sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List Prezydenta B.

biora ja dziś do ręki tygodnik Narew a tam List otwarty od samego Prezydenta Brzezińskiego skierowany do dziennikarzy gazety współczesnej w sprawie organizacji swieta niepodległosci, pisze o tym gdyż sam podjełem temat organizacji obchodów tego świeta w naszy miescie , oznajmiam iz nie jestem dziennikarzem gazety współczesnej tylko zwykłym internautą ,którego zbulwersowała forma obchodów> W liscie pana prezydenta mozemy przeczytac o tym jakie to imprezy były organizowane w miescie ,a także jaki to pan prezydent jest obrażony na dziennikarzy, i rzeczywiscie działo sie wiele ale dla emerytów, kleryków harcerzy i dzieci z przedszkola , imprezy ciut nie zza czasów komunistycznych czyli podziekowania przemówienia orkiestra kameralna msza itd.... i tu moje pytanie do pana prezydenta Brzezińskiego , a co dla młodziezy co dla szarych ludzi pan zorganizował ??? czy był jakis otwarty koncert ( nie myśle tu o orkiestrze kameralnej) było coś na wesoło w tym smutnym miescie???? NIE !!! dlaczego sie pytam , w jakich czasach pan żyje , może czas troche telewizji poogladać i popatrzeć na inne miasta i to nie koniecznie na te najwieksze !!!!!!!!! czy tylko kosciołem pan zyje ?? może czas troche te miasto rozweselić!!!! mam nadzieje ze przy najbliższej okazji wykaże pan sie wiekszą inicjatywą z myślą nie tylko o sobie i kolegach z pracy, świeta juz nie długo zobaczymy co w tym roku miasto zrobi żeby było bardziej swiątecznie i kolorowo.


p.s popieram hasło "centrum miasta na starówce"

pozdrawiam i sorki za ewentualne błedy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Szalony palacz pięknie,to samo czytałam wczoraj i popieram Cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Pan pseudoprezydent jedyne co potrafi to podwyższyć sobie pensję, oby to była jego ostatnia kadencja...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Szalony Palaczu ! Nic dodać nic ująć ....i chociaż wierząca ze mnie babcia myślę podobnie jak Ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Szkoda, iż niektórzy zapominają, że Narodowe Święto Niepodległości jest świętem ofiary i wdzięczności - ofiary tych, którym możemy być wdzięczni za to, że dziś żyjemy w wolnym kraju. Niestety, niektórzy z tego dnia chcieliby zrobić buraczany festyn, najlepiej z muzyką popularno – rozrywkową, na której mogli by się nachlać do upadłego.
W całej Polsce w ramach Dnia Niepodległości odbywają się msze i nabożeństwa za Ojczyznę, apele i historyczne inscenizacje. Tak samo było również w naszym mieście. A jeżeli ktoś czuł potrzebę świętowania tego dnia przy skocznej muzyce, to mógł ze swoimi znajomymi udać się do jakiegoś lokalu, tam miałby to co chciał i to przy temperaturze zbliżonej do pokojowej, a nie zera.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Panie i Władco, kościół i bez "pomocy" prezydenta zorganizowałby liczne msze za Ojczyznę, robił to jak nas nie było na świecie i będzie robił, jak nas już nie będzie. Ja nie chciałbym akurat się nachlać do upadłego, za to chciałbym iść na jakiś festyn, gdzie można się pobawić w dobrym znaczeniu tego słowa. Inscenizacja na Sienkiewicza na pewno była dobrą imprezą, jednak to święto powinno być według mnie radosne - wszak każdy Polak niezależnie od poglądów czy wiary może się cieszyć, że żyje w Polsce a nie np. w Generalnym Gubernatorstwie. Daleki jestem od popierania amerykańskiej pompy, ale uważam, że smutne marsze i wzywanie co roku tych, którzy zginęli, składanie kwiatów kojarzą się z pogrzebem, a nie z radością z posiadania Ojczyzny. Jak się w mieście nic nie ruszy, to dojdzie do tego, że mieszkańcy będą jeździli do p. Zalewskiego do Piątnicy, bo zrobi to lepiej.
Zrozum, że mieszkańcy zostali zwyczajnie olani, we własnym mieście, w Święto Ojczyzny, a jak ktoś zwrócił im uwagę (brawo "Współczesna!) to się skończyło na prezydenckim fochu i obrażaniu na dziennikarzy. Czy to normalne zachowanie według Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

pan i władca , zgadzam sie z czescią twojej wypowiedzi ale świeto odzyskania niepodległości to chyba świeto radosne, nie sadze żeby żyjący w tamtych czasach tego dnia płakali, od pamięci i smutku są inne świeta choć w tym dniu tez mozna upamiętnić poległych ale ogólem rzecz biorąc to chyba powinien być radosny dzień

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Macie po części rację. Dzień Niepodległości powinien być radosnym świętem, lecz nie może w nim zabraknąć tych wszystkich podniosłych uroczystości, które miały miejsce we wtorkowe przedpołudnie. Nie uważam jednak, aby koncert z udziałem jakiejś „gwiazdy” wypromowanej prze Polsat lub TVN był w tym dniu na miejscu. Z okazji Święta Niepodległości w naszym mieście zorganizowany był i koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej z udziałem Waldemara Malickiego, i inscenizacja rozbraja Niemców, i turnieje sportowe oraz wiele innych atrakcji godnych tego święta. Niestety, wy widzicie msze i składanie kwiatów.
Co zaś się tyczy Współczesnej i listu Prezydenta, to jak dziennikarze piszą na jakąkolwiek władzę negatywnie, to jest dobrze, ale jak ta władza zareaguje to już źle? Nie przesadzajmy, dziennikarze nie są nie wiadomo kim i też popełniają (czasami wręcz świadomie) błędy, na których wytknięcie nie powinni się obruszać. Można mieć pretensje co do słownictwa użytego przez Prezydenta w swoim liście, jednak nie do jego merytorycznej zawartości i krytycznych uwag w stosunku do dziennikarzy, którzy wielokrotnie go z różnych powodów, mniej lub bardziej zasłużenie krytykowali. Wszak kto mieczem (słowem) wojuje...

