac ciasta lub owoce.Chyba,ze cos sie w tej kwestii zmienilo.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Ja również mogę dać dobre słowo o Wenecji. Jedzenie super obsługa też ma porównanie z wesel no i z sylwestra POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Amadeus polecam,za jakość się płaci,ale warto!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Na każdym weselu ważna jest przede wszystkim dobra muzyka i w miarę (powtarzam w miarę dobrę) jedzenie. Każda sala ma swój klimat, swoje minusy i plusy. Jeśli towarzystwo twoje jest w porządku to prawie w każdej sali weselnej będzie ok. My byliśmy prawie we wszystkich. Plusy dla Amadeusza I Jędrusiowej. Reszta też nie najgorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Zdecydowanie polecę Retro. Wystrój cieszy oko, obsługa stara się być jak najbardziej profesjonalna (chociaż są potyczki), byłoby miło gdyby obsługa była niewidzialna i pamiętała o ułożeniu sztućców na stole i talerzu po posiłku, co do jedzenia nie mam WIEKSZYCH zastrzeżeń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

8. Dom Weselny FADOM
Nota: 1. Ze ktos tam robi bez urazy


dlaczego masz takie zdanie??

cena przystepna, wystroj ladny


czy jest ktos kto organizowal tam wesele lub byl gosciem weselnym i moze napisac pare slow o jedzeniu, obsludze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Korona - nie byłam to nie wiem,
Polonez - jedzenie okropne i wystrój nie podobał mi się,
Zacisze - nie byłam, to nie wiem,
Jędrusiowa Zagroda - duży plus, jedzenie smaczne i ciepłe, sale też duża i odpiwedni klimat, jest gdzie wyjść i w ogóle...
Baranowski - kiedyś tak, ale teraz nie polecam, jedzenie nie dobre, wystrój ciekawy,
Amadeus - ładny wystrój, jedzenie też smaczne, ale brak parkingu i nie ma gdzie wyjść, poza tarasem to są minusy,
Zbyszko - nie wiem, nie byłam,

Fadom - wystrój śliczny, jedzenie bardzo dobre, obsługa bez zarzutów, i całkiem nie drogo jak od osoby - polecam!

Wenecja- wystrój podobał mi się, jedzenie też dobre, ale minusem schody i dwie łazienki w lato jest tam za gorąco,
Na Rozdrożu - nigdy nie byłam, I raz słyszę,
Pod Topolami - jedzenie dobre, sala też niczego sobie, ale drogo i daleko,
Labirynt - jedznie nie dobre, zimne, wystrój mi się nie podobał,
Pod Łosiem - nie wiem, nie byłam,
W Janowie - sala ładna, jedzenie dobre, jest gdzie wyjść, ok,
Chaberek w Budach Czarnockich - wystrój śliczny, jest gdzie wyjść, ładna sala, jedzenie bardzo dobre, mimo że daleko polecam,
Pasjonata - nie wiem, nie byłam,
W Morgownikach - j.w.
Panorama - Nie pamiętam dokładnie, ale raczej OK,
Kasztelan - całkiem niezły, w środku ładnie, nawet bardzo, fajny styl, jedzenie bardzo dobre, tylko że daleko.

To tylko moja opinia z wesel od 2005 do 2008 roku :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

AaA... zabrakło Retro, gdzie jest tak sobie z obsługą i jedzeniem i wielkością sali :-/ I Rysiem, gdzie minusem jest to, że blisko stacji benzynowej i jedzenie okropne :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

xxxANGELxxx dzieki za odp, planujemy w fadomie z narzeczonym wesele i pewnie zostaniemy przy swoim wyborze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

