czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
płatność kartą, meble

Czy ktoś się orientuje, czy i ewentualnie, w którym sklepie meblowym można płacić kartą? Pytanie dotyczy oczywiście Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płatność kartą, meble

tak cięzko zadzwonic do sklepu i sie zapytać??!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płatność kartą, meble

W każdym? na pewno w tym w 4+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płatność kartą, meble

Dzięki Sebi, ale w każdym to mało prawdopodobne.

Milusiu, jeśli w Łomży jest ze 20 takich sklepów na h.j mam obdzwaniać wszystkie skoro mogę tu zapytać i otrzymać odpowiedź np taką od Sebiego i wielu innych osob, które w ten właśnie sposób kupowały? Nie sram pieniędzmi w tej chwili i mogę udać się tylko do takich, które mają terminale. Raty mnie nie interesują. Więc po co marnować czas? Dziś jest święto a jutro punkt 10 chcę odwiedzić 2 lub 3 sklepy. I po co te durne pytania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płatność kartą, meble

W 4+ na pewno, bo tam płaciłem jakiś rok temu. Co do innych to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: płatność kartą, meble

Uważam, że wszystkie sklepy powinny być gotowe na przyjmowanie płatności nowoczesnymi metodami, takimi jak te https://inwazjapc.pl/nowoczesne-metody-platnosci-blik-nfc-i-co-jeszcze/ . W przeciwnym razie mogą w bardzo głupi sposób stracić klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org