sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mp3

Witam. Mam pytanko jaką mp3 byście polecili w granicach do 150zł. Chodzi mi wyłącznie o jak najlepszy dźwięk, wyświetlacz - jego liczba kolorów i wielkość jest mi zupełnie obojętna.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

ja polecam iPODa :-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

Przepraszam za drugiego posta... ale edycji tu brak :/
Ja mam tego iPODa http://merlin.pl/iPod-shuffle-1GB-Silver/browse/product/208,495172.html. Jeśli interesuje cię tylko odtwarzacz mp3 to jak najbardziej właśnie takiego iPODka polecam :-) Jest malutki zgrabniutki i faktycznie można go przypiąć gdzie tylko się chce :-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

polecam stare sony nw-hd5, 5 lat temu kosztowal kolo tysiaka, teraz powinien byc durzo tanszy. duzy wyswetlacz - 2 kolory, dla poruwania mam tesz creative zen i jakosc dzwienku guwniana chociasz plusem jest slot kart SD.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

Creative zen Vplus 2gb-ja jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

MPIO. Jakość dźwięku bardzo dobra, żadne tam Creativy.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

creativ zen V 2gb kosztuje nawet ponad 400zl a ja kupilem jego limitowana wersje zen V PLUS 2gb taki jak ma Łukasz1984 za 180zl za dawną Gośką przy 54 i jestem bardzo zadowolony. Fajny wygląd i dużo funkcji : mp4, radio, dyktafon, wejście in itd. dobra jakość dzwieku i obrazu. Na święta byla promocja w media expert i ten model z kartą 1gb( troche przy mało jak chcesz sie pobawic filmikami mp4) kosztował 99zl wiec mozesz sprawdzic moze jeszcze wszystkich nie sprzedali. pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

Jeżeli chodzi ci o jakość dźwięku, to tylko iRiver. Te odtwarzacze nie należą do najtańszych, ale na model T60 o pojemności 1 gb wystarczy, a po dołożeniu 20 złotych możesz rozglądać się za 2 gb. Ja kupiłem swój w sklepie eukasa.pl i wtedy tam był najtańszy, możesz sobie sprawdzić jak teraz cenowo to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

od 3 lat, posiadam apollo, co prawda wtedy cena byla 500zeta, teraz sa tansze ale jakosc jest dobra -polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mp3

Jak widać,każdy poleca ten który ma;i bardzo dobrze. Lecz aby dobrać sprzęt grający, najlepiej byłoby tę mp4-kę mieć w ręku,posłuchać i obejrzeć. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org