niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DAFNE

Ktoś coś słyszał o tym salonie...? To jakiś nowy? Czy to prawda, że zmieniła się właścicielka i fryzjerzy? Ceny mają całkiem, całkiem, a może to tylko rekompensata za dawne krzywdy salonu "OLIWIA", albo kolejny chwyt Pani Oliwii?? Ktoś coś wie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

Miałe okazje skorzystać z tego salonu z powodu promocji jaką mają z tego co się dowiedzialem to kochna Pani Oliwia wyjechała albo wyjeżdża do Bługari i sprzedała ten salon , poza tym całkiem miła atmosfera i dobre strzyzenie męskie co do kobiecego to nie wiem , może wysle tam żone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

dno

Ordo et pax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

BL południe ty faktycznie jestes dno

hehe hihi hahah hu hu

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

OK, Temat nie ważny, a jednak to dalej salon Pani Oliwii, tyle że zmieniona nazwa, poprostu chwyt reklamowy ;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

ANGEL najpierw idz i sprawdz a nie pisz głupot ja miałem tam okazje być i nie będe sie wiecej na ten temat wypowiadał , bo szkoda słów pozdrowienia ANIELE

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

PBK, byłam i wiem, nie piszę głupot i również wolę przemilczeć sprawę, pozdrawiam Wesołych Świąt!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

ANGEL skoro masz taki piękny nick to zachowój sie jak anioł i nie opowiadaj ciaglę tych głupot , przepraszam miałem więcej nie pisać Wesołych Świąt!!

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

dafne to salon p.Agnieszki i rzeczywiście to nowa właścicielka,swietnie uczesała mi włosy,wogole salon bajka,super klimat,obsługa i ceny konkurencyjne.takze na 100% p.oliwia nie jest juz właścicielką

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

baleyage moze mi ktos napisac czy tam ktos sobie robil prosze o opinie chodzi mi o salon dafne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

super farbuja włosy,bardzo dobre kosmetyki i wogóle świetny salon

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DAFNE

zależy kto co lubi, mojej córce się tam podoba, mi nie odpowiada.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org