piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skype

WITAJCIE!Mam problem ze "skype 3,8"slysze osobe do ktorej dzwonie,natomiast ja nie jestem slyszana a na dole skype wyswietla sie napis "skype nie slyszy rozmowcy".Sprawdzilam glosniki jest wszystko ok ,zainstalowalam starsza wersje i problem byl ten sam .Bardzo prosze o wskazowki co mozna jeszcze zrobic aby skype dzialal.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

Sprawdź w ustawieniach dźwięku może masz wyłączony mikrofon i choć będzie podłączony do kompa nie będzie wykonywał swojej powinności! :) bądź zerknij do ustawień skype pozdrawiam.

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

sprawdzalam,mam ustawione na domyslne urzadzenie windows,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

Spróbuj zmienić ustawienia - nie domyślne Windows, a wybrać kartę dźwiękową (Realtec) lub inna. Inny sposób to: start/panel sterowania/dxwięki i ustawienia/głos/testowanie dźwięku oraz ustawienia nw skypie: narzędzia/opcje/ustawienia audio - (zmiana na inną niż windows kart dźwiękową) i wykonanie rozmowy testowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

a moze nie masz mikrofonu?:D przez glosniki nie pogadasz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

Czy to moze jest laptop, i czy ma blutooth jesli tak to mozliwe ze on jest domyslnym urzadzeniem. Rozwin liste tam co jest napisane domyslne i napisz co jest innego. Zapraszam tez na gg ;D pomoge



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

dzieki, wszystko sprawdzalam i ciagle tak samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

mam mikrofon ze sluchawka dwie pary i dzialaja a problem ze skype nie znika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

tak to jest laptop i wszystko sprawdzilam to co piszesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

tak to jest laptop i wszystko sprawdzilam to co piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

dziekuje serdecznie za wskazowki i zycze milego popoludnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skype

Wybrnełaś już z tego problemu?Jeśli nie to zainstaluj starszą wersję Skype.Mnie to pomogło a też miałem ten sam problem.Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org