wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tatuaz w lomzy

Niewiecie kto w lomzy moze robic teraz tatuaze swojego czasu grejdus robil najladniejsze ale czy on wogole jeszcze zyje . Byc moze sa jakies nowe talenty i macie namiary bede wdzieczny za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

A chcesz na stałe czy z henny??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

no tak nastale i kolorowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

na dlugiej jakis szyld jest tatuaze tam sprawdz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

Zrobienie profesjonalnego Tatuażu w Łomży jest takie same jak zakup mercedesa w Łomżyńskim salonie he czyli nie możliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

urzad skarbowy dokladnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

w białymstoku robia ladne tatuaze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy


świętego Rocha 13/15, Białystok‎
- (85) 744 64 94‎ tu masz numer:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

grejdus nadal robi,kabaryna tez

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

jakis szyld studia tatuazu wisi na ulicy nowogrodzkiej - przy tym sklepie komputerowym. ale nie wiem czy tam jest to studio - czy to tylko reklama.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

a ma ktos numer do tego grejdusa albo jakies namiary bo widzialem jego tatuaze i sa niezle ale go nieznam a co do tego kabaryny to kanalia nie chodzcie tylko tam do niego narkoman i brudas na uslugach FBI tajny agen jeden z wielu w tym miesci ludzie uwazajcie na niego!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

słuchaj kolego napewno nie rób na dlugiej bo partacze tam sa. ja osobiscie polecam Kabaryne, mam jego tatuaze i powiem CI ze naprawde ejstem zadowolony, Grejdi tez ladnie dziabie wiec ja bym wybierał miedzy ta dwójką, a flinte na długiej odrazu odrzuc. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

Mojemu tacie robił Grejdus i naprawdę ładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

A ja robilam u Kabaryny juz dwa i nie gadajcie,ze brudas jak nie robiliscie u niego, bo mi robil w rekawiczkach i oczyszczal wszystko caly czas. Dlaczego jak ktos jest caly w tatuazach to od razu brudas? Moze najlepiej samemu sie najpierw umyc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

kabaryna to brudas i zaganiacz jesli wiesz o co chodzi wolalbym isc do grejdusa tylko go nieznam i niewiem jak go znalesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

hehehehe a grejdus to rzeczywiscie czysty i ulozony :) ludzie, do bialegostoku ! tam robia tatuze ludzie ktorzy sie na tym znaja a nie ci, ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia. grejdus - kabaryna, wielcy mistrzowie kolki. chcesz ladnie sprawnie i sterylnie ? do salonu !! a nie za sztuke dziare robic, ludzie uzywajcie glowy do myslenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

jeszcze jedno male ale. jak cie kabaryna albo grejdus zarazi jakas choraba to sobie mozesz w d.... wsadzic pretensje, a jak robisz dziare w salonie to raz ze masz pewnosc z jest sterylnie, a dwa jesli okaze sie ze nie to masz podstawe zeby sadzic sie z tym kto robil ci dziare. i jak ci w/w zrobia kreske nie tam gdzie chcesz to mozesz plakac i wstydzic sie dziary do konca zycia a profesjonalista nie skrzywdzi cie wieziennym tuszem i wiezienna kreska. nie oszczedzajacie na tym. lepiej zaplacic wiecej u kogos kto wie co robi niz pozniej plakac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

jeszcze jedno male ale. jak cie kabaryna albo grejdus zarazi jakas choraba to sobie mozesz w d.... wsadzic pretensje, a jak robisz dziare w salonie to raz ze masz pewnosc z jest sterylnie, a dwa jesli okaze sie ze nie to masz podstawe zeby sadzic sie z tym kto robil ci dziare. i jak ci w/w zrobia kreske nie tam gdzie chcesz to mozesz plakac i wstydzic sie dziary do konca zycia a profesjonalista nie skrzywdzi cie wieziennym tuszem i wiezienna kreska. nie oszczedzajacie na tym. lepiej zaplacic wiecej u kogos kto wie co robi niz pozniej plakac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

szanelka tu niechodzi o pieniadze tylko o to ze wiem jakie tgatuaze robi grejdus a w salonie to co musi byc pieknie widzialem wiele tatuazy i nie zawsze vte z salonu byly najpiekniejsze a poza tym to powiedz mi co ci to da jak bys sie zarazila jakims syfem w salonie sprawe im zrobisz takie debilne sa te twoje wypowiedzi a jak drugi taki najmadzejszy na swiecie w tym salonie zrobi mi kreske nie tam to co wezmie gumke i zetrze ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

witam! mam pare dziar od Grejdusa i proponuje isc do niego!!! wiem ze to nie j wyglada na sterylne czy profesjonalne miejsce do robienia tatuazy, i ploty o jego chorobach jak zoltaczka czy hiv nie sa prawdziwe i ten kto go zna moze to potwierdzic(mam 3 dziary od niego-ostatnia ponad rok temu, do dzis dnia oddaje krew) Wszyscy moi znajomi maja od grejdusa! Niektorzy z nich robili gdzie indziej a i tak na poprawki chodzili do niego bo im spieprzyli cos! Robi dziary juz ok 18 lat wiec niemusisz sie martwic ze Ci zrobi "kreske". Widzialem jak przerabial tatuaze z glowy i wedlog mnie jest najlepszy!!! idz na trojkat i popytaj sie malolatow gdzie on mieszka niech cie zaprowadza bo numeru raczej od nikogo nie dostaniesz!!! a jak cos napisz do mnie to ktos cie zaprowadzi tam! yss.uk.ltd@hotmail.com POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

sory kolezko dostalem meila ale nie moge otworzyc zadnej wiadomosci na tym koncie jesli mozesz wyslac jeszcze raz na piotrolafwyszynski@wp.pl !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

kurde jak mozecie gadac o kims takie farmazony ... grejdus to moj sasiad i jest spoko a kabaryna robil mi dziare pare lat temu i niezle zrobil wszystko sterylnie i ok ladnie sie szybko zagoilo ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

http://www.flashandfurious.com/
oj nie wiem ,czy o to chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

http://www.flashandfurious.com/displayimage.php?album=random&cat=0&pos=-749
to to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

dzieki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

on dobrze gada, szczegolnie ladnie wyszedl ten akumulator na dupie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tatuaz w lomzy

albo ciagnik z bronami na plecach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org