piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawody w wyciskaniu

jak juz pewnie zdążyliscie przeczytac a moze usłyszeliscie ze w Warszawie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc i chłopaki z siłowni Zibi pozajmowali całkiem dobre miejsca co sądzicie o ich wynikach czy ktos na forum jest mocniejszy??? piszcie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

w wyciskskaniu wągrów z nosa to powinni pozajmowac pierwsze miejsca !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Kolega jest z odemnie z Mechaniaka jak wiadomo wycisnął 85kg przy masie własnej 60kg więc nie wiem czy znajdzie się w Łomży taki 16 latek jak on.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

FIN idz się umyj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Pawcio znajdzie:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Gruby nie wiem czy sie znajdzie czy nie ale pewnie tak tylko, że trzeba patrzeć na technikę wyciskania na zawodach nie ma tak jak w blokowej siłowni ;) wszystko odbywa sie na komendy i jest dużo ciężej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Ooo właśnie erros wszystko odbywa się pod kontrolą 3 sędziów liczy się też dokładność,wszystko odbywa na komendę nie wolno odrywać nóg od ziemi to nie tylko same wyciśnięcie aby wycisnąć jest brane pod uwagę jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląd to po nowym roku albo u nas w Mechaniaku się odbędą zawody i jeszcze pan Zbigniew paluje Łomżyńskie zrobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

W 2009r odbędą sie najprawdopodobniej mistrzostwa mechaniaka tak jak byly w tym roku lub mistrzostwa Łomży w wl też coś podobnego jak w tym roku było w mc ale jeszce nic nie jest pewne w 100% ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

a mnie powiem wam szczerze ze zdziwiło ze 85 kg wycisku koleżka miał fakt ze jest dosyc lekki i młody bo ma 16 lat ale nie mniej jednak ten wynik nie wydaje mi sie zbyt wysoki ja nie zajmuję sie siłownią zawodowa tak tylko od czasu do czasu lubie pobawic sie żelastwem patrząc tak po wynikach zastanawiam się które miejsce mógłbym zając przy wadze 75 kg i 125 kg w wycisku dodam ze starował bym w kat. do 18 lat heh a no i niechce się tu niczym chwalic bo wiem ze nie ma za bardzo czym. tak na koniec chce dodac ze i tak duzy szacunek dla chłopaków którzy wystartowali w tych zawodach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ja tez sie zgadzam z Pasjonat..jakos malo wycisnal,powinien wiecej ponad paczke,troche sie w to bawie to wiem cos na ten temat.kiedys lepiej wyciskali w budowlance np.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

moj kolega z budowlanki za malolata wycisnal 120kg na klate przy 60kg wagi,ale to bylo kiedys.ja w tym tez juz troche siedze to wiem co pisze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ja tak dokładnie niepamiętam ile wyciskałem przy 16 latach ale było cos koło 100-110 przy wadze 65 moze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

to ile tam chlopaki szarpneli ze tak dobrze im poszlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

84 kilo wycinac przy 60 kilo wagi ... zaden wielki rezultat ... tyle samo bralem jak tyle wazylem .. i nie uwazam ze to jakis wielki wynik ... przy 60 kilo wagi kumpel podniosl 100 tak jakby troche lepiej ;-)) wiec nie ma czym sie chwalic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Kamil i co wycisnał tyle na komendy ??
i pewnie w mc tez bierzecie dużo wiecęj tylko ciekawe czemu na mistrzostwach Łomży było mało osób... Kamil to powiedz koledze niech jezdzi na zawody i pokaże, że jest lepszy bo tylko chłopak swój talent marnuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

erros wrzuc na luz jest w tym co mówi Kamil troche prawdy bo wyniki nie są najwyższe a co do tych komend itp. to mysle ze az tak ogromnej różnicy nie robią fakt ze od razu odbic od klaty jest łatwiej niz przytrzymac na klacie sekunde ale mysle ze robiąc oboma sposobami różnica nie wyniesie więcej niz 5-10 kg w wycisku znam zasady wyciskania a co do tej małej frekwencji na zawodach w łomzy mysle ze została spowodowana brakiem motywacji np. w postaci jakiejs nagrody i nie mówie ze ma byc cos drogiego ale cokolwiek moze jakas odżywka gainer tak symbolicznie heh bo komu sie niby chce isc na zawody tak o z samych chęci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Pasjonat nagrody były ;) i nie tylko dostały je osoby które stanęły na podium. Wyniki nie są rewelacyjne ale łatwiej usiąść przed monitorem i pisać kto tam ile nie wyciska zamiast samemu sie zgłosić i jechać na zawody i pokazać, że jest się lepszym w końcu po to są organizowane zawody ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

