wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Witam. Mam skromne pytanie. Nigdy nie trenowalem pod okiem fachowców siatkówki,ale raz w tygodniu amatorsko sobie pogrywam. Co prawda mam juz 21 lat i to moze nie ten czas za branie sie za sport na poważnie,ale moze warto spróbowac... Wie ktoś coś moze na temat czy u nas w mieście prowadzi ktoś może tego rodzaju treningi? Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

poszukaj w starszych postach byl juz taki temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Też chętnie bym pograł, grałem w liceum i teraz chęci nadal są. A może sami założymy drużyne? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Nic nie moge znaleść żadnych starszych postów... a Ty Dżordż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=166844&t=166844

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Dzieki Izis* niestety nic konkretnego tam nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

a może byśmy zrobili coś w tym kierunku żeby coś się ruszyło? Chętni niech się wpisują :D Trener myślę, że by się znalazł a i sponsorzy może też;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Witam !!
Jeżeli chodzi o sponsora niestety nie widzę tego zbyt klarownie, ale myśle że chęci wystarczą. Jestem chętny i zawsze mogę pomóc zorganizować jakieś granie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

ja jestem chetny do gry i moi kumple tez by chcieli grac w klubie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

rowniez zglaszam taka chec :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

nawet w Ełku sa kluby siatkarskie... A w tej Łomży to nic nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

3779300 chetni odzywajcie sie i moze cos zorganizujemy;d jakas druzyne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

flatmoo mówiłeś że mozesz pomoc w organizacji to moze bysmy cos zrobili w tym kieunku. Jeszcze taki pomysl do glowy mi przyszedl zeby porozmawiac z prezesem UKS JEDYNKI czy by nie chcial zorganizowac sekcji meskiej tez pod ta sama nazwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Na dzień dzisiejszy studiuje poza Łomżą wiec z graniem oprócz świat byłyby problemy, ale to wcale nie oznacza ze nie moge pomóc. Lecz najpierw trzeba odpowiedzieć na pytanie czy to ma być na pewno sekcja z trenem, chodzi tu głównie o zwieszenie kosztów za taką osobę. Same wynajęcie sali po rozłożeniu kosztów na kilkanaście osób nie powinno stanowić problemu, jak dla mnie nie ma to większego znaczenia czy takowy trener będzie czy nie.
Jeżeli znajdzie sie odpowiednia liczba osób na podobnym poziomie grania to zawsze coś załatwimy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Popieram wasz pomysł bo sam nie dawno miałem podobny problem i mi i moim kolegom się udało powołać do życia klub koszykówki w Łomży. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wasz pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

bigicz32 możesz opisać co i jak zrobiliście po kolei?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Ale chcecie taki klub z trenerem, czy tylko tak zebrać kilka osób żeby sobie pograć dla przyjemności ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

fajnie było by z trenerem i do jakiejs lligi sie zapisac takie moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Najpierw trzeba się zdecydować czy chcecie grac w lidze czy tylko dla przyjemności. Jak w lidze to trzeba stworzyć statut i zarząd dogadać się z jakimś księgowym i konto w banku plus oczywiście hala. Najlepiej klub utworzyć przy jakiejś szkole wiec trzeba z dyrekcją się porozumieć. Pierwszy rok jest najtrudniejszy a potem z górki. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

jak by sie udało zebrać grupę to naazie trenoważ a od nastepnego sezonu do jakiejś ligi. chetni wpisywac sie czy nie wiem po nowym roku sie umowic jakos i jedziemy z tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

dobre slowo jedziemy z tym !!!!!! a potem do ligi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Więc na początek warto zakręcić się za salą, i uzgodnić liczbe spotkań w tygodniu, godzinę i dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Orientujecie sie jaki jest koszt wynajęcia sali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

hallo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

temat ucichł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

6 stycznia o 18.00 na hali na Reymonta 9 odbędą się mecze ligi amatorskiej. Chętni niech przyjdą pooglądać a i byśmy wtedy poadali co i jak na temat drużyny męskiej. Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Wracając do tematu, ceny w Białymstoku za średnią salę gim wahają sie w granicach 60-90 zł za 90 min, myślę że u nas powinno być taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

