piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent

Witam !

Zbliża sie okres Świat Bożego Narodzenia. To najpiękniejszy czas w roku, czas radości, zadumy spotkań rodzinnych i wzajemnych wizyt. To także czas, w którym kupujemy i wręczamy prezenty gwiazdkowe. Są to rzeczy drobne jak i droższe. Najważniejsze, aby były podarowane szczerze.



Moim celem założenia tego tematu są wasze pomysły, które mogą pomoc wielu osobom jaki podarować upominek waszym partnerkom/ dla waszych partnerów...


Kto nie ma nic do powiedzenia to niech przemilczy i niech nie dodaje swoich głupich i nieprzemyślanych postów które zaśmieca ten watek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Najlepszym prezentem dla osoby bliskiej jest prezent od serca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Hmmmm ja bym podarowal np. depilator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

hehe koniu świetny pomysł xD a może coś długiego i wibrującego xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Najlepsze sa praktyczne prezenty, takie, ktore beda dlugo wspominane :) Przyklady z mojego zycia, znaczy, to co ja dostalem i z czym na codzien sie spotykam, nie zapominajac o osobie, od ktorej je dostalem:
- szczoteczka do zebow, ale taka z pojemniczkiem, a zeby sie nie pobrudzila prze wozeniu jej (zmienialem czesto miejsce noclegu :P)
- saszetka na perfumy, szalik itp. :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Najlepsze sa praktyczne prezenty, takie, ktore beda dlugo wspominane :) Przyklady z mojego zycia, znaczy, to co ja dostalem i z czym na codzien sie spotykam, nie zapominajac o osobie, od ktorej je dostalem:
- szczoteczka do zebow, ale taka z pojemniczkiem, a zeby sie nie pobrudzila prze wozeniu jej (zmienialem czesto miejsce noclegu :P)
- saszetka na perfumy, szalik itp. :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Najlepsze sa praktyczne prezenty, takie, ktore beda dlugo wspominane :) Przyklady z mojego zycia, znaczy, to co ja dostalem i z czym na codzien sie spotykam, nie zapominajac o osobie, od ktorej je dostalem:
- szczoteczka do zebow, ale taka z pojemniczkiem, a zeby sie nie pobrudzila prze wozeniu jej (zmienialem czesto miejsce noclegu :P)
- saszetka na perfumy, szalik itp. :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

tutaj napewno można znaleść coś wyjątkowego i niezapomnianego: http://www.wyjatkowyprezent.pl/ ale ceny sa kosmieczne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

lampka z lawą, album do zdjęć, szalik z czapką też fajne, jakaś koszulka z napiem typu "Udaję, że pracuję, oni udają, że mi płacą", gra planszowa, dobrej marki długopis lub pióro, pasek do spodni, pokrowiec na telefon, poduszka, coś z biżuterii, kosz słodyczy ;) i szczoteczkę z pasta do zębów ;) kwiatek w doniczce, zdjęcie w ramce, kubek ze zdjęciem, breloczek do kluczy, niekótrym by się przydał zapach do smaochodu :) jest wiele możliwości.... najlepiej podsłuchać, gdy ktoś narzeka, że czegoś mu brakuje :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

no czekam na więcej pomysłów....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

najlepiej to kup majtki albo skarpety najlepszy prezent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Kup jej płyn to Higieny Imtywnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Ewangeliczny Zwyrodnialec napisał(a):

> Kup jej płyn to Higieny Imtywnej

ta i paste do zębów...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Jeśli dla drugiej połowy to może rękawiczki dla zakochanych (dwie zwykłe rękawiczki plus jedna wspólna gdzie można trzymać się za ręce).

Albo pływająca kaczka do kąpieli z wbudowanym radiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

widzialam te rekawiczki na allegro swietne sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

Niewiesz co kupić? mała podpowiedź --> Ciastko....Karmel....CZEKOLADA !!!
hehehe a tak poważnie fajnym pomysłem jest danie jakiegoś wspólnego zdjęcia do fotografa, niech fajnie obrobi, wrzuci w zajefajną ramkę i gwarantuję że druga osoba będzie zachwycona. Ewentualnie dl aosoby z poczuciem humoru, nie tradycjonalisty/ki dać komuś niech narysuje ze zdjęcia katykaturę zakochanej pary :) zwykła antyramka i sentymentalny a a zarazem romantyczny i z "zadziorą" prezent od mikołaja gotowy. Ale przede wszytskim nalerzy się zastanowić czy dana osoba była grzeczna cały rok hehehe:) wybaczcie nie mogłam sie powstrzymać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

moja nie byla i nic nie dostanie;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent

"Autor: junior9141 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-11-08 20:55

hehe koniu świetny pomysł xD a może coś długiego i wibrującego xD"


masz na myśli elektryczną szczoteczkę do zębów?


a tak serio wystarczy na allegro dobrze pogrzebać. najfajniejsza jest bielizna z poczuciem humoru ;) np. na starym rynku jest fajna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org