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

" Z okazji Święta Niepodległości w naszym mieście zorganizowany był i koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej z udziałem Waldemara Malickiego "

kto to jest ???, nie wszyscy w tym miescie słuchają muzyki powaznej !! to co świeto dla wybranych ??? tylko fanatycy muzyki poważnej mogą sie pobawić ?? a co do prezydenta to jestem za dziennikarzami bo za mało sie stara żeby żyło sie weselej w tym miescie!!

p.s gdzie jest od lat oczekiwany basen, co zrobiono ze starówką - cmentarz normalnie, czemu muszla koncertowa nie jest wyremontowana , czemu to echo inwestment zrobiło lodowisko, a nie władze itd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

mam dokładnie takie same zdanie , miejscowe notable najlepiej co potrafią to dupe wylizywać czarnym z deserem purpurowym.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Szalony palacz....Popieram Cie!!!!!!!!!
Słuchanie przemówienia P. Prezy. było naprawdę nudne....ta sama dykcja i żadnych zmian w mowie....eh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

A czy prezydent sam napisał "odezwę" czy też ktoś to zrobił za niego. Jeżeli nie samodzielnie to nieładnie, zarzuca się uczniowi szkoły drzewnej, że sam nie pisal tego co zaprezentował na sesji rady, a teraz być może korzysta się z pomocy innych.............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Polak mądry po szkodzie... fakt faktem więkrzość głupia jest nic tego nie zmieni. Prezydent wybrany z woli więkrzości także nic dodac nic ująć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Ciekawe zabrakło konceptu , kasy czy ochoty do pracy.
Brawo Gazeta i szalony palacz co !!!!!!!!!!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

To dziwne , że nawet kilka raczej uwag niż krytyki wywołało taką burzę w miagistracie. Jak sie nazywa ten nowy pracownik biura medialnego Miasta? i tak naprawdę czy to nie jest jakas zemsta za to że nie pracuje już w tej "Gazecie W." ?

Czytając ten list i oraz II poprawkę "gazeto opamietaj się " mam wrażenie że ktoś zapomniał o tym czym są media. Brawo Gazeta Współczesna , tak trzymać a nie jak to było kilka miesiecy wczesniej - prawie biuletyn miejski. Mieszkaniec Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

w Łomży w wakacje brakuje imprez a w takim okresie to raczej nierealne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Wedle pseudoredaktorka z gazetki współczesnej czytanie apelu za poległych powinno się odbywać przy dźwiękach przeboju "szalała, szalała", a całość imprezy powinien zwieńczyć podwieczorek na koszt mieszkańców połączony z konferencją prasową (oczywiście wstęp i wyżerka dla rekaktorka za free).

Co wy chcecie w takie święto robić? Dyskoteki urządzać? Cieszyć się należy, śmiać i radować z wolności!!! Ale z umieram i uszanowaniem poświęcenia tych, którzy o tą Wolność walczyli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

"Co wy chcecie w takie święto robić? Dyskoteki urządzać? Cieszyć się należy, śmiać i radować z wolności!!! Ale z umieram i uszanowaniem poświęcenia tych, którzy o tą Wolność walczyli".

Po 1 :
Koncert to nie dyskoteka!!
Po 2 :
Młodzież też potrzebuje rozrywki żyjemy w takich czasach że trzeba im czegoś więcej niż przemowy i orkiestry Waldemara Malickiego...
Po 3 :
Prezydent się bulwersuje a nic dla miasta nie robi!.
Po 4 :
Miasto marnieje co się stało z ludźmi na ulicach ? Jeszcze rok temu przyjechałem z pracy pełno ludzi było czy to zima czy lato.
Gdzie to wszystko ? Oczywiste za granicą lub w innym mieście mieszkają(wyprowadzka) ;]. Bo tu nie ma godnych warunków w tym mieście.
Po 5 :
Zanim jakąś tu walniecie przemowę co jak czytam chce mi się pokarm zwrócić
zastanówcie się co niektórzy 1000 razy może pomoże zrozumcie młodzież jest inna niż dawniej teraz potrzeba im czegoś więcej niż "Orkiestry Kameralnej z udziałem Waldemara Malickiego" nie obrażając "Waldemara Malickiego" Pozdrawiam.

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

za list-odezwę w gazecie "Narew" zapewne płezydent zapłacił z własnej kieszeni :)
... tak jak niegdyś za sms-y wysyłane na siebie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Prezydenta B.

Czytam i oczom nie wierzę , znów Pan Prezydent napisał kilka słów do Pani redaktor ze współczesnej www.lomza.pl . W Łomzy raczej trzeba uważać co się pisze i na kogo - to prawie jak na Białorusi.

Czy ktos może jednak stanąć w obronie mediów , ludzie proszę was , niech przyjedzie TVN24 i zrobi materiał jak to media lokalne są zagrożone. Help

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org