piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stadion

Po raz kolejny termin został przełożony i zapewne znając realia tego Miasta i kierującym nim włodarzy będzie przekładany jeszcze nie raz... I tu nasuwa się jedno pytanie CZY W ŁOMŻY DOCZEKAMY SIĘ W KOŃCU PORZĄDNEGO STADIONU?? Bo nie ma co ukrywać ale teraźniejszy "obiekt" na Z 18 wygląda fatalnie... No i żebyście nie czepiali się ŁKSu to młodzież nie ma obiektu do takich dyscyplin jak Biegi, skok w dal, pchnięcie kulą czy rzut oszczepem. Dlaczego tu wszystko jest tak pogmatwane... Termin realizacji to 15 grudnia 2010 roku ale ja już dziś stawiam że stadion w Łomży będziemy mieli dopiero na EURO o ile to EURO u nas będzie:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion

Nikt nie odkłada Ci na złość rozstrzygnięcia przetargu, takie sa procedury i prawo firm o zapytania do specyfikacji. A miasto musi to uwzględniać aby uniknąć podważania wyników przetargu w sądzie, co mogło by znacznie bardziej przedłużyć całą inwestycję. Takie jest prawo w Polsce i wszyscy się w tym kraju z tym borykają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion

Dzięki za wyjaśnienie nie wiedziałem o tym. Ale czy tak czy tak głupota z mojego punktu widzenia.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion

Pytanko- sztuczne oświetlenie(jupitery) to jest nadal w planach tego stadionu, bo nigdzie nie jest nic napisane na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org