sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

CO POWIECIE NA TO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

a gdzies piszą o tym ? jeśli tak daj linka

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

jestem pierwszy ktory o tym pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Łysy drapie się teraz po głowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

hehehehe podobny numer zrobili mu w hurtowni w Ciechanowie, wszyscy złożyli wypowiedzenia, ciekawe ile spokoju będzie w dawnym sklepie Justa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

miejmy nadzieje ze bedzie tak samo!!!!!!!


po pierwsze szacunek!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

mały a skąd masz takie info ??? jesteś byłym pracownikiem pana prezesa czy też może samym panem prezesem ... kolejna nieudolna prowokacja ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

poczekaj az sie faty rozniosa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

co to za firma-?? jaka branża??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

jak to co za firma?najsłynniejsza hurtownia spożywcza w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

jak w temacie napisane ze ona z miastkowa to jak ona moze byc z lomzy.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

to jest siec sklepow maximix gdzie siedziba spolki miesci sie w najslyniejszej hurtowni w Łomży :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Odważnie a zarazem " gest kozakiewicza " pan "T" znajdzie szybko innych pracowników ( z tego co wiem nie brakuje siły roboczej ) ale czy odchodzący na własne życzenie równie szybko prace ? Tak poza tematem chyba tam im naprawdę coś nie pasowało i to ostro ale wszystkim na raz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

wszyscy na pewno nie odeszli, zawsze jakieś przydupasy zostają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

To sklep spozywczo przemyslowy nalezacy do Wiomaru :) wiec wszystko jasne :)

<-_->

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

BRAWO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

jezeli to prawda to szacun dla tych ludzi zeby kazdy byl na tyle odwazny to wszystkim nam zyloby sie sto razy lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

nam czyli komu? pisz za siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

a czxyli Pan T ma z tą firmą wiele wspolnego hm... wszystko jasne;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

wszystkim nawet takiemu wlascielowi hurtowni wbrew pozorom traktowanie ludzi po ludzku danie im godziwych pieniedzy za prace nie oznacza mniejszych zyskow dla firmy z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak czlowieka traktuje sie normalnie nie stoi sie mu nad glowa to zrobi wiecej i rzetelniej swoja prace niz w przypadku gdy wysluchuje uwagi na swoj temat i za wszystko jest opierniczany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

witam wszystkich
pracowałem u czlowieka nazywanego na tym forum jako "pan T".musze powiedziec ze styl straktwania pracownikow przez tego czlowieka daleko odbiega od jakichkolwiek norm,na porzadku dziennym sa wyzwiska typu:palant,złodziej...itp.zdazało sie ze pan T wkładał dziewczynom ręce za spodnie,czego nie bylem swiadkiem ale słyszałem to od pracowniczki ktora własnie tak została potraktowana.osoby ktore nie mialy okazji poznac tego czlowieka nie zdaja sobie sprawy jak czlowiek na takim stanowisku moze dysponowac tak kolokwialnym,plebsowym jezykiem ktorego nie powstydzilyby sie panowie przebywajacy 24 godziny na dobe pod sklepami monopolowymi.nastepna sprawa jest oczywiscie forma traktowania pracownikow,panu T nie da sie wytłumaczyc swoich racji,pan T wie wszystko najlepiej,czy sumiennie czy nie wykonujesz swoje zajecie i tak czeka cie solidna reprymenda.pan T zazwyczaj wybiera sobie jedna osobe ktora w jego mniemaniu dysponuje najsłbszym charakterem,ktorej dostaje sie za wszystko.rotacja w firmie jest tak duza ze w ciagu trzech miesiecy moze sie tam zwolnic nawet 20 osób i mysle ze głównym czynnikiem takiego stanu rzeczy jest pan T,bo w innych firmach tego typu ludzie pracują latami,tu niestety to nie jest realne:)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

bez kitu pewnego pieknego dnia zatrudnie sie w tej firmie ale zapewniam was jezeli tak sie dzieje w tej firmie to nie ja bede mial sraczke przed kazdym wyjsciem do pracy adomyslcie sie kto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Zgadzam się z pan_be... Też tam pracowałem ale z tym czlowiekiem (Pan "T") nie da sie pracować, a raczej dla niego pracować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

agent 22 a kogo ty straszysz co ??? i czym ??? nie tacy jak ty polegli psychicznie na polach wiomaru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

heh a jak nie to kopa w dupe da i skończy się brykania... w wiomarze jest jedna zasada, nie ma ludzi nie zastąpionych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

hehe,panie donaldzie ile razy ja słyszałem ten tekst z ust tofka"nie ma ludzi nie zastapionych":)) az mi bolesne wspomnienia wraqcają:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

wiem ze nie tacy jak ja polegli psychicznie ale z jednego powodu im zalezalo na pracy z takich czy innych powodow a ja tam pojde pracowac ale bedzie mi zwsialo czy on mnie zwolni czy tez nie a jak zacznie cos miec nie tak z nie mojej winy to teraz dysponuje sie takim sprzetem ze wszystko mozna nagrac i porozmawiac o calej sytuacji w sadzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

