wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Listonosze

List do mnie adresowany przyniósł mi mieszkaniec sąsiedniego bloku. Fajnie że trafił w uczciwe ręce bo pewnie bym miał czyste konto w banku. W kopercie była karta płatnicza. Jak oceniacie pracę listonoszy z poczty na Małachowskiego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

hahahahhhahahaha wez sie człwieku ogarnij! i co z tego ze w srodku byla karta platnicza? był tez tam pin? (pin odbiera sie w banku po okazaniu dowodu)... a moze miales karte ktora nie wymaga pinu... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

to juz nie chodzi o ta karte ale ja bym sie wkur*** jak by mi sasiad przyniosl list z banku a moze sobie go nad para otwieral i ogladal zawartosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

I ,że oni jeszcze chcą podwyżek ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Hm nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Jeżeli zdarzyło się raz...no cóż, listonosz też człowiek. Chyba że to nie pierwszy raz, to w takim razie coś nie tak z nim :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Ja dostałem kartę razem z pinem , tylko mi przynosił to kurier :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Takie sytuacje miałem już nie raz. Nawet jak ktoś jest w domu, to w skrzynce leży awizo, bo listonoszom nie chce sie chodzić po schodach. Szkoda im nóg i czasu. A może to zwykła ignorancja i robienie łaski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Widziałem nie raz, że listonosze mają dorobione klucze do klatek schodowych. Jak mają zwykłe listy wchodzą bez dzwonienia. Jak polecony do kogoś to dzwonią, jak nikt się nie odezwie, to od razu kładą awizo w skrzynkę. Listonosz listonoszowi nie równy, są uczciwi, ale i złodzieje. Nie raz słyszałem o specach robiących rentgena listów. Opowiadali mi pewni emeryci, że dostawali na święta bony z zakładu, listem poleconym. Myśleli, że emeryci to sporo mniej niż pracujący w zakładzie, aż pewnego roku nic nie dostali. Co się okazało, co roku listonosz okradł ich z bonów. Jak słali z zakładu np. 3 bony po 50zł to kradł 2 bony i zostawiał jeden. Aż posuną się do kradzieży całości, ale tu zorientował się rodzina zgłoszono na pocztę i kradzieże wydały się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

do mnie tez z malachowskiego przychodzi i robi glupie uwagi na temat zakupow w necie. to jego zasrany obowiazek przynoszenie przesylek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Zależy od człowieka, listonosz zawód jak każdy inny i tu zdarzają się oszuści. Na szczęście na Ks. Anny chodzi przemiła pani listonosz, nie można jej niczego zarzucić :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Na 1 (stara poczta) są dobrzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

na ks anny chodzi p.grażynka rzeczywiście miła i bardzo uprzejma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

najpierw musi być aktywowana

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Ja już kilka razy miałem nie swoje przesyłki w skrzynce i musiałem je odnosoć na pocztę:( Ale wczoraj to już była komedia, listonosz przyniósł mi paczkę, zadzwonił i...... wręczył mi awizo, bo jak się tłumaczył nie dał rady wziąć już więcej przesyłek (dodam, że przesyłka była w kopercie A4).
Normalnie mnie zatkało, za co oni te podwyżki dostali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

za to ze glosno krzyczeli. idz pod sejm i tez dostaniesz. wez kolege, nazwij sie czyms w stylu wolne zwiazki zawodowe i masz gwarantowane 10%

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Już kiedyś pisałem też o listonoszach, o tym ze łażą bez uniformów pocztowych, ze listy trafiają gdzieś, kiedyś przesyłkę przyniósł mi sąsiad, paczka w kopercie przewiesiła kilka dni na deszczu u niego na budowie. Z koperty bąbelkowej odszedł papier, takie to było przemoczone.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Namawiam żeby takie przypadki zgłaszać na Poczcie ,Nie pozostaja bez odzewu . Im zależy na jakości . A prawda jest taka że za te pieniadze mało komu chce sie pracować tak ciężko . Ogólnie jak pokazuja badania Poczta Polska placuje się w czołówce zaufania społecznego .

Jeżeli zdarzają się przypadki opisywane wyżej czemu ich nikt nie zgłosił? bo nie widzę żeby była opisana reakcja na reklamację .Nie wyobrażacie sobi chyba że kilka milonów przesyłek będzie roznoszonych bez reklamacji ,Nie ma na świecie takich poczt . natomiast za 1,35 wasza przesyłka trafi na drugi koniec polski . Spróbójcie za tę cenę gdzieś indziej

List nadany 13 XI ze szczecina trafił 14 XI do łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

A list był zaadresowany na Pana, Panie pabloz4? Jeśli tak, to wcale się nie dziwię, że doszedł tak szybko, w końcu ma się te wtyki na poczcie:)
A znaczek kosztuje 1,45 zł, i to nie od dziś!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Tak tak zaraz usłyszę że najlepiej Pocztę sprywatyzowaćto będiz dobrze. Jakoś pod TP sa nie ustawiają się kolek chętnych na telefon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

Autor: basket23 (---.lom.vectranet.pl)
Data: 10-11-08 21:52

do mnie tez z malachowskiego przychodzi i robi glupie uwagi na temat zakupow w necie. to jego zasrany obowiazek przynoszenie przesylek



Mi raz awizo zostawił choć nie powinien bo na przesyłce pisało oddać jak najprędzej zawartość żywnościowa "ściema normalka szybsza dostawa" hehehehehe a ten fragles awizo zostawił w skrzynce choć wszyscy w domu siedzieli : D zachodzę na pocztę i mówię co jest z tą przesyłką wszyscy w domu siedzą a mi tu awizo zostawia skończyło na paru jobach z mojej strony konwersacją z kierownikiem poczty i pomogło nawet jak teraz przychodzi to łeb spuszcza jak pies :D

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

odnosnie reklamacji, wysalem kiedys paczke, zaplacilem pare dodatkowychzlotowek bo chcialem by doszla szybko, czekam tydzien nic, dwa nic, wiem ze nie doszla, wkr.. sie, poszedlem na poczte, pytam sie gdzie moge zlozyc skarge bo wedlug regulaminu PP na dostarczenie paczki pro maja 2 do 3 dni-wedlug uwczesnych zasad, a Pani w okienku mowi ze to moze isc i 3 tygdonie, i bym sie nie goraczkowal bo reklamacja/skarga i tak nic nie dadza-faktycznie jak ma to cos pomoc skoro one tam wszystkie to przycioleczki od fkubkow z kawa, kto by tam na siebie krzyczal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

:)

to jakaś masakra jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

idzie 2-3 dni jak jest ktoś w domu . ja nie ma to się awizuje po 7 i 14 dniach i wtedy jk ktoś odbierze po 14 dniach to tyle idzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listonosze

nie bylo awizo!

z awizo jest lepszy numer, wychodze z mieszkania spotykam pania listonosz na schodach-pada pytanie spod jakiego nr lokalu ja, 32, a to fajnie bo mam do pana list polecony, dzieki i ide dalej, za dwa dni w skrzynce znajduje awizo na te sama przesylke ( co sie okazalo po wizycie na poczcie:P) a gdybym sie upieral ze mam awizo a przesylki nie odbieralem a ktos sie podpsial:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org