piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
baza noclegowa

Witam
Mam pytanie !wyłącznie dla zainteresowanych!..
Czy ktoś z was pisał prace lic na temat Bazy Noclegowej w powiecie łomżyńskim?
Interesuje mnie Literatura z jakiej korzystał bądz informacje.. cokolwiek :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: baza noclegowa

To i ja się podepnę pod temat,a mianowicie literatura na temat wdrażanie norm ISO 9001, 14001, 22000 i HACCP. Może ktoś coś posiada????

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: baza noclegowa

systemy Cie interesuja :) mam to gdzies :) ostatnio zal mialam :) cos ci podeslac moge tyle ze to skany jakis książek ..
w sumie to dotyczy hotelarstwa ale o HACCP mam sporo


w sumie pisanie o bazie noclegowej powiatu to chyba samobójstwo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: baza noclegowa

Pętliczek możesz przesłać te skany na mojego maila bo na Twój dwukrotnie wysyłam i jest problem z dostarczeniem wiadomości lub jak możesz podaj jakiś alternatywny adres mailowy.
aice10@wp.pl

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: baza noclegowa

Pętliczek możesz przesłać te skany na mojego maila bo na Twój dwukrotnie wysyłam i jest problem z dostarczeniem wiadomości lub jak możesz podaj jakiś alternatywny adres mailowy.
aice10@wp.pl

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org