piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Onkolog

Witam! Potrzebuje porady onkologa,wiem ze jest trudno dostac sie do poradni,wiec chcialabym skorzystac z porady w gabinecie prywatnym.Czy moze wiecie czy ktos z lekarzy onkologow przyjmuje w gabinecie prywatnym.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

jesli chcesz szybkiej porady to tylko w białymstoku ul waszyngtona 13 te. 748-59-80 lub 748-59-92 lub w poradni onkologicznej jak zależy ci na specjalistach to w olsztynie w centrum onkologii .a czego porada ma tyczyć jak tylko kontroli to usg u dr,wagner w lomży tez zna sie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

osobiście z doświadczenia nie polecam żadnego z łomżyńskich onkologów. jak chcesz opinii specjalisty to mogę podać Ci nazwiska dwóch lekarzy, którzy naprawdę Ci pomogą. jeden z Olsztyna, drugi z Białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

ja po swoich tez sie zgadzam ze w lomzy to strata czasu i nerwów jestem przykladem dla tego napisalam ci gdzie mozesz szukac pomocy w naszym szpitalu to liczy sie liczba pacjenów a nie jakość leczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

dzieki za odpowiedz,chyba skorzystam narazie z porady chirurga/zmiana na skorze/ nie sadzilam ze az tak zle sa opinie,pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

lepiej korzystaj z dermatologa za sklepem polo nie ma kolejek na kase chorych a on powie co dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

a może ktos wie gdzie i do kogo iść z problemem piersi są to toriele wcześniej chodziłam do pilawy ale jej już w łomży nie ma polećcie kogoś dobrego bo w styczniu mam kontrol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Onkolog

jesli chcesz zrobic dobre usg to ja robilam u dr wagner przyjmuje na przeciwko jednostki wojskowej bierze 80 zł ale sie zna na wszelkich guzach w piersiach i udziela fachowej porady

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org