środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niemowle na basenie ?!?!?!

Witam!

Chcialabym sie dowiedziec czy gdzies w okolicy mozna wybrac sie na basen z niemowleciem (5cio miesiecznym)? Czy znacie jakies baseny gdzie woda jest w miare ciepla, albo czy gdzies sa prowadzone szkolki plywackie dla niemowlat ? Bede wdzieczna za podpowiedzi... Napiszcie tez czy Wasze pociechy moze juz byly na takim basenie ?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

w okolicy to nie ma basenu :) najblizsze łomzy oddalone 30 km:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Za rok w Łomży lub za 3 w Ostrołęce. Żaden inny basen w okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Zambrów. Sprawdzone, polecam.

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

jedynie zambrów, ale tam jest woda chlorowana i nie kazde dziecko dobrze ja toleruje. poszukaj w białymstoku bo bliżej nic nie znajdziesz. (wiem bo szukałam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Ja wogle z niemowlęciem nie polecam. Mój kuzyn a USA skrzywdził dziecko na całe życie, jest głuche. Lekarze dowiedli że na skutek ciśnienia wody na bębenki w uszach nastąpiło nieodwracalne ich uszkodzenie.
Jak przekonasz niemowlę aby zamykało buzie w wodzie i jej nie piło a oddychało tylko wtedy gdy nie jest pod wodą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

odserwator11... przeciez nie wsadzisz niemowlaka pod wode xD wiadomo ze jak sie wybierasz to caly czas jestes bardzo czujny... trzymasz go i starasz sie zeby max do szyi trzymac go w wodzie albo i jeszcze nizej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Ja popieram Obsewatora11 nie widzę sensu prowadzania tak małych dzieci na basen. Polecam jeszcze jogę, pilates, może nawet krav magę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Kazde niemowle instynktownie swietnie radzi sobie w wodzie, to umiejetnosc wrodzona, traci sie ją z wiekiem przez strach. Obserwator, czy ten znajomy podtapial te dziecko na glebokosc gdzie cisnienie takie cos spowodowalo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Przeciez juz dekady temu dzieci rodzone byly w wodzie. Plywaja odruchowo i radza sobie swietnie. Chlor chlorem i napewno uwazac trzeba.
Ale nie widze przeciwskazan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Wlasnie z tym chlorem mialbym wątpliwosci. Ze swoim maluchem raczej zrezygnowalbym z basenu a zamiast tego jezdzilbym na mazury latem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

moje dziecko miało 3 miesiace jak pierwszy raz poszłam z nim na basen było cudownie do dnia dzisiejszego jest zapalonym pływakiem jak tylko możemy to korzystamy z wody sama sie nauczyła pływać i nie boi sie wody.to prawda ze trzeba uważać na wode ja bym polecała parki wodne tam sa baseny dla niemowląt i małych dzieci.nie wiem jak w białymstoku ale w mikołajkach i na litwie sa swietna zabawa dla całej rodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

U mnie dzidzia swietnie sobie radzi (jak narazie) w wodzie :-) WIdac, ze nie boi sie wody i ma duza frajde kapiac sie i bawiac w wodzie... Zastanawiam sie tylko co jest w Kolnie, bo slyszalam, ze tam tez jest nowy basen ?? Moze ktos byl w Kolnie i moze powiedziec jak tam sytuacja wyglada? Co jest itd...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niemowle na basenie ?!?!?!

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze produkty, które pomoga podczas karmienia dziecka, w tym np. smoczek do butelki . Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org