dokladnie popieram Agent22 nikt przypussczam nie zrobil tego jescze ale mysle ze by sie przydalo to panu "T" tylko tak zeby w koncu mial z tego jakies konsekwencje bo z tego co wiem to juz pare osob cos probowalo ale nie wyszlo a dlaczego bo ludzie nie maja czasu na takie przepychanki jak czlowiek jest psychiczny to i nim zostanie i nic jego charakteru nie zmieni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

temat pracy wiomarze już kiedyś był.tu jest mowa o czym innym....trochę.to,że maximix jest powiązany z wiomarem...no cóż większość duzych hurtowni otwiera swoje sklepy a większość z was nawet nie wie,który sklep jest której hurtowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Wiem ze to nie jest ten temat ale dotyczy wiomaru jakie sa place dla przedstawicieli w tej firmie jest jakas podstawa czy sciema??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

na poczatku 1000 zł przez pierwsze 3 miesiace. Potem niby jakas tam prowizje dostajesz zalezy ile sklepom wcisnales towaru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

No to bogate podstawy jak na taką firme...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

cienko cienko.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

dlaczego wszyscy sie zwolnili z maximixa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

no jak slysze o takich zarobkach to az zal dupe sciska i za caly miesiac to i sie nie dziwie ze odeszli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Carlos za kase to tam nie odeszli watpie to pracowałem kiedys w hurtowni Pana T i na kase nie narzekałem raczej za traktowanie sie pozwalniali albo też Pan T wymyslil sobie splate remanentu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

widze ze to stary temat ale napisze cos.

moja mama przez chyba 2 miesiace byla kierownikiem w jednym z jego sklepow w lomzy (w 2011 roku).

czesto bylem swiadkiem jak on zwracal sie glownie do pracownic, rzadziej do pracownika (pracowal tam wtedy jak dobrze pamietam jeden pracownik).

nie dziwie sie jezeli to prawda ze cala zaloga z miastkowa zlozyla wypowiedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Autor: Agent22 (---.elomza.pl)
Data: 05-01-09 13:39

wiem ze nie tacy jak ja polegli psychicznie ale z jednego powodu im zalezalo na pracy z takich czy innych powodow a ja tam pojde pracowac ale bedzie mi zwsialo czy on mnie zwolni czy tez nie a jak zacznie cos miec nie tak z nie mojej winy to teraz dysponuje sie takim sprzetem ze wszystko mozna nagrac i porozmawiac o calej sytuacji w sadzie
Coś Ci się pogmatwało,przy nagrywaniu musi być informacja nagrana otym że rozmowa jest nagrywana jak nieraz słyszysz zapewne taką informację przy ważnych rozmowach telefonicznych bo w przeciwnym wypadku ta rozmowa w sądzie nie była by dlaCiebie tak przyjemna jak Ci się wydaje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

jak wam się nie podoba to nikt nie kaze wam pracowac w Wiomarze. Przy roztrzasaniu gnoju zawsze sie robota dla was znajdzie. Ja nie rozumie czemu takie biodaki tu płaczą - a kim wy jesteście cieszcie sie ,ze ktos daje wam okazje parę złotych zarobić a jak się nie podoba to wy pierdalać a nie tu komuś tyłek obsrywać.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

To ja lecę jutro od razy się zatrudnić :):):)

Dzięki za info :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Skąd ten człowiek bierze, takich ludzi? To fascynujące. I to na takich debilach, chyba świat polega:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Autor: alfik89 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-09 08:11

na poczatku 1000 zł przez pierwsze 3 miesiace. Potem niby jakas tam prowizje dostajesz zalezy ile sklepom wcisnales towaru...
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A wam to się w łepkach nie pop....ło ??

Przedstawiciel handlowy to ma na siebie zarobić a nie leżeć do góry wałkiem kasę brać i samochodem słuzbowym jeździć na Mazury :):)

Ot pracownicy majowi!!!!!!!!

Jaka praca taka płaca młotki :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Zadam pytanie? Czy komukolwiek ten człowiek wypłacił zarobioną i obiecaną kasę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

(Wiem, data) pozwolę sobie również odpowiedzieć na post odnośnie pracy w A maximixie, obecnie Lewiatanie.
Pracowałem przez jakiś czas w tym sklepie i mogę potwierdzić to, co część was napisała, że nikt nie ma tam prawa mieć własnego zdania, oprócz tego pełna odpowiedzialność za cały towar, sam brak podpisu na fakturze to powód do wielkiej afery... wyzwiska, obrażanie, wysługiwanie się człowiekiem mającym mnóstwo rzeczy do zrobienia, telefony po zakończeniu zmiany w pracy, jakby człowiek nie mógł nawet odpocząć, a musiał zawracać sobie głowę pracą i rzekomym problemami w wolnym czasie. Brak szacunku do ludzi i ogłady, aż człowiek pomimo trudnej sytuacji finansowej chce odejść i nie mieć nic wspólnego z Tym obozem pracy, podkreślam Obozem pracy, bo w normalnym miejscu pracy atmosfera, zarobki i warunki są na poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

Jeżeli właścicielem dalej jest tafił to nie ma co się dziwić. Jak to mówią. Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MAXIMIX MIASTKOWO CALA ZALOGA ZLOZYLA WYPOWIEDZENIA

@Pool tak, pan T nadal jest właścicielem i współczuję każdemu, kto będzie zmuszony tam pracować

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org