piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

To jest też dowód nie liczenia się z pieniędzmi. Wsród radnych jak też prezydentów nie ma ani jednej osoby ruchowo uposledzonej, która nie mogłaby dojść do mikrofonu przy mównicy, a gdyby nawet to można użyć mikrofonu bezprzewodowego. Do 23 każdy liczyć potrafi i nie ma konieczności instalować do tego kosztownej aparatury.
Wobec faktów że w podstawówkach nauczyciele na litość proszą o wpłaty na komitet rodzicielski, prowadzą zbiórkę makulatury aby za uzyskane stąd pieniądze w zimowe ferie odnowić chociażby jedną klasę czy kawałek szkolnego holu, poszukują sponsorów na zakup najdrobnieszych upominków na nagrody dla dzieci zwyciężających w szkolnych konkursach z całą świadomością potwierdzam że jest to wielki zbytek i gorąco apeluję o rozsądek do radnych, opamiętanie się i rezygnację z tej nie koniecznej inwestycji, mającej kosztować jak przeczytałem na tym forum 14 tysięcy euro x około 4 zł. = 56 tysięcy zł. Stan sal gimnastcznych w starych szkołach od lat woła nie tylko o ratunek ale i o pomste . Im należy szybsza pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

najpierw zadaj sobie pytanie czy wladze naprawde obchodzi to ze jes tak jak opisales, oni martwia sie tylko o swoje dupska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Niedawno prezydent nie mógł przeznaczyć na ŁKS 32 tyś .Na mikrofony jednak może . Obserwator11 radni nie mają zdrowego rozsądku . Mogę się założyć ,że jeśli urząd radnego był społeczny bez wynagrodzenia to ci ludzie w ogóle nie interesowaliby się polityką .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

nie ladnie. kto wybieral tak ma. Obserwator na radnego! :)

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Dzięki za propozycję. Oczywiście - mogę być radnym, jeśli zostanę wybranym.
Trzeba zawsze pamiętać że życie przeżyte dla siebie jest życiem straconym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

W Nowym Jorku jest pewnie pięciu radnych, w tym burmistrz. W Łomży to 26 osobliwości wybranych niby demokratycznie. Różnica polega na tym, że w NY wybiera się ludzi, którzy się do tego nadają a w Łomży krewnych, znajomych i najmniej kontrowersyjnych. Kto głosuje jak idiota niech nie dziwi się, że wybiera idiotów i sam jest jak idiota traktowany.

don-key

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

najpierw...to trzeba zadać sobie pytanie...co ja tu robię?!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

no i co tutaj robisz?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

-Brzeziński!!
-Co?
-TY Ku*wo!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Jeżeli chodzi o cenę tych urządzeń to w radio podawali wartość około 1ootyś. Łomża jest bardzo ciekawym miastem. Tutaj wszystko się dzieje na odwrót. Tyle pieniędzy wydadzą na mikrofoniki żeby czuć się "wyjątkowo" a instalację do lodowiska będą wynajmować od echo investments. Ciekawi mnie tylko kto na tym "dodatkowo" sobie dorobi.
U nas panowie prezydenci muszą się wyróżniać, np. pan w-ce prezydent dostał numer rejestracyjny BL 30000 chociaż w tym momencie numery wydawane były 28..... . Ale co tam. Ja jak poprosiłem żeby kobieta dała mi inny numer bo na nim były dwie 13 to popatrzyła na mnie litościwie . Ale numeru nie zmianiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

na moje oko koszt instalacji takowej to max 10tys zl

komputer zazadzajacy/serwer - 4tys,
24 mikrofony po 100zł - 2.4tys
kamera - 200zl
tv ktury ma byc wyswietlany obraz - LCD 32" - 1.5zl
maszynki do zliczania glosow o ile majo byc to 2 guziki tak/nie to na studiach uczyli jak sie robi. niech zatrodnieni informatycy sobie przypomna jak to zrobic. shematy sa proste
robocizna - mają informatykuw (nawet nie jednego)
konfiguracja w/w spzetu jest banalna.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

prszykladowy zarys schematu: guziki wysylaja 0,1 dla gazdego z guzikuw. 1 jesli jest wcisniety. ido one do prostego sumatora. po otrzymaniu sygnalu jest zwikszany bufor o 1 oraz blokowany sygnal by drugi raz nie wcisnal guzika ten sam szkodnik. sa w sumatory: na tak i na nie. do tego 3 wyswietlacze: TAK/NIE/WSZYMALO SIE 26-(TAK+NIE). do wyswietlania gotowe shematy sa za kilka zl do kupienia w elektronicznym. po glosowaniu jest sygnal 1 by odblokowac wejscia na nastepne glosowanie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

To byłaby samodziałka a ich stać na profesjonalną robotę, Cena jak widać nie jest ważna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

bedzie to samo tylko rze w ladniejszym plastyku

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Cena napewno jest zawyzona , czemu takich osob nikt nie kontroluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

a widziales gdzies uczciwe przetargi? w Lomzy sa z gory ustalone. wygra pewnie speed. zgadnijcie czemu

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt rozrzutności-Na gwiazdkę władze dostaną... po mikrofonie?

Sobie podwyżki wynagrodzeń i udogodnienia a mieszkańcom podwyżki cen wody, wywozu śmieci i podatku od nieruchomości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org