piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
glośnik

Drodzy uzytkownicy ,mam pewien problem a mianowicie awarie głosnika.Podczas słuchania muzyki spadl mi na podloge i środek glośnika odpadl od membranyi znajduje sie w srodku obudowy.Niestety obudowa jest nie otwierana a gwaranacja nie uwzględnia takiego uszkodzenia.Jesli znacie jakies sposoby aby dojść do glosnika nie uszkadzając za duzo obudowy lub kogos kto móglby to zrobic.Prosze o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

jaki to jest głośnik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

ja właśnie też myślę jak swój rozebrać bo coś mi trzeszczeć zaczął. A może wiecie od czego może być to brzęczenie? Żadnych uszkodzeń nie widać, nie spadł, nic mu się nie stało... a trzeszczy :-/

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

to jest głośnik prism od kina domowego , nie centralny tylko jeden z tych mniejszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

jezeli trzeszczy to moze byc uszkodzona np. cewka, a to trzeba wymienic po prostu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

czyli to jeden z monitorków,nie da rady rozebrać obudowy?musi dac rade bo jakby inaczej wsadzono tam głośnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

głosnik jest cały zabudowany , nie ma żadnych śrub .Z tyłu jest mały otworek od wylotu czy tam wlotu powietrza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: glośnik

duvall: istnieje cos takiego jak zatszaski. u mnie myszka na tej zasadzie jest zrobiona. nie ma szans rozebrac. kiedys prubowalem. wyrwalem wierzh ale zatrzask i tak zostal w srodku. ale myszka naprawiona :P
Microsoft Wireless Notebook Laser Mouse 7000. fajna i umie plywac :)

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org