piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siiłownia poniżej 18 lat

Witam mam 14 lat i nie wiem czy w łomży istnieje siłownia w której nie trzeba mieć 18 lat żeby chodzic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

W Centrum Katolickim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Nie za wcześnie na ćwiczenia w twoim wieku ??
Uważam,że twój wiek nie jest dobry aby zaczynać z ciężarami przygodę.
Rośniesz jeszcze za młody jesteś powinieneś jeszcze poczekać trochę.

Takie jest moje zdanie a zrobisz jak uważasz lub jakiś inny ekspert wyrazi się na ten temat

Z pozdrowieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Hmm ja mialem lat 16 jak pierwszy raz byłem na silce i nie było problemu , dzieciaków jest tam pełno . Dowodu napewno nie musisz mieć chyba że pozwolenie rodziców choć raczej nie(na 100% nie jestem pewny:P) Osobiście ci odradzam w tym wieku chodzić na siłownie , min 16 lat . Raz że w tym wieku nie potrzebujesz chyba mięśni dużych( chyba że chcesz schudnąć to inna sprawa) dwa zaczniesz machać tymi ciężarami to możesz sobie krzywdy tylko narobić na póżniejsze lata typu bóle pleców czy stawów plus krąży mit że hamujesz wzrost ciała ( w górę ) nie wiem ile w tym prawdy ale coś napewno w tym jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

popieram drop83 w tym wieku na siłce mozna se krzywde zrobić ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Kolego... kogo ty chcesz straszyc ? Za mlody na silke... Problemow sobie narobisz tylko... popieram "drop83"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Tak jak poprzednicy napisali zdecydowanie za młody na siłkę ! Nic wielkiego w tym wieku nie osiągniesz z ciężarami a możesz narobić sobie tylko lipy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Adversaire kto ci nagadał takich głupot że trzeba mieć 18 lat??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

W Zibi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Za duże obciążenie na kręgosłup w młodym wieku-zaczekaj-teraz zacznij coś na kondycję-bieganie ,rowerek a siłownia w wieku 18latek

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Witam.

Uważam, że jesteś jeszcze za młody, żeby zacząć przygodę z siłownią. Tak jak jest napisane wyżej możesz narobić sobie problemów na przyszłe lata. Obciążanie kręgosłupa w takim wieku jest tragiczne w skutkach. Jeżeli zależy Ci na kształtowaniu dobrej sylwetki od najmłodszych lat, to polecam Ci domowe ćwiczenia, które możesz bezpiecznie wykonywać tj. pompki, brzuszki oraz możesz kupić sobie drążek i dołączyć do ćwiczeń podciąganie. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

nie patrz co ci piszą zapier*laj na siłke tylko nie rób cwiczen obciążających kręgosłup np. martwy ciąg przysiady ze sztangą barków zza głowy itp itd a tak spokojnie mozesz robic klatke i reszte unikaj tylko obciążen kręgosłupa i wszystko oczywiscie w umiarze a tak wracając do tematu to mozesz isc na siłownie Zibi i mysle ze w innych siłowniach tez ciebie nie bedą wyganiac mysle ze fajna siłka to RELAX ;) pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

a ty pasjonat ile masz lat ? rozumiem ze znasz sie na rzeczy? w takim razie jak juz chcesz z niego zrobic kulturyste w tym wieku rozpisz mu trening i diete bo inaczej ta silka nie ma sensu, najlepiej w tym wieku jeszcze niech walnie sobie jakieś odżywki , po co mu w tym wieku mięsnie to nie wiem , druga sprawa nie wiem jaka panuje atmosfera w zibim bo tam nigdy nie bylem ale troche to śmiesznie będzie wygladąc młody chlopczyk na sile wsród dużych dorosłych pakerow:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

ej... ale on pisał ze chce ciężary podnosić bo nie zarejestrowałam... Ja uważam że jeśli "pakować" nie będzie, a chce sobie najzwyczajniej w świecie wyrobić formę (na siłowni są nie tylko ciężary) to nie ma problemu, teraz jest zimno i większość nie ma gdzie się poruszać... Czemu miałby nie chodzić, ale jeśli chodzi o kulturystykę to macie rację, za wcześnie dla niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

ja mam 17 lat i 3 lata stażu na siłowni nie moge powiedziec ze mam wielkie pojęcie o ćwiczeniach itd ale cos nie cos wiem i mysle ze jezeli bedzie cwiczył rozsądnie nie forsował sie na zbyt wysokich cięzarach wykonując odpowiednie cwiczenia to nic mu sie nie stanie ja cwicze od 14 roku życia i od tego czasu sporo jeszcze urosłem bo mam 181 cm wzrostu diety nie musze mu rozpisywac bo zaczynając przygode na siłowni jej nie potrzebuje co do supli ehhh mysle ze jeszcze z roczek niech poczeka a to czy smiesznie bedzie kolega wyglądał na siłowni przy starszych jest niewazne bo nieprzychodzi tam zeby wyglądac przy nich tylko zeby ćwiczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Jak najbardziej popieram poprzedników za młody jesteś jeszcze na siłownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siiłownia poniżej 18 lat

Chłopaku cwicz cwicz :) I unikaj cwiczeń tak jak ci Pasjonat napisał obciazajych kregoslup;) Dla przykładu spojrz na pudziana zaczął w 14 latach a moze i wczesniej i nie przeszkodziło mu to w procesu rosniecia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org