poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon w polonezie

mam pytanie do dziewczyn które były w salonie fryzjerskim w polonezie jak tam robią baleyage jak się trzymają farby i czy blond wychodzi ładny bo byłam już w tylu salonach i z każdego jak wychodze to jestem zadowolona do pierwszego mycia przeważnie to chodzi mi o kolor blond ja chciałabym mieć bardzo jasne i żeby kolor ciemny tak się szybko nie wypłukiwał a może ktoś mi poleci do jakiego salonu iść z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

Jeśli masz dobrze zrobiony baleyage ,to po prostu rób sobie LEKKĄ płukankę po każdym umyciu-(najlepiej granatową)-wtedy kolor nie bedzie sie wypłukiwał a biel bedzie bardziej intensywna i tym sposobem podkreślisz kontrast:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

salon fryzjerski na broniewskiego -Beata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

Zainwestuj w szampon fioletowy i używaj go do każdego mycia, a włoski nie będą Ci żółknąć :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

polećcie mi gdzie dobrze robią baleyage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

Ja chodzę do Moniki w salonie agata na krótkiej i jestem zadowolona,dziewczyna zna się na fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

Sylwia 26, zna się Pani Monika fakt, ale ma dużą ilość klientów i teraz robi tak, że... Jak mi włoski farbnęła to żółte miałam - masakra, i powiedziała, że może jeszcze raz mi poprawić, oczywiście za tydzień i nie za free - pfff... Znalazłam sobie drugą panią fryzjer i mi odratowała :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

prosze o opinie w którym salonie dobrze robią baleyage bo to juz mało czasu zostało do świąt za wszystkie z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

A ja polecam wszystkim salon Finezja na ul. Polowej, który założyły panie Iwona i Ewa z Afro. Może to iwygląda na reklamę, ale tylko zadolonej, wieloletniej klientki:) A nie wszyscy wiedzą, gdzie te panie teraz pracują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

Tuli moja mama te babeczki chwali i jak odeszły z Afro to moja ona razem z nimi - HiHiHi :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon w polonezie

byłktoś w tym salonie fryzjerskim w polonezie bardzo prosze o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org