heeeh no skoro tak moze jak sie orientujesz jakie były wyniki w młodzikach w wadze do 75 kg był bym wdzięczny i moze sam sie kiedy przejade :) pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

a jeśli piszesz ze brak motywacji z powodu nagród itp to może niech ta osobo przestanie ćwiczyć bo z tego sportu raczej nie da sie żyć, utrzymać sie na dobrym poziomie materialnym ;) większość robi to dla siebie i bo lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

o wyniki w warszawie ci chodzi tak ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

chodzi i o mistrzostwa łomży i o wyniki w wawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

w Łomży nie było kategorii wiekowych miejsca były podliczane formuła wilksa... a w warszawie pamietam tylko kategorie open juniorow do lat 16
1miejsce: waga 70,1kg wycisnał 95kg
2mijsce: waga 59,9kg wycisnął 80kg
3miejsce: waga 71,1kg wycisnął 85kg

open juniorow do lat 18
1miejsce: waga 64,8kg wycisnał 150kg
2mijsce: waga 100,2kg wycisnął 195kg
3miejsce: waga 92,8kg wycisnął 182,5kg

Jak będę coś wiedział więcej dam znać jak będziesz chciał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ok dzięki bardzo no widze ze wyniki konkret i jeszcze trzeba pare cykli zrobic zeby do formy dojśc heh jeszcze raz dzięki pzdr. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Pasjonat gdzie ćwiczysz?? i w jakim wieku jesteś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ja to raczej nie rozbijam sie po siłowniach tylko w domu w piwni ćwicze i mam 17 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ale czy wszyscy musza robic cos na pokaz ? uuu umiem to ide ... nie nie wszyscy tak robia ... mozna robic tec cos tylko dla siebie
a po za tym te zawody byly tak rozgloszone ze dowiedzialem sie po fakcie ... a co do marnowania talentu ... hmm takie wyniki na arenie krajowej nie sa niczym imponujacym ....
o ile waga 64,8kg wycisnał 150kg to uwazam za imponujacy wynik to nie wycisniecie 85kilo przy wadze 60 ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

moim zdaniem to powinna byc jeszcze kategoria wzrostu bo koles moze miec i 60 kg ale jest takim kurdupelkiem ze jego masa mięsniowa klatki piersiowej i ramion moze byc większa od kolesie wazącego nieco więcej ale wyższego heh popatrzcie np. na pana Darka Mirowskiego bardzo niski gość a do niego należy rekord polski wynoszący o ile nie został juz pobity 320 kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

..mam takie pytanie..co myslicie o wyniku w wieku 16 lat..waga ok.85 kg...wycisniecie=130 kg..na sucho


dobry wynik?

p.s. odrazu mowie ze nie chodzi tu o mnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

ladnie prawie 50 kilo wiecej jak wlasna waga ;-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

http://www.herkulesstrong.pl/ tutaj są wyniki z zawodów

Pasjonat Łomżyniacy bardzo kiepskie wyniki !

I po co tyle szumu? chciałeś ośmieszyć jeszcze bardziej startujących?

Dużo nam brakuje do np.Megatronu Ełk lub ,,Bacieczki" Białystok(druzynowi Mistrz polski w TS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

mysle ze wyniki w kat. open juniorow do lat 18
1miejsce: waga 64,8kg wycisnał 150kg
2mijsce: waga 100,2kg wycisnął 195kg
3miejsce: waga 92,8kg wycisnął 182,5kg
są dobrymi wynikami moze sie nie znam ale takie jest moje zdanie i nie miałem na celu nikogo ośmieszyc chciałem tylko wysłuchac opini innych o tych wynikach i wogóle opinie w temacie wyciskania
co do słabych zawodników ehhhh mysle ze jest wielu silnych chłopaków w łomży z tym tylko ze sie nieujawniają albo jadą na mocnych cyklach heh trzeba poprostu zwerbowac do drużyny mocniejszych sportowców bo napewno tacy są szkoda tylko ze nikomu nic sie nie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

