piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ge Money Bank

Czy jest to najtańszy bank w Łomży?
Czy obsługa banku jest kompetentna?
Proszę o opinie i sugestie w/w banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

Najtańszy ??

najtańsze to konto internetowe jest np w M-banku, albo Inteligo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

Napewno nie jest najtańszy. Tylko musisz tez sprecyzować swoja wypowiedź pod jakim względem. M-bank ma najtansze konta. Jeżeli chodzi o kredyt to ostatnio brałem w nowej placówce DB Kredyt na wdornej i naprawde nie drogo przy czym świetna miła obsługa
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

Już podaje kredyt na nowe mieszkanie. Według ich reklam to najlepszy, najtańszy itp. Czy tak naprawdę jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

nie polecam tego banku miałam tam kredyt a co do czego to musiałam płacic podwójne ubezpieczenie kredytu
1 za wypadek przy pracy , a 2 za zgon.
oczywiscie nikt mnie o tym nie poinformował, dopiero okazało sie jak przyszła pierwsza spłata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

Nie polecam!!! Co prawda nie z własnego doświadczenia, ale bliskiej mi osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ge Money Bank

zdecydowanie nie polecam, mówie to jako osoba mająca dwukrotnie doświadczenie z tym bankiem i nigdy więcej nie będe już ich klientem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org