poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wywołanie zdjęć

Mam pytanie: ile w Łomży kosztuje wywołanie zdjęć z płyty, najlepiej podajcie cene za 1 fote i miejsce wywołania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

na małachowskiego foto partner od 59gr/szt. w zalezności jaki chcesz format zdjecia. wywoluja szybko jesli nie ma duzo zleceń, 3 dzjecia wywolali kolezance w ciagu 5minut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

idz do Rossmana do stokrotki. Nie wiem jaka cena jeśli zostawi się plytę. Za wywołanie od ręki chyba 1zl za sztukę.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

a ja proponuje poszukac dobrego laba w necie - za format 10X15 mozna zaplacic juz dwadziescia pare groszy (cena zalezy od ilosci - im wiecej zdjec tym taniej). Wysylasz zdjecia cyfrowe netem, a otrzymujesz odbitki poczta... szybko sprawnie i tanio. Szukaj na portalu aukcyjnym.

Nie podam konkretnego laba, ale podpowiem zebys szukal takiego co wywoluje na dobrym papierze, czyli np FUJI CRISTAL ARCHIVE - trwalosc gwarantowana do 40 lat ;), omijaj papiery AGFA (bo juz tej firmy od x lat nie ma), Kodak Endura (cieniutkie, nietrwale) - nie kieruj sie tez cena - najnizsza z czego wynika.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Ostatnio wywolalam 200 zdjec z plyty w Rossmanie.Zaplacilam 60 zl.A jesli chodzi o jakosc zdjec to nie sa takie zle.Tam chyba jest najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wywołanie zdjęć

Ludzie, opamietajcie sie.
Zdjecia byly robione aparatami na klisze filmowe (wciaz jeszcze sa ale ile?) do jakichs 10 lat temu. Od tego czasu jest to sztuka zamierajaca. Amatorzy pasjonaci, profesjonalisci- te osoby wciaz ew. uzywaja kliszy, i co najwazniejsze naswietlaja papiery, wywoluja je, susza i maja zdjecia.
Ja, wy i reszta swiata dostaje zdjecia ktore sa drukowane na drukarkach.
To nie sa "wywolywane" zdjecia.
Owszem, jezeli oddajesz prawdziwy film do wywolania- wywolaja go w automacie a zdjecia ktore otrzymasz to DRUKI z zeskanowanych negatywow.
Niestety nikt nie wie jaka jest zywotnosc takich zdjec- to co obiecuja to sa po prostu oszacowania zywotnosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org