a o to szczegóły :
Wyciskanie
Kobeszko Fabian Łomża 1991 51,7 +65 +70 -75 70 kg Xm
Bagiński Daniel Łomża 1990 92,1 +130 +140 -150 140 kg Vm
Dziubiński Marcin Łomża 1985 86,0 +170 -180 -180 170 kg VIm
Grajko Adam Łomża 1992 59,9 -75 +80 -85 80 80 kg IIm

Przysiady:
Turowski Zbigniew Łomża 1964 88,8 -300 -300 -300-wszystkie podejścia niezaliczone

Zawody odbywały się w/g regulaminu PZKFiTS (wszystkie gadżety wspomagające uzyskanie lepszego-nawet do 50kg więcej w bojach niż na siłowni bez nich- dopuszczone min.koszulki wspomagające wyciskanie,bandaże,kostiumy do siadów,ciągów)
jeszcze jedna ciekawa rzecz od zawodników nie pobierano próbek antydopingowych gdyż komisji antydopingowej na nich nie było.
tak więc ogólne wyniki mają się nijak do wyników osiąganych w PP lub MP gdzie jest komisja antydopingowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

TAK JEST!! Widze ze juz takie fantazje tu piszecie że aż żal... Pasjonat to wymiata... A moj kolega waży 30kg i podnosi 200 na klate hęęęę! ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Dexter jak nie masz do powiedzenia nic ciekawego to prosze o nie pisanie postów w tym temacie nie wiem z czym wg. ciebie wymiatam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

Mam dosc sporo do powiedzenia bo moj kumpel startowal w tych zawodach... I uwierz ze poziom nie byl niski ;) A chodzi mi o to ze poprostu nie lubie takich licytacji, ze kazdy pisze ile on to nie podniosl, a taki madry jest tylko przed komputerem :) Bo sadze ze gdyby wyciagnal sprzed monitora wszystkich ktorzy tak sie tu wychwalali, to pewnie malo ktory by podniosl tyle ile napisal :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

wiesz no jakies te wyniki moim zdaniem niskie a co do tego kto ile wyciska to powiem tyle ze niemusze nikomu odowadniac ze wezme 120 kg normalnie 125 ale odlicze troche bo trzeba zwrócic uwage ze trzeba spłenic na zawodach wszystkie zasady nie musze wymieniac jakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

jesli o mnie chodzi to jestem czynnym zawodnikiem trójboju siłowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

to czemu nie pojechałeś na te zawody ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

nie ja jeden tam nie byłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

trzeba było być i potem nie pisać ze słabe wynikii itp
moze jakies kompelksy masz ze nie pojechales albo jestes internetowym napinaczem wiec przestan pisac glupoty... nastepnym razem wybierz sie na takie zawody i pokarz co potrafisz ;)

ps: piszesz o osmieszaniu startujacych zal w porownaniu z innymi klubami jakie tam byly Lomża nie wypadła najgorzej a nawet dobrze przywiezli 2 puchary 4 medale wiec o co Ci chodzi ? powinnismy sie cieszyc ze wogole ktos reprezentuje nasze miasto a nie jeszcze narzekać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

dobrze heh to zawody drugiej kategorii :) a wyniki kiepskie
zapraszam na MP
Łomże reprezentować...sory ale nie opłaca się heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawody w wyciskaniu

smieszny jestes uwarzasz sie chyba za najlepszego a na tych zawodach w wawie zapewniam Cie ze byli lepsi od Ciebie byl min. chłopak który miał IV miejsce w europie w TS.... jak ja bym czuł sie na siłach i wiedział ze mam szansy wygrac takie zawody to bym pojechal zawalczył a nie olal tak jak Ty dla mnie to jest smieszne.... o reprezentowaniu Łomży juz nie chce mi sie pisac ale mysle ze wiekszosc pojechal tam dla siebie a nie by na tym zarobic lub byc slawnym ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org