A może ktoś się orientuje ile w Łomży? I czy są wogóle wolne hale?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Jedyną możliwością jaką znalazłem jest Budowlanka i to wcale nie pewne bo ktoś właśnie zrezygnował z sali wiec szczegółów dowiemy sie tuż po nowym roku. Cena za jedno spotkanie wynosi 90 zł na 12 osób wychodzi 7,50 zł, wiec nie ciekawie.
Większość szkół ma jednak zarezerwowane wszystkie terminy ale jutro bede jeszcze dzwonił do Pg.9 (Skłodowskiej) i do Mechaniaka.
Moim zdaniem jak narazie nie ma co sie martwić salami bo te sie jakoś znajdą, ważniejsze jest zebranie składu. Więc do dzieła ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Myśle, że 6 stycznia przyjdą chętni i ogadamy i juz można było by od nastęnego tygdnia ruszyć jakiś trening jeden lub dwa nawet wiecej ludzi żeby przyszło i wyvrać 12 dobrych. no to dość drogo w budowlance. To jak czegś się dowiesz flatmoo to pisz tutaj albo do mnie na gg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

a jak wybierzemy ta 12 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

po umiejętnościach;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

to o ktorej to ma byc ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

o 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

a może są chętne osoby do zrobienia czegoś podobnego tylko, że w kosza albo w nogę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

w kosza tez moge;p i w noge;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Chętni którzy chcą żeby powstała drużyna siatkarska i którzy chcą gać to przychodzcie 6 stycznia o 18 na hali pzy Reymonta 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

moze troche za pozno, ale dobrze by bylo jakies plakaty porozwieszac, bo wielu dobrych chlopakow nie ma internetu badz nie zaglada na 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Zainteresowanie tematem juz zmalalo takpatrze... Chętnych juz brak do treningow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Cześć

Po pierwsze życzę powodzenia

Po drugie - z salą w Łomży będziecie mieli problem, nie dlatego że nie ma tylko dlatego, że dyrekcje szkół chyba nic z tego wynajmu nie mają, i mają w d... wynajmowanie sali za kasę, lepiej np zrobic zajęcia pozalekcyjne (np tenis) to nic że trenuje dziewczynka 10 lat z zambrowa w sali w liceum w Łomży - ale nauczyciel za to bierze kasę, a dyrekcja nie ma problemu :(

spróbujcie poza Łomżą - tam jest normalniej (Piątnica, Kupiski)
cena w Piatnicy 100 zł za godz za całą salę , 30 za 1/3 - część na początek wystarczy
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Ciekawe tylko czy w Piątnicy czy Kupiskach maja wolne terminy... Dzięki za informacje robzet. Ale żeby tylko ludzie przyszli na pierwszą gierke/trening bo przyjdzie 5 osób i ****...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

I jak chłopaki organizujemy się coś wiadomona temat sali? w następnym tygodniu byśmy mogli się spotkać pograć troszke...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

W piątnicy 1/3 sali jst wolna w piątki od 18.30 do 20.30. 33 zł za 1 godzine. Są barzo chętni wynająć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

pewnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Co prawda parkiet w Piątnicy nie jest idealny do siatki ale pisze sie na to :) mógłbym jeszcze kogoś wziąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

nie jest idealny tzn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Jeżeli chodzi o pady i stylowe ślizgi na brzuchu a'la Wlazły :P. Ale spoko to nie jest wielki problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

prawdzimym mężczyznom obtarcia nie straszne;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

No ba... :)
Dobra możemy zbierać skład. Mam dwóch chętnych kumpli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

tak tylko ja nie moge w tym tygodniu. no może w nastepnym bede mogl. jak sie zdecydujem to mam zadzwoni tam. to niech sie chetni wpisuja . narazie z Toba i ze mna i z twoimi kumplami jest nas 4 jescze na pewno sie sporo ludzi zbierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Ja też sie z checia pisze na takie treningi dajcie znac na forum jak cos załatwicie a na 100% sie zjawie i może kumpla wezme bo też ma chopla na pónkcie siatki pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Witam... a może wiecie coś na temat siatkówki dla kobiet w Łomży? nie chce otwierac nowego tematu, więc może ktoś tu mi pomoże? z góry dzięki

bo w życiu ważne są tylko chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

