piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Spodnie bojówki

Czy w Łomży nie przydał by się sklep z prawdziwego zdarzenia z ubraniami umownie zwanymi militarnymi, tzn. spodnie bojówki, stylizowane kurtki wojskowe, bluzy, buty, czapki itp. Bo pod tym względem w Łomży jest posucha, pojedyncze spodnie bojówki można gdzieś wyhaczyć, ale to albo z rozmiarem problem, kolor nie ten, czy model. Czasem przeglądam allegro, i tam są naprawdę odjazdowe rzeczy tego typu, ale kupowanie ubrań nie przymierzając jest jednak ryzykowne o czym się przekonałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

ale ile osob w lomzy w takich spodniach chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

Nie pomyślałaś że chodziłoby więcej gdyby taki sklep był? Zapotrzebowanie myślę że byłoby całkiem spore, sam szukam jakieś fajnej czapki patrolówki typu us marines. A i w pewien sposób taki sklep odpowiadał by też deskorolkarzom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

Z pewnością byłby to ciekawy pomysł, ale czasami (niestety!) mam wrażenie, że wielu młodych "biznesMĘŻCZYZN/kobiet" obawia się rozpoczęcia nowego nurtu, w tym wypadku sklepu z osobliwą odzieżą; w końcu wiąże się to z kosztami i ryzykiem. Pozostaje nam najwyraźniej wyprawa do większych miast lub sumienne myszkowanie na Allegro.
Ale i tak się do Was uśmiecham :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

no, no oryginały spodni M65 300zł, juz widzę kolejki i rozpychankę łokciami.)))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

Nie słyszałem o tych spodniach, tym bardziej o cenie, zorientowani w temacie wiedzą o co chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

mysle ze u nas to by sie nie utrzymalo ... chcesz otworz ale swietlanej przyszlosci na tym nie wroze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

Dobrze byłoby czytac ze zrozumieniem, ja chcial bym kupić, miec wiekszy wybór. O otwieraniu przeze mnie sklepu nic nie pisałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

wejdz na e buy i kupuj ile wlezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

jasne, ze by sie przydal, ale z przyzwoitymi cenami, a nie z typowym zdzierstwem w naszym miescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

basket23 - otóż to ....
Pozdrawiam Kornela :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

a kogo to obchodzi nie masz wazniejszych tematow do roztrzasania tylko o gaciach pierniczysz

MAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Spodnie bojówki

Wiem że najlepszy temat to twój nieudany sylwester w rampie:))) weź jeszcze wpisz się swoim drugim nickiem będzie ciekawiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org