sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DERMATOLOG

Mam pytanie czy dermatolog Grażyna Kamińska przyjmuje jeszcze w przychodni ACER i kiedy. Jakie sa opinie na temat jej leczenia, czy sa robione bedania i pozniej leczenie czy spojrzy tylko na twarz i przepisze jakies mascie lub kremy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

Raczej krew pobiera a potem dopiero na podstawie wyników przepisuje lek. Na dmowskiego też sie możesz przejść coś tam powstało jakaś kobita prowadzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

http://4lomza.pl/index.php?wiad=16914 to ten link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

chcialbym isc do jakiegos sprawdzonego co niejednemu pomogl na temat Pani Kaminskiej slyszalem pare dobrych opini i chcialbym zeby wypowiedzial sie ktos kto sie u niej leczyl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

Klinika Dermal w Białymstoku ul. Nowy Świat 17/5. Z własnego doświadczenia polecam dr. Wrońskiego, swojego czasu drugi dermatolog w Polsce. Mi pomógł w 99%. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

tak, polecam osobiście, jest super, robi badania w klinice w Białymstoku i je sama przywozi, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

tak bardzo dobry doc wronski w b stoku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

najlepiej od razu z wizyta do dok WRONSKIEGO JEST BARDZO DOBRY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

W Łomży nie ma dobrych dermatologow, wiec udalem sie Białegostoku do wczesniej wspomnianego Dr. Wronskiego, szczerze powiedziawszy to mi nie pomogl, ale nie poddawalem sie i pojechalem do Olsztyna do "jakiejs tam" pani dermatolog, ta pani juz cos konkretniej powiedziala, aleto jeszcze nie bylo to, o co mi chodzilo. W koncu trafilem do Gdyni do kliniki Derm-Art do Prof. dr hab. Waldemara Placka - i z calym szacunkiem polecam tego doktora, czlowiek naprawde zna sie na rzeczy i potrafi pomoc, przynajmniej w moim przypadku tak bylo. Zycze powodzenia. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DERMATOLOG

Na Małachowskiego 8 też coś powstało;) Dr. Klepacki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org