UKS Jedynka Łomża i podobno ma byc jeszcze jakas nowa druzyna damska;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

alfik89 dzięki za informacje:) uks jedynka znam... już daaawno nie grałam i chciałabym się podszkolic więc chodzi o coś mniej zaawansowanego że tak powiem ;)

bo w życiu ważne są tylko chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Nie ma chętnych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

są chętni;d tylko taki czas;p sesje i te sprawy;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Jak ktos chce pograc to jutro o 11 na sali pg9 przy starym szpitalu. 6 zl za 2 godz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

nie lubie siatkówki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Zenek grywacie tylko w środku tygodnia ? czy tylko tak w ferie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

tylko w ferie flatmoo i to pierwsze granie bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

no niestety ja ferie mam dopiero za 2 tyg wiec trudno. Ale z tymi piątkami w Piątnicy można cos pomyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

noz piatkami tak ale narazie ja jutro szkola za tydzien sesja;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Wiec przeczytalem caly temat i chyba nic z twgo nie wyszlo. Jestem chety na gry po poludniu okolo 19.00 na siatke i noge - ajlepiej na otwartym boisku ale moze byc i hala. Wiec jak z ekipa - jest czy jej nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

dzisiaj nastąpił mały przełom. Tylko czy nadal sa chętni. Gdzieś w okolicach podobno jest wybudowana sala nowa. I może pewien gość którego znajomy ma tą salę załątwi sale i będzie sponsorem dodatkowo. Jest tym bardzo zaintereswany:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

ja chetny jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

dzis były wstepne rozmowy ale moze byc ciekawie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Mam małe pytanie : Czy juniorzy też mogliby grać ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

juniorzy tzn? ile lat?narazie to tylko wstepne rozmowy byly ale dobrze by bylo zeby zainteresowanie bylo napprawde duze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

ja 23 lata gralem w liceum chyba jeszcze to potrafie, przez ostatie lata plazowka only

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

narazie trzeba dogadac wszystkie szczegoly co do sali bo to najwazniejsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

ja z kolegą jesteśmy zainteresowani mamy po 15 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

15 ... malo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

15 lat - gimnazjum, watpie w umiejetnosci ale moge sie mylic nie lubie smiechow chichow na parkiecie, dobrze jednak ze do sportu was ciagnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

umiejetnosci moze i maja ale na siatke ta nizsza na wyzszej juz ****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

umiejetnosci moze i maja ale na siatke ta nizsza na normalnej juz ****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

hehe o dobra krecimy temat krecimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

No tak ale im wcześniej zaczniemy grać tym lepiej :P Trochę smuci mnie że tak myślicie... jak powiedział mrtomi do siatkówki mnie i mojego kolegę ciągnie mimo że nie za dobrze gram ale w moim wieku wszystko można nadrobić :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

wy bedziecie sie uczyc a my stac w miejscu :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

popieram mysl feder. Ja mam 16 lat i ucze sie w sredniaku i tez mam wielkie checi do gry w siatkówke.... w szkole grałem czesto i nie jestem wcale zły... A nawet jesli już nie chcecie zbierac młodszych bo rozumiem was o co chodzi to my bysmy sami cos mogli zorganizować... I małe meczyki my kontra wy na treningach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

who who ... ja juz nie pamietam keidy mialem 16 lat i kiedy chodzilem do liceum...bez licytowania sie kto jest lepszy, starszy itp. sa checi i zapal bedzie gra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

No to trzeba zbierac skład i miejsce do spotkan i mozemy na poczatek sie zapoznac i zobaczyc jak komu idzie... a co dalej to potem bedziemy sie martwić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

wszystko super chęci są tylko narazie sali nie ma;p a to jest najwazniejsze. ale wszystko powoli moze cos zalatwie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Ok, to jak coś będzie wiadomo aflik w sprawie sali to napisz na forum :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

dokladnie popieram federa - jak bedzie cos o sali to pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

