poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TANIEC

Szukam dziewczyn,pań które chciałby zapisać się razem ze mną na kurs tańca latynoamerykańskiego, wiadomo razem łatwiej i raźniej. Więc może na forum znajdzie się jakaś chętna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

niby fajnie a odplatnosc??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ja bym sie zapisał a są jakies fajne dziewczyny ?? hehe serio :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Chętnie bym się zapisała na jakies tańce, a wiecie gdzie są organizowane? proszę o info, dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

A kiedy by były te tańce, jakie godziny i gdzie, no i jaki koszt?? Bo jak coś to ja chętna!! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Z tego co wiem to w maxdance są zapisy na taki kurs dlatego właśnie tu o to zapytałam. Zajęcia mają być w środę o 20.30 przez godzinę a koszt 50zł za miesiąc więc chyba to nie jest aż tak drogo. Nie wiem jak jest w innych szkołach bo na razie patrzyłam tylko tam.Pasjonat niestety zajęcia tylko dla kobiet.
Ja osobiście chcę zrzucić kilka zbędnych kg i wydaje mi się że taniec byłby do tego optymalny, dlatego szukam dziewczyn które by też chciały zacząć tańczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ona =] hehe wlasnie tez chce sie zapisac;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Dziewczyna a miałaś już wcześniej jakiś kontakt z tańcem?Bo o to chodzi że ja kompletnie nie i właśnie szukam takich osób jak ja żeby raźniej było :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

W maxdance na Polowej w następny czwartek o 20.30 rusza kurs salsy parami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ja nie chce parami :p ja chcę tańczyć sama :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

w środę o 20.00 - latino solo nowa grupa
www.maxdance.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Przez jakieś 3 miesiące chodziłam właśnie na te zajęcia latino solo w max dance, potem sie grupa wykruszyła... schudnąć to raczej nie da rady bo zajęcia były raz na tydzień. I teraz uważam, że trochę to bez sensu uczyć sie tańca towarzyskiego solo... bo po jakimś czasie nie wiele sie pamięta. Ale jak tam sobie uważacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

to może taniec brzucha :>;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

z tego co dopiero patrzylam to w max dance maja 60 zl za godzine i to raz w tygodniu a w bkstep przy kinie millenium zajecia sa 2 razy w tygodniu i to za ta sama cene tylko że jednego dnia jest taniec typu "video klip dance" czyli rozne układy choreograficzne a nastepnego "latino" zajecia sa świetne, tanczy sie osobno i sa tam same osoby ktore wczesniej nie tanczyly i nie maja w tym zadnego doswiadczenia no i w roznym wieku Sama chodze tam od wrzesnia takze polecam a i zmeczyc sie mozna:)) zajecia sa od 20 w poniedzialki i w srody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

60 zł kosztują, ale zajęcia indywidualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ona =] heeh no wlasnie ja mam tak samo jak ty;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Dziewczyna to co zapisujemy się razem? bo ja jestem jak najbardziej za :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ona=] no ja tez jestem za:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Daj mi jakieś namiary na siebie to się jakoś umówimy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ok to moj nr gg 12464288 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Hej dziewczyny i jak zapisałyście się już ? kiedy są zajęcia,tylko w środy, bo gdyby były bliżej weekend np. w piątki to też mogłabym się zapisać i może koleżanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ja idę zapisać się w poniedziałek, z tego co jest napisane na stronie to tylko w środy ale jak pójdę to się o wszystko wypytam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Ona =] To się wypytaj i jak coś to ja w poniedziałek się zapiszę, bo w weekend sql i nie mam czasu się podpytać :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ohohohohoooh :D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Dobromil bardzo tajemnicza ta Twoja wypowiedź :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

i jak zapisalyscie sie? :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

Od 4 grudnia rusza nowa grupa Latino Solo dla Pań w Studio Tańca B.K.Step ul. Wojska Polsiego3
w czwartki na 20.00 koszt 50 zl/m-c
lub
w połączeniu z Videclip dance poniedziałki na 20.00 60 zł/ m-c
Zapraszamy
www.bkstep.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

lol13 tak zapisalysmy sie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

ja jestem chlopcem ale z checia bym potanczyl z jakas zgrabna laska co jest doobra w parterze :D jak cos to panie slac mms, najladniejsza zostanie moja partnerka w tancu :D podaje letefon 50O-BLE-SNY pozdrawiam i czekam na was ladne dupcie ;D

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

bboykisiel:

Mozesz podac jakis kontakt do siebie (najlepiej mailowy) z checia, bym sie zapisala na Videoclip Dance + Latino solo jak jeszcze mozna ?

Szczerze powiem, ze chce troszke wrocic po porodzie do sylwetki oraz ciekawie spedzic czas, ale napisz o jakiej grupie wiekowej ludzi mowisz...?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

studio@bkstep.pl
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TANIEC

dziewczyna555 i jak tam na zajęciach w MAXDANCE jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org