madziusmadzius, a kiedy planujecie i myślę, że jak wesele do 150 osób to tam spokojnie najlepiej będzie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Fadom- bardzo nie polecam!!!
bylam jako gość, wesele na ok 150 osób, niedobór kelnerów, jedzenie podawane za późno (ja juz dawno zapomniałam,że zjadłam kotleta, a mąż jeszcze nie dostał), obsługi trzeba było mocno poszukiwać....
Na stoliku do kawy i herbaty był sajgon....niedomyte, powywracane filiżanki, ciągle czegoś brakowało....a właściciel tylko zaglądał do sali dłubiąc wykałaczką w zębach....szok!
Amadeus- polecam głównie ze względu na bardzo dobre jedzenie i obsługę
Kasztelan- polecam nawet bardzo, robiliśmy tam własne wesele, nie mam zarzutów, perfekcyjna obsługa, dobre jedzenie- w dużych ilościach, bardzo fajny klimat....
A i Zbyszko w Nowogrodzie, smaczne jedzenie, dobra obsluga, sala mała ale dosyć ładna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Sala Weselno Bankietowa w Morgownikach jest moim zdaniem najlepsza całkowicie polecam. Obsługa miła i sprawna. Kuchnia wyśmienita zresztą według mnie to mają tam najlepsza kucharkę z okolic. I cena jest przystępna. Właściciele mili i we wszystkim potrafią doradzić. Sala pięknie przystrojona. A stoły pełne jedzenia. Picie jest ciągle donoszone. Kawa herbata bez oporów. Spodobał mi się u nich jeszcze stół wiejski - super sprawa. Byłam tam na 3 weselach w tym jedno własne i zawsze wychodziłam zadowolona. Muszę tak że dodać że podłoga jest dobra do tańca bo śnie nie ślizga pod nogami, a byłam kiedyś na imprezie w ********* i podłoga była okropna do tańca. Jeszcze raz polecam salę ,, Kameralną" w Morgownikach.

PS od paru lat sala ta ma nowy wystrój bo możliwe że niektórzy kojarzą ja ze starego wystroju dyskotekowego. Sama się zdziwiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Korona (aktualnie Perła) lokal i jedzenie na 4+ za to właściciel nie słowny, nie dotrzymuje umowy przez co jest mało wiarygodny... nie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Sala Bankietowa w Kisielnicy u Staniurskich wszystko na 5. Sala, obsluga, jedzenie. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE


2. Hotel GROMADA "Polonez".
Nota: 5. bardzo dobre jedzenie i ogólnie ok
www.gromada.pl


4. W JĘDRUSIOWEJ ZAGRODZIE
Nota 5. Super obsluga, jedzenie przepyszne, jeden minus śliska podłoga
www.wjedrusiowejzagrodzie.com

9. Dom Weselny WENECJA
Nota5 : Super miałam wesele pełna klasa, niektórzy chcą oczernic ze coś tam ale wszystko ok tylko te schody ale ja tam nie latałam na fajka wiec mi nie przeszkadzały
www.wenecja.lomza.pl


11. Karczma Pod Topolami.
Nota: 5. SUPER jedzenie, obsluga lux.
www.topole.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Polecam salę "Kameralna" w Morgownikach, tak dobrego jedzenia i w takiej ilości na żadnym weselu się nie najadłem.

Podoba mi się również sala w Jędrusiowej zagrodzie,
Pozostałe sale są OK z jednym wyjątkiem Fadom to porażka, byłem tam na 3 weselach na jednym ojciec pana młodego musiał po północy jeździć po stacjach benzynowych żeby dokupić napoi. Na pozostałych dwóch też było wiele niedociągnięć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

http://karczmaroginski.pl/galeria/wyswietl/209/sala_bankietowa_wariant_iii__nowosc___.html
Smaczne jedzienie oraz bardzo duzo plusem jest to że jest karczma i mozna sobie przejść wypić piwko i odpocząć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

pasjonata w nowogrodzie to totalna porażka!! podłoga ślizga do tańca i ten właściciel ciągle się plącze pod nogami i chce wszystkim rządzić.
w panoramie byłam kilka razy i zawsze było bardzo mało jedzenia i obsługa ruszała się bardzo wolno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

porażka to jestescie wy zeby odkopywac temat z 2009 roku...... matoły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Polecam Perłe ( była Korona) jedzenie bardzo dobre i miła obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

TYLKO WYGODA WSZYSTKO SUPER UCZCIWI LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

NOWA PIĘKNA SALA WESELNA W RUTKACH (KOŁO MĘŻENINA) PIERWSZY BUDYNEK PO PRAWEJ STRONIE JAK SIE WIERZDZA W RUTKI OD STRONY ( SZOSA DO MEZENINA) SALA NA PONAD 400 OSOB. KONKURENCYJNE CENY. SALA NOWOCZEŚNIE WYKONCZONA. POLECAM.... !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Byłem na weselu w lipcu tego roku i jestem ogólnie zadowolony. Jedyny
mamkament to taki ze chyba obługa troszkę sie nie wyrabiała a pozatym
wszystko ok. Jedzenie i wystrój sali bez zastrzeżeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

