piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sie buduje?

Między kościołem a biedronką na Łagody coś się buduje, jak jest ktoś poinformowany co tam będzie to niech napisze. A chcę wiedzieć szybciej niż nastąpi otwarcie aby można było poplotkować - to odpowiedz na głupie teksty, typu zobaczysz jak otworzą, w gorącej wodzie kompany, czy- co cię to obchodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

zaplecze biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

nie pamiętam dokładnie, ale coś w rodzaju centrum katolickiego 2 .... z tego co słyszałem to inwestorem jest Kościół Panien....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

I znowu masa głupich tekstów ...

Jak ktoś chodzi do kościoła to wie, sam proboszcz ogłaszał w związku z dużą liczbą pytań od parafian odnośnie tej budowy.

Buduje się tam prywatna osoba, która jest właścicielem tego gruntu oraz części gruntu, na którym stoi Centrum Katolickie. Jak powiedział proboszcz, osoba ta oddała w czynie społecznym grunt pod budowę Centrum Katolickiego.

Co tam się buduje, nie wiadomo, na ogrodzeniu widnieje reklama centrum glazur, może coś tam będzie, bo jak na zwykły domek jednorodzinny to jest to zbyt duże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

zobaczysz jak otworza ...
a po za tym co to sie interesuje ...
zawisc ze ktos sie buduje ?

jak ma gdzie i za co to buduje .....
nie wiem w czym afera ze buduja ....


ale niektorym u nas w "miescie" to jeszcze sloma z butow wystaje ....

bo ktos cos buduje to juz wielka afera .. hmm chyba normalne ze sie buduje ....


z kad w tym miescie tyle kasztanow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

a tam buduje sie irlandia od czegos przeciez trzeba zaczac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

Czyli zajrzałeś i spuściłeś się na tym wątku aby poplotkować, miałeś zapewne radochę. I nie musisz dziękować:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

tam ma być podobno jakieś centrum rehabilitacyjne czy coś takiego,ale nie wiem tego na 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

ŁŁuuuu jak centrum rahabilitacyjne czy coś to hujnia.DObrze ,ze sie buduje niechs ie budują ale niech nie robią kurestwa można by tam zrobić chociażby skateshop czy tribal.Jeśli ktoś wie co mam na myśli..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sie buduje?

Coś z jedzeniem by się przydało w tym miejscu, takim swojskim, było by blisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org