... na jakim etapie jestesmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Witam !!
Wreszcie temat ruszył ponownie. Mam małą propozycje do czasu wyjasnienia sie sprawy z salą. Zawsze można pograc na świeżym powietrzu. Od jakiegoś czasu zbieram ekipe na ORLIK przy ambroziaku, planujemy grywać w weekendy (studia itp) wiec jeżeli są chętni piszcie tu ewentualnie gg 5575105.
P.S potrzebna jest tylko w miare dobra pogoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

w siatke ? czy gale?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

do flatmoo ... pisze sie na noge najlepiej w niedziele albo soboty wieczorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Pisałem o siatce, z brygadą na gałe nie bedziesz miał problemu caly czas ktos bedzie grał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

w piątk gadałem troszke o tej siatkówce. Okazało się że facet troszke więcej mówi niz robi ale może może, oazało się, że teraz stawia nowy gabinet i jakieś 200 tysiecy ponad musi wydać więc nie wiadomo jakz tym sponsorowaniem. z salą teraz ciężko. Jak się zgłosze w lipcu sierpniu to sale będziem mieli może nawet za darmo;) a teraz to czarno to widze ale jeszcze może coś ruszy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Jaki wprowadzicie próg wieku? Ja mam 15 lat od dwoch lat trenuje a z graniem na siatce 2.43 nie bede mial problemow bo juz probowalem. A co do boiska przy miłoserdziu to jest zamkniete a otwarte bedzie 1 czerwca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

No właśnie... jak to w Polsce jak nie budują to nie budują, a jak juz zbudują to stoi...
Jeżeli będziecie wiedzieli cokolwiek na ten temat dajcie znac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

A soreczki bardzo otwarza 1 kwietnia a nie czerwca pytalem sie wf-istow dzisiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Chcialbym sie was zapytać czy z ta siatka to jescze aktualne jakby co to ja bym chetenie porał bo szukam jakiegoś klubu ale jak do tej pory w łomzy nie znalazłem Ja mam akuryłalnie 15 lat ale grałem juz w podobnej druzynie zagranica podczas wakacjii,wiec prosze odpisać czy to jest jescze aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Chcialbym sie was zapytać czy z ta siatka to jescze aktualne jakby co to ja bym chetenie porał bo szukam jakiegoś klubu ale jak do tej pory w łomzy nie znalazłem Ja mam akuryłalnie 15 lat ale grałem juz w podobnej druzynie zagranica podczas wakacjii Mam 185 zm wzroztu wiec i potrafie serwowac w wyskoku,wiec prosze odpisać czy to jest jescze aktualne.Pozdrawiam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

19 Kwietnia w hali im. Hala im. Olimpijczyków Polskich -przy szkole nr 9 ( ks anny) odbedzie sie final wojewodzki w siatkowce mezczyzn.
Łomże bedzie reprezentowac zespol ktory zdobyl 1 miejsce w lidze TKKF- Oknoplast.
Zapraszam.

http://prostozlomzy.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=66&Itemid=179

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Odświeżam temat, w niedziele rano 11-12 :P zbieramy ekipę do grania w siatkę na orliku przy Zawadzkiej. Chętni nie przemówią gg 5575105

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

to ja raz jeszcze odswieze - halowa siatka cokolwiek halowego wieczorami w lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

Ludzie ten temat jest jeszcze auktualny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

w kolnie potrafili stworzyć drużynę i zgłosić ją do ligi :D i już od 4 października zaczynamy ligę. a w łomży nikt nic nie potrafi zrobić... ;/ a jak już coś zrobią to tylko po to żeby jak najwięcej upchać do swojej kieszeni;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

aktualney bo w tym temacie nic konkretnego sie nie zawiazalo - a szkoda potrzeba jedynie 12 soob i sale raz, dwa razy w tygodniu weiczorem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka mężczyzn w Łomży?

ja chcialbym pograc ,ale z sala problem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org