RYS i tylko RYS fakt stacja benzynowa to duzy minus a teraz jest tam pyszne jedzenie i super organizacja Pani Iwonka sie bardzo stara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

powiem szczerze swego czasu woziłem do ślubu i silą rzeczy bylem chyba we wszystkich salach. najbardziej polecam Retro za ogół, dalej salę w Wygodzie i na kolejnym miejscu chyba Belfort (Baranowski). Największe porażki: RYŚ (największa porażka), FADOM, WENECJA, PASJONATA i kiedyś Korona (teraz jako Perła nie wiem jak jest).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

w Lipcu miałam wesele w Domu Weselnym ,,WENECJA" Serdecznie polecam. Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, świeże. Miła obsługa, jeśli coś trzeba to służa pomocą. Właściciele tez bardzo sympatyczni, pomogą w organizacji, przy wyborze menu równiez służa pomocą i dobrą radą. Serdecznie polecam. Gdybym miała organizować jeszcze jedną taka impreze to na pewno tam.Pozatym piękny ogród. Jedyny mankament: schody, ale to nic strasznego. Ludzie poprostu musza troche uważać jak schodza na dwór i wchodzą na górę.. Pozatym teraz otwarta jest chyba również sala mniejsza na dole, gdzie nie ma schodów. Naprawdę warto, ja na salę czekałam ponad 1,5 roku i nie żałuję. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Sala bankietowa "Amira" w Miastkowie.
Bije na głowę wszystkie ww. sale pod względem wystroju, jakości obsługi, smaku potraw i zagospodarowania otoczenia (które jest ciągle urozmaicane. Duży wygodny parking jest uzupełnieniem wymienionych cech.
Polecam.

http://www.miastkowo-amira.pl

Fuzzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

a powiedzcie coś na temat sali w jedwabnym, był ktoś słyszał coś? mam tam wesele u Braciaka niedługo i ciekawa jestem waszych opinii....dziękuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Tak czytam to i zastanawiam sie skąd Jędrusiowa Zagroda ma tyle pozytywnych opinii ??? Najlepsze są tam pyzy podawane po oczepinach :) ale żeby było śmiesznie od znajomej która tam pracowała słyszałem że niezjedzone idą do zamrażalki a potem na następne wesele. No i ta estetyczna sala która wygląda jak stodoła (wąska i długa).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

a wiecie może coś więcej na temat Sali ,,Kameralnej" w Morgownikach ?
Bo moja koleżanka mi ją bardzo polecała a ja jeszcze nie miałam kiedy ją zobaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Re do Stefan 01. Czy to źle według Ciebie, że ludzie wystawiają pozytywne opinie jakieś sali? My mieliśmy tam wesele w tamtym roku i wlaśnie tylko tam chcielismy. Dla Ciebie ta sala wygląda tak, a dla kogoś innego ma swój klimat. Co do jedzenia, zeby je jeszcze mrozić ??? Ty nawet nie wiesz ile zostaje na poprawinach, ile bez porawin ludzie z tego co zostaje zabierają do domu. Spokojnie, tylko dlaczego koleżanka tam nie pracuje. Bo tu raczej rotacja ludzi jest niewielka. Pozdrawiam. Bardzo zadowolona ze swojego wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Zbyszko ---Daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Witam,

Z pewnością nie polecam sali KRYSZTAŁOWY DWÓR w GIEŁCZYNIE. Poniżej więcej szczegółów odnośnie sali.

Właściciel Sali Kryształowy Dwór jest bardzo miły, ale tylko do momentu podpisania umowy, tak więc proszę uważać i zastanowić się kilka razy zanim podpisze się umowę. Jeżeli ktoś ma słabe nerwy, to nie polecam współpracy z tym Panem. Nie sądziliśmy z ówczesnym narzeczonym, że większość stresów będzie właśnie dotyczyła spraw organizacyjnych na sali. Było bardzo nieprzyjemnie, ponieważ właściciel nie dotrzymuje ustaleń podczas spisywania umowy, oczywiście ustalenia zawarte w umowie też zmienia przed weselem, tłumacząc się, że "rzeczywistość się zmieniła". To jego ulubione zdanie na każdy temat.

