piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telefon z IST, ERY

Czy ktoś z Was ma telefon stacjonarny z ist lub ery? - ponieważ jestem w trakcie rezygnacji z usług kochanej Telekomunikacji!!

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

Era jest OK, ze słuchawką możesz chodzic do 0,5 km a nawet i dalej. Mi się udało oddalić o około 6 km i mogłem dzwonić :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

mateo a dla ciebie wyznacznikiem jakosci firmy i uslug przez nia swiadczonych jest odleglosc jaka mozesz pokonac z telefonem? buahahahaha... jak chcesz sobie latac po 6km to moze kup komorke?
wracajac do tematu... moi rodzice wzieli z ery i sobie chwala-moge dowiedziec sie dokladnie ile placa i co za to maja. napewno nie ma czegos takiego jak w tp'sie ze cos ci stuka czy szumi w sluchawce albo co gorsza mozesz uslyszec rozmowy innych ludzi- bo i takie cos sie zdarzalo... albo rachunki na kwoty ok 1000zl- oczywiscie nie do udowodnienia,ze nikt w tym okresie nie mogl korzystac z telefonu...byla nawet sytuacja,gdy mama rozmawiala z kolezanka i im sie jakis facet wlaczyl z prosba o zakonczenie rozmowy bo on tez chce skorzystac z telefonu... co sie okazalo bylo jakies zamotanie u nich w telekomunikacji i moja mama placila rachunki tego faceta i kolezanki, ta kolezanka-mamy i faceta a on mamy i kolezanki...
co do ist to nie wiem-internet sobie ludzie chwala,sama zamierzam przejsc do nich po nowym roku-ale jak jest z telefonem to nie mam pojecia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

...byla nawet sytuacja,gdy mama rozmawiala z kolezanka i im sie jakis facet wlaczyl z prosba o zakonczenie rozmowy bo on tez chce skorzystac z telefonu...
haaaah5 czegoś ty się naćpał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

Mateo: bywaly takie rzeczy, nie tylko u niego.
kilka dni temu TP dostala kare 8mln zł za niską jakość usług (poniżej norm)

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

Mateo nie trzeba odrazu cpać :-P Poprostu w TP'sie zdarzały sie takie rzeczy
;-) ale to nie o tym temat. Owszem z Ery dobra rzecz , tutaj kolega podawał przykład jaki zasięg ma , dobrze wiedzieć ;-) ktoś mieszka w domu jednorodzinnym to wie jak jest , trzeba zejsc do garażu , czy w inne pomieszczenie i to jest plus ;-)

Ja bym jednak sie pokusił o wypowiedź kogokolwiek kto ma telefon właśnie z IST , jak to sie "sprawdza"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

ale bez przesady, facet się wcina w rozmowę i prosi o jej zakończenie bo teraz on chce zadzwonić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

może to była "rozmowa kontrolowana" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

ja mam w IST i wszytsko jest ok, masz dostep do panelu i możesz na bieżąco miec biling swoich rozmów, a także mozesz sam wprowadzać ograniczenia co do rozmów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

a do czego masz podlaczony telefon w ist? do gniazdka tego samego co telefon z tpsa, czy do wejscia z internetem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

telefon w ist to nic innego jak zwykly voip,
dziwi mnie tylko po co placic tej firmie jakikolwiek abonament skoro jest tyle operatorow i ogromna wiekszosc z nich nie wymaga placenia zadnego abonamentu , wystarczy kupic telefon ip , wzglednie bramke voip

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

do obudowy gniadka montuja drugi moduł (na kabel telefoniczny) i masz w gniazdu dwa wejścia jeden na tel, drugi na internet, i ztego co wiem nie jest to voip tylko telfonia cyfrowa, ale lepiej do nich zadzwonic i sie dowiedzieć, ja sobie chwalę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

klincz napisał(a):

>i ztego co wiem nie jest to voip tylko telfonia cyfrowa,

czyli VOIP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

Ja tam VOIPa nie polecam, łatwo go wyhaczyć znaczy przechwycić rozmowę "podsłuchiwać" badziewie - taka zabawka, bajer i zgadzam się z "tmk" po co płacić komuś abonament jak mając dostęp do internetu z jakiejkolwiek firmy można sobie kupić bramkę i korzystać z usług jakiego się chce dostawcy VOIP bez podpisywania umowy i można co miesiąc z innego korzystać, który ma lepsze promocje np: na rozmowy między narodowe najczęściej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

wg waszego roumowania to cała telefonia to voip czyli telefonia cyfrowa to voip tak? a telewizja cyfrowa to jest telewizja internetowa? gratuluje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

"byla nawet sytuacja,gdy mama rozmawiala z kolezanka i im sie jakis facet wlaczyl z prosba o zakonczenie rozmowy bo on tez chce skorzystac z telefonu... co sie okazalo bylo jakies zamotanie u nich w telekomunikacji i moja mama placila rachunki tego faceta i kolezanki, ta kolezanka-mamy i faceta a on mamy i kolezanki..."
babcia miala taki sam numer jak jakas inna kobieta jej przychodzily rachunki po 35zł a tamtej 2,5tys. ; D ..moze jeszcze ktos mial ten sam numer
zorientowali sie ze cos jest nie tak po kilku miesiacach ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

klincz napisał(a):

> wg waszego roumowania to cała telefonia to voip czyli telefonia cyfrowa > to voip tak? a telewizja cyfrowa to jest telewizja internetowa? gratuluje

czleku prosty, skoro glos jest przekazywany w postaci zer i jedynek, to jest to postac cyfrowa a wiec i telefonia taka jest cyfrową (w VoIP tak sie to wlasnie odbywa).
w ist jak mysle montuja to na skretce UTP kategorii 5, wiec to dodatkowy argument za tym ze jest to VoIP, aczkolwiek nie mam telefonu w ist i na 100% nie moge tego potwierdzic, ale mysle ze sie nie myle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

Thanks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon z IST, ERY

A to ERA jeszcze funkcjonuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org