sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

Ładnie , pięknie tylko ciekawe czy dalej będą problemy z takim internetem , przyznam sie miałem z wczesniejszego "Inet-u" to była porażka nie internet ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

Ja myślę że to dobrze, wreszcie będzie porządna konkurencja w Łomży. Taka NETIA ma trochę pieniędzy na inwestycje. Może być ciekawie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

A u mnie wczoraj była kolejna niedziela bez NETSTERA. Dopiero rano wrócił net.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

jak nie dziala Ci w netsterze dzwon do nich a nie szlohasz nad klawiaturo: 862169038 / 512452009. w przypadku komurki wystarczy sms

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

No tak jak bym miał za każdym razem dzwonić to by wyszło 50 za net + 50 za telefony. Czasem zabierają po 2-3 razy dziennie. Czasem działa tylko gg i nic pozatym. Na szczęście za 2 miesiące koniec umowy. Już od tygodnia cieszę się urokami neostrady. A z netstera tylko dzieci korzystają. Niedługo przyjdzie router wi-fi i całą rodziną przejdziemy na może odrobinę droższe ale niezawodne łącze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

Jaka kasa taki internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

ya_wgh a z kąd oni mają wiedzieć niby że tobie internet nie działa albo coś się dzieje z nadajnikiem jeżeli nie zgłaszasz????? jasnowidzami chyba nie sa nie????? pomyśl trochę człowieku. jak nie działa to powiadom serwis. jak niechcesz dzwonić to napisz smsa za grosz. wtedy chyba nie zbiedniejesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

tylko w blokach sie nie pierd*li. Taka prawda. W domach jednorodzinnych czasami jest tak, że sygnał niedochodzi. Jak dzwonie to oni sie dopiero zabierają za to po dwóch dniach.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

Korzystałem sporo czasu z Connectu należącego do Netii tylko ze w innym mieście i powiem szczerze ze bylem zadowolony z ich usług... Co najważniejsze mieli szybki transfer DC++ p.s. dajcie znać jak bedzie ktos mial namiary na Łomżyńskie huby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

ja mam netstera i dobrze sie spisuje czasami go niema ale prawie zawsze jest. a jesli ktos gra w cS'a to wie ze niegra sie na nim w cS'a bo lagi sa. On poprostu juz niewytrzymuje i masz lagi 120 ale to czasami ;P

cS ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Netia kupiła łomżyńskiego Netstera ?!

Ale niektórzy piszą bzdury, o rany.....Fantazje aż do gazety trzeba napisać. Ludzie cyfry mówią same za siebie udziały firmy są warte około 350000 zł. za 1063 abonentów słabo? to około 350zł za abonenta to wpyte kasy za taką branżę. A tu pare osób nie zadowolonych wypisuje bzdury o serwisie. (śmiech)
Jak już kiedyś pisałem jest to atak konkurencji a teraz mają się czego obawiać.....Zobaczymy jak to będzie ja nigdzie nie przechodzę na pewno nie do "tpsa" bo mi da max 512kb/s bo więcej nie pozwalają warunki techniczne i możliwość dodzwonienia się na błękitną linię + 30zł za utrzymanie gniazda a mam komórkę NIE PISZCIE GŁÓPOT

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org