piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Warszawa

Czy jedzie ktoś moze w sobote między 00.00 a 02.00 do warszawy na okęcie i za ile mozna sie z nim zabrać ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

moge zawiezdz na okecie z Łomzy o ktorej trzeba 150 zł. samochodem osobowym
608-089-953

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

koleś ogłupiał żeś ta wycieczka w obie strony to max 50zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

hehe chyba seicento w gazie za 50zeta:P to jest usługa i moim zdaniem cena za 0-2 w nocy jest bardzo przyzwoita

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

niiech idzie piechota za 50 dych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

300 km w obie strony . Niech auto spali 5 litrów (bardzo oszczędne) czyli 15 litrów *np. 4zł = 60 zł . Może na gaz wyjdzie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

Ale na gaz nie spali 5litrów :P tylko 8-10 więc na jedno wychodzi, aaa dodatkowo trzeba doliczyć koszta eksploatacji kół, silnika (olej), płynów itd noo i oczywiście dla samego kierowcy coś się należy. 150zł w dwie strony o 2 w nocy to bardzo przyzwoita cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

Za ok. 5h, 150 zł to jest minimalna cena i nie ma się co do tego spierać. Do Białegostoku płaciłem 100zł i to "koledze" ;)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

Hehehee
Pawcio, ja ci dam te 50zl i wieziesz mnie tam i z powrotem kacie ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

Sam jesteś kat brat z waw-y jeździ nie raz do łomży samochodem w benzynie 1,6 poj i spali mu tyle że w obie str wychodzi mu 50zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

Problem rozwiazany- brat Pawcia przyjedzie i zawiezie za 50 zeta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

P@wcio ma łeb do interesu. Na taksówkarza go !!! Za 3 zł całą Łomżę ze trzy razy by przejechał - bo przecież trzeba tylko na paliwo - samochód i jego eksploatacja nic nie kosztuje :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

i jeszcze jajko possie za wyszkowem ;]]

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

P@wcia brat to jeszcze sie pewnie z nim zrzuci po 25 zł hehehe. Ale tak serio to 150 zł to niska cena za kurs do wawy w nocy. Za taki kurs od obcej osoby sie co najmiej bierze 200 zł. ja od kolegi wzielem 120 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

z Łomży na lotnisko do Warszawy i spowrotem w nocy min 250zł (100 na wache +cos zjesc + koszty eksplotacyjne samochodu i chyba musi cos zostac dla ciebie za darmo nie bedziesz jechal). Chyba ze zawozisz dobrego znajomego to mozna jechac za koszty samej wachy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

P@wcio mam dla ciebie zlecenie i to nie jedno bedziesz miał kilka kursów tygodniowo jezeli bedziesz wozil za 50zeta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warszawa

To sobie szofera wynajmie co ty ***** myślisz ze ja na twoje zachcianki będę do waw-y ganiał phhh LOL



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org