Przy podpisywaniu umowy zapewniał, że np. będzie grill na zewnątrz, natomiast przy ustaleniach menu, powiedział że nie ma grilla i że kucharki mogą na patelni w kuchni zrobić dania z grilla i podać do altanki, jakaś żenada. Usłyszeliśmy, że "rzeczywistość się zmieniła" i grilla nie ma, ale za to są samochodziki spalinowe i poduszkowiec i w trakcie wesela można zrobić sobie zdjęcia z nimi. Tylko, że nam nie zależy na samochodzikach spalinowych w dniu wesela i to my decydujemy jakie atrakcje będą na weselu, a nie osoba, która jak widać ma niewielkie pojęcie o tak dużym przyjęciu. Oczywiście przy podpisywaniu umowy nie mówi, że każda dodatkowa atrakcja jest płatna, np. puszczenie dymu na sali itd., mimo że w umowie było zapisane że korzystanie z wytwornicy dymu jest bezpłatne. Ostatecznie wytwornica dymu była postawiona, ale nie działała…

Kolejny temat to zapewnianie, że stół wiejski robiony jest w sposób tradycyjny, natomiast dowiedzieliśmy się że wędliny brane są z jednej z masarni w Łomży, tak więc czysta masówka i sklepowe wędliny, a nie tradycyjnie wędzone.

Właściciel sali to młody człowiek, który nie ma pojęcia jak załatwia się biznesy rzędu 20-25 tysięcy. Przy kilku wizytach na sali, ani razu nie zostaliśmy poczęstowani chociażby wodą. Najgorsze jest to, jak ze swoich klientów robi głupków i zmienia zdanie co chwila.

Jest to jedna z niewielu sal weselnych w Łomży i okolicach, gdzie dodatkowo trzeba płacić za nakrycia na krzesełka, za nielimitowane napoje w trakcie wesela, konkretna liczbę osób na poprawiny trzeba podać tydzień przed i nawet jednego krzesełka nie dostawią w dniu poprawin. Oczywiście jak kilka dni przed weselem potwierdzą dodatkowe np. 2 osoby, to też nie dostawi krzesła, bo to jest nasze ryzyko, możemy z góry zamówić kilka miejsc dodatkowych. Bardzo nieżyciowy człowiek, nie dbający o dobro klienta, tylko o swoje. Widocznie nie zależy mu na dobrej opinii, mimo że sala funkcjonuje dopiero niecały rok.

Sala sama w sobie jest bardzo ładna, ale przy ustalaniu szczegółów ten pozytyw niknie, bo właściciel ma niestety tendencję kłamania prosto w oczy i wmawiania, że ustalenia były inne, mimo że są zapisane na umowie, a to co nie zostało zapisane, tylko ustalone ustnie, uznaje za niebyłe (bo przecież kto mu udowodni, że taka była umowa?).

Ogromnym zaskoczeniem był fakt, że na stołach nie było kwiatków (w umowie był zapis, że będą). Przy rozliczeniu właściciel powiedział, że kwiatki zostały zakupione, tylko nie zostały postawione na stołach, tylko że nam zależało na kwiatach NA STOŁACH, a nie na zapleczu. Brak słów, bo właściciel nie widział w tym żadnego swojego błędu. Nie widział tez błędu, kiedy w sobotę rano, jeszcze przed weselem z lodówki znikło kilka butelek alkoholu, tłumacząc się że to nie te czasy, żeby wódkę podkradać i że to pewnie kelnerzy zrobili. Tylko że kelnerzy to jego ludzie i on za nich odpowiada. Obiecał oddać ten alkohol i nie dotrzymał słowa.

A propo kelnerów, to też pozostawia wiele do życzenia, nie są to wykwalifikowani ludzie, większość z nich nosi po dwa talerze z ciepłymi daniami. Zdarzyło się również dwukrotne upuszczenie tacy z szampanem, natomiast przed naszym pierwszym tańcem, parkiet został sprzątnięty dopiero po naszej uwadze. Kolejnym zaskoczeniem było to, że butelki z colą, spritem i fantą były pootwierane jeszcze przed postawieniem na stół. Na zakrętkach były kody z doładowaniem 2zł do play i to skusiło obsługę, i to się nazywa jakość obsługi…żenada… Oczywiście nie chodzi o te doładowania czy punkty, ale rodzi to podejrzenie o rozcieńczaniu napojów, lub rozlewaniu z większych butelek lub tańszych zamienników.

Dodatkowym minusem jest to, że umowa podpisywana jest z kimś innym, a szczegóły ustala się z kimś innym, a na rozliczenie przychodzi jeszcze inna osoba. Nie ma konkretnej osoby, która zajmowałaby się wszystkim od początku do końca. Nasza dobra rada, to proszę każdą rozmowę nagrywać i każdy szczegół dopisywać do umowy. Pomimo tego, że właściciel obraca dużą kasą, to nie odbiera i nie odpowiada na maile.

Odnośnie minusów przy organizacji wesela w Sali Kryształowy Dwór moglibyśmy jeszcze sporo napisać, ale kilka głównych aspektów poruszyliśmy i niech to da do myślenia parom, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej Sali.

Wszystkich zainteresowanych zrobieniem wesela w tej sali, proszę o dobre zastanowienie się, prześledzenie forum i zebranie opinii od osób, które już organizowały tam wesele. Po weselu powinien być czas na odpoczynek i cieszenie się z tego radosnego dnia, a nie jak w przypadku organizacji wesela w Kryształowym Dworze – czas na denerwowanie się i dochodzenie swoich praw.

Pozdrawiam i bądźcie czujni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

i tak najlepsza Concordia na Poznańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

wlasnie, czemu nikt nic o concordii nie pisze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Witam,
Odradzam Amadeusa - ze względu na bardzo kiepską organizację.
Właściciel ma wszystko gdzieś i w jego imieniu zarządzają miłe Panie, które robią dużo zamieszania oraz wprowadzają w błąd.
Sala jest piękna, jedzenie dobre, jednak gdybym miała drugi raz zorganizować wesele to nie tam. Nie była warta nerwów i straconego czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Hotel Zbyszko
10 pkt.
Jest tam po prostu nieziemsko, sama miałam tam w tym roku wesele i jestem z nich mega zadowolona-na pewno do nich wrócę z przyjemnością

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Sala bankietowa \"Amira\" w Miastkowie.
Bije na głowę wszystkie ww. sale pod względem wystroju, jakości obsługi, smaku potraw i zagospodarowania otoczenia (które jest ciągle urozmaicane. Duży wygodny parking jest uzupełnieniem wymienionych cech.
Polecam.
http://www.galeriadomow.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

<a href=\"http://www.galeriadomow.pl\">http://www.galeriadomow.pl</a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

A jakie są ceny w poszczególnych salach za osobę? Np w Morgownikach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Byłem na weselu w Wenecji i jedzenie było ochydne, zupa to jakaś paćka i faktycznie przesolona, stare surówki, mięso o smaku znoszonego trampka a o 21 klima została wyłączona. Na proźbe pana młodego i jego wielokrotne ponaglenia właściciel raczył włączyć klime, ale z klimy to istna zima wiała i znow było nie dobrze. Pół wesela zasmarkane. Takie to imprezy są w Wenecji.Stanowczo nie polecam sali weselnej Wenecja, ale polecę jędrusiową zagrode czy labirynt, tam pycha jedzenie i nie do przejedzenia.

Zenek53

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Perla - nie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Co jest nie tak z Perła? Mam tam zarezerwowany termin i chętnie poznam opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Łapińscy Kupiski, nowa sala, dobre jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Czy ktoś miał wesele u Łapińskich na ok. 300 osób, na stronie jest napisane do 300, ale nie wydaje mi się, że tyle się pomieści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

ja ostatnio bylem w sali wenecja na mala kraska 3. mega polecam smaczne jedzenie. fajni wlasciciele wytlumacza wszystko co i jak. doradza przy wyborze menu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SALE WESELNE

Mi z kolei spodobała się sala weselna http://www.hedan.com.pl/wesela/sale-weselne/ Przestronna, z klimatyzacją - bardzo ładnie się prezentuje. Moja wymarzona sala na wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org