poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie do kosmetczki

Czyktos moze mi powiedzieć gdzie można iść najlepiej na makijaż i paznikcie na sylwestra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

do mni

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

Na pewno nie do Kauflanda:) ale stawiałabym na coś sprawdzonego – Trendy, wiem, że ładnie takie rzeczy robi też p. Agnieszka (Szmit?) która ma salon mody ślubnej i wizażu, ale makijaż na każdą okazję umie fajny dobrać. Co jeszcze mi do głowy przychodzi... może studio Perfect na Małachowskiego, tam nigdy nie robiłam makijażu ale z innych usług jestem zadowolona. A może samemu się pomęczyć:) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

Zgadzam się z osobą wyżej, jeśli makijaż i paznokcie... to polecam p. Agnieszkę Szmit! Makijaż profesjonalny i odpowiedni dla danej osoby i okazji,ja za każdym razem jestem zadowolona,bo makijaż utrzymuje się kilkanaście godzin i następnego dnia szkoda zmywać:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

A ja proponuje gabinet na Ks. Anny Dermmedic byłam tam w sobotę przed ostatkami u Pani Ani pięknie mnie umalowała a paznokcie zrobiła mi CUDNIE polecam

marti1212

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

dermmedic nowy dobry gabinet a po malowaniu mozna skorzystac z masazu ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

nie polecam Ci salonu kosmetycznego na ul. Polowej tan nad Vabbi. Pani podczas wykonywania zabiegu masazu non stop odbierala telefon co sprawilo ze zabieg ten stracil cala przyjemnosc. Jesli chodzi o zabiegi wykonywane na twarz to Pani zrobila zabieg mikrodermabrazji bez wczesniejszego przygotowania skory twarzy, a okazalo sie pozniej ze jest to niezbedne przy tego typu zabiegach! NIE POLECAM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=15756

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

a mozecie mi podac jakies namiary na P. agnieszke szmit? lub moze na jakiej ulicy ma ten swoj salon? bylabym bardzo wdzieczna:)

WWWW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

studio jest na al.legionów 123 D,tel 696 025 029(obok sklepu spożywczo-przemysłowego LUX,w pobliżu CTO)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

dziekuje bardzo:) od dawna szukam jakies dobrej kosmetyczki na studniowke, przejrzalam fora i wszyscy chwala pania agnieszke wiec chyba sie zdecyduje:) jesli ktos szuka dobrej kosmetyczki od paznokci to bardzo polecam p. kamile. swietnie robi paznokcie, bardzo estetycznie i naturalnie, chodza do niej wszystkie dziewczyny z mojej klasy:P tanio i slicznie:))))

WWWW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

A ja polecam salon AMELIA w hotelu POLONEZ, tam p. Majewska ślicznie maluje i nie drogo!! Zawsze na studiówki bierze 10 zł mniej, a makijaż perfekcyjny, na wesela i do ślubu maluje bosko xD A paznokietki polecam u Pani Serafińskiej, wie kobietka co robi, ciut nie naturalne :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie do kosmetczki

Na pewno nie na Konstytucji 3 Maja. Katastrofa!!
Podobno w Polonezie super maluje, czesze i co tylko. A pani Agata, która miała salon na rogu DŁugiej i Krótkiej, a teraz pracuje